Bruma'dan İddialı Sözler! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bruma-mutlu.jpg

Galatasaray’ın genç yıldızı Bruma, dünkü antrenmana damgasını vuran isim oldu.

Derbi çalışmalarına milli takım kampında olması sebebiyle geç katılanlardan biri olan genç futbolcu, kritik mücadeleye yüzde yüz hazır olduğunu gösterdi. Son derece istekli olan ve hocası Riekerink’le yaptığı görüşmede pazar gününü iple çektiğini bildiren Bruma, takımda kendisine ağabeylik yapan Sneijder’den de “Senin maçın geldi” sözlerini işiterek tam destek aldı. Takım arkadaşlarına Fenerbahçe maçlarında henüz bir şey yapamadığını hatırlatan Bruma, “Beşiktaş’a karşı iyi maçlar çıkardım ama. Fenerbahçeliler beni daha tanımadı. İşte şimdi tam zamanı, onlar da gerçek Bruma’yı görecekler” ifadelerini kullandı.

Bonservisi 25 milyon!

Öte yandan Bruma’nın Galatasaray’daki geleceğiyle ilgili de önemli gelişmeler yaşandı. Portekizli futbolcuyu elinden kaçırmak istemeyen ve bu sebeple menajeriyle görüşmeler başlatan sarı-kırmızılı yönetim, sözlü anlaşma sağladı. Genç futbolcunun menajerine devre arasında yeni sözleşme imzalayacaklarını bildiren yönetimin, kontratta serbest kalma miktarını 25 milyon avro olarak belirleyeceği ifade edildi.

TürkiyeGazetesi

PORTAL HABERİ

2 sene önce taraftar ıslıklarlarken bile destekledim şimdi herkes alkışlıyor. Yüzümü kara çıkartmadı ve inşallah Kadıköy'de galibiyeti getirecek isimde Bruma olacak.

2 sene önce taraftar ıslıklarlarken bile destekledim şimdi herkes alkışlıyor. Yüzümü kara çıkartmadı ve inşallah Kadıköy'de galibiyeti getirecek isimde Bruma olacak.

Genç oyunculara sabrımız yok.Real Sociedad'a gittiğinde baya üzülmüştüm.Ama sonrasında aslan parçası bomba gibi döndü.Beklentilerimize az da olsa cevap verebiliyor.Umarım daha da iyi olur.

Üst Alt