Bruma'nın Kararı Netleşti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma'nın Kararı Netleşti!

5153724.jpg

Galatasaray'da Bruma'nın gelecek sezon takımda kalıp kalmayacağı merak edilirken Portekizli futbolcu da takımdan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi.

Yönetim, Bruma'nın ayrılık istediğinin ardından oyuncunun menajeriyle yapılacak görüşmeyi beklemeye başladı. Önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelecek Bruma'nın menajeri Sarı Kırmızılı yöneticilerle masaya oturacak.

beIN Sports'a konuşan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Bruma'nın transferi için ellerinde yazılı teklif olduğunu dile getirdi. Başkan Özbek, genç oyuncuya kendilerinin de sözleşme uzatmak için teklifte bulunduklarını ve oyuncunun menajerle gerçekleştirilecek görüşmelerin ardından Portekizli'nin geleceğine ilişkin son kararın önümüzdeki hafta netleşeceğini belirtti.

Öte yandan; Bruma'yı kadrosuna katmak için temaslara başlayan ve transferin gerçekleşmesi için ısrarcı olan RB Leipzig'in ilk teklifini artırabileceği öğrenildi. Leipzig adına görüşmeleri sürdüren menajer Ahmet Bulut, Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün ile bir araya geldi ve Alman ekibinin Bruma transferini mutlaka sonlandırmak istediğini iletti.

Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek Leipzig, kadrosunu Devler Arenası'na göre kurmayı hedeflerken Bruma'nın da takımın en önemli kozu olmasını istiyor.

beIN Sports

9 milyon ile olmaz bu is 12 milyon + birdahi satisdan 25% bu sartlar icin cok iyi bir rakam olur

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

15 + %25 altına satan mal oğlu maldır.
20 bile verilse satan maldir.
Anlayın artık gelen para 50 milyon olsa bile o paradan GALATASARAY hayır gör-me-ye-cek.

O parayı manegerlere ve boş transferlere yedirecekler.
Diyelim ki 15 'e satıldı ondan sonra alacaklar 3 tane ptt lig topçusu bonservisleri 5 milyondan 15 uçup gidecek.
Üstüne bu 3 oyuncuya 2 milyondan 3 senelik sözleşme yapacaklar alsana 18 milyon euroluk yükümlülük daha bize girecek.

Sonra gönder göndere biliyorsan.
Şimdi;eren,serdar,tolga,cavanda gibi işe yaramazlari bedava versen bile kimse almaz.
Yeni çöpler alınacağına 1 sene sonra bruma bedava gitsin daha iyi her halükarda en az 18 milyon euro kar etmiş oluruz.

DURSUN İSTİFA!

Top Class seviyeye hiçbir zaman ulaşamayacağı düşüncesinde olmam bir tarafa; kendisi ve menajerinin yan çizeceği, daha sezon başından itibaren her konuşmalarında sözleşme süresini tamamlamaktan bahsetmelerinden belliydi. Neler konuşulduğunu hiçbirimiz bilemeyiz ancak Tudor' la takışmasının altında bile bu niyet yatıyor diye tahmin ediyorum (Rize' ye kendisi gitmek istememiş deniyor vs)...

Burada dikkat çekmek istediğim birinci nokta, hiç kimse bembeyaz ya da simsiyah değildir, arada grinin sayısız tonları da mevcut. Yönetimin iş bilmezliği tescilli diye, her olumsuz durumda kabahatli saymak önyargılı yaklaşımdır; karşı tarafın niyeti yoksa kimse bir şey yapamaz...

İkincisi, Bruma asla bir Ribery olamayacaktır, bu konuda çok iddialıyım, zaman gösterecek. Yani gitmesi çok büyük bir kayıp olmayacaktır. Mümkün olan en yüksek bedelle (En az zararla da olsa) elden çıkarılması kulübün menfaatinedir...

Acik konusayim para akisi dogru saglanabildigi surece ne sportif basari , ne seyir keyfi vs umrumda degil

ben olaylara sadece mali makarim , istersen porto ajax ol , hic bir seviyede olamasan da bana uyar

turkiyedeki hastalikli seyirciler sadece kendi istedigi sunulursa izlerken , avrupanin belli basli liglerinde bizim "sozde" dillendirdigimiz arma ve renk aski gercekten var

Acik konusayim para akisi dogru saglanabildigi surece ne sportif basari , ne seyir keyfi vs umrumda degil

ben olaylara sadece mali makarim , istersen porto ajax ol , hic bir seviyede olamasan da bana uyar

turkiyedeki hastalikli seyirciler sadece kendi istedigi sunulursa izlerken , avrupanin belli basli liglerinde bizim "sozde" dillendirdigimiz arma ve renk aski gercekten var

YouTube

Ya futbolcular dünyanın her yerinde aynı, gitmek istiyorlar. Bizim istediğimiz oyuncular takımlarını bırakıp bize gelmek istediğinde garipsemiyoruz. Bu adam da belli ki Avrupa'ya gitmek istiyor. Gitmek isteyeni de zorla tutamayız, seneye bedava gider. İyi paraya satılabiliyorsa ve o para akıllıca kullanılacaksa gidebilir. Napalım.

Bunun Tudorla Dursunla alakası da yok, herif burda kalmak istemiyor belli ki. Gittiği Leipzig'de de eğer kendini parlatabilirse aynısını yapıp ordan da gitmek isteyecek şimdiden yazayım. Ama Türkiye'deki davranışlarını orda da sürdürürse orda musamaha etmezler Türkiye'deki gibi o da bir gerçek.

Son düzenleme:

Bu forumda okuduğum en aptalca şey ve geldiği kişi de şaşırtmadı. Tebrik ederim farklı olacağım diye iyi zırvaladınız.

Bir, gidene kal demem asla
İki, ezdirmem kendimi aşka
Üç, düşman olup ayrılmak yakışmaz
Sana son sözüm, iyi şanslar..

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

kargalardan-hediyeler-alan-gabii-karga.jpg

Leipzig adına görüşmeleri sürdüren menajer Ahmet Bulut
Bunun ben cibiliyetine koyayim serefsiz herif bunu takima tekrar musallat edenin abv.

Oyuncu satılmasına hiç bir zaman karşı olmadım, alacaksın, oynatacaksın, değerini bulduğunda satacaksın, sonra yenisini alacaksın, hiç bir futbolcunun son sahibi olmayacaksın, bu sayede transfer çarkını döndüreceksin.

Amma velakin, bu durum iyi bir iskelet kadroya sahip olduğunda işe yarar, mevcut kadroda kaliteli diyebileceğin, Galatasaray formasına yakışır iki ya da üç adamdan birisi Bruma, gitmesi gereken onlarca adam varken, Bruma' nın yanına iyi transferler yapılması gerekirken takımda tutamamak, kalması için ikna edememek düpedüz beceriksizlikten, ahmaklıktan başka bir şey değil.

Bruma' dan gelecek 9 milyonla da, 15 milyonla da Galatasaray kurtulmaz ama kadro kalitesi bir tık daha aşağıya düşer, hele ki başımızda bu mevcut yönetim varken.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt