Bruma'nın Menajeri Balde: "Leipzig onun için inanılmaz bir adım olacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma'nın Menajeri Balde: "Leipzig onun için inanılmaz bir adım olacak"

AJANSSPOR- Bruma'nın menajeri Catio Balde, Portekiz basınına oyuncusunun transferiyle ilgili flaş açıklamalarda bulundu.

Antena 1 kanalına konuşan Balde, "Onun için inanılmaz bir adım olacak. İki kulüp arasında anlaşma olduğunu sanıyorum. Hala Galatasaray'la son maçı var. Henüz resmi bir durum yok, temkinli olmak gerekir" dedi.

"Bruma'nın adım adım gitmesi gerektiğini altını çizen Balde, "Türk futbolundan Almanya'ya Leipzig'e gitmesi onun gelişimi için önemli" ifadelerini kullandı.

Bugün Portekiz'in Record gazetesi, Galatasaray ile RB Leipzig'in Bruma'nın transferi için 18 milyon Euro'ya anlaştığını duyurmuştu.

abola.pt

18 milyon euro doğruysa Türk futbolu için çok iyi para ama kazanılan paranın bomboş oyunculara harcanacağını bildiğim için sevinemiyorum.

Hayırlı olsun
Bu parayı iyi değerlendirmek gerekir.

18 milyon euro müthiş bi para kesinlikle dursun'a emanet edilmesin. Bilen kişiler duruma el atsın, bu paraya sağlam 2 adam alınır.

TapaTalK

18 milyon nedir ya? 4.5 milyonu Sporting'e gidecek. Biz zaten 13'e aldik. 500 bin euro kar icin adam satilir mi? Telles'i de böyle gönderdi gerizekali pislik hainler.

Para az doğru haklısınız diyelim arkadaşlar. Ancak brumanin 6 ay sonra istediği takıma gidebileceği gerçeğini unutmayalım. Sözleşme imzalamazsa bedava elden gidecek ki bence imzalamak istemiyor yoksa ne comarlara para veren yönetim brumaya da verirdi en az 3 milyon Euro ki hakkıdır.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Para iyi kullanılacaksa 18 milyon euro'ya satılması mantıklı, zaten adam sözleşme uzatmaya sıcak bakmıyor gibi görünüyor en azından kasaya para girer oyuncu alırsın. Ama işin kötü yanı bu para çok berbat ellere gidecek ve boşa kullanılacak. Bir kısmı komisyona giderken diğer kısmı Serdar Gürler'e falan harcanacak. İnsanı mahveden de bu zaten.

Niye taktınız bedava gitme olayına onu anlamadım. DURSUN SATABİLMEK İÇİN İMZALAMADI SÖZLEŞME SİZDE HER ZAMAN Kİ GİBİ YEDİNİZ.

HAYIR BEDAVA GİTSE KODUMUN YERLİ TOPÇULARINI ZENGİN ETMEYECEKTİK.

AHHH AHHH

Niye taktınız bedava gitme olayına onu anlamadım. DURSUN SATABİLMEK İÇİN İMZALAMADI SÖZLEŞME SİZDE HER ZAMAN Kİ GİBİ YEDİNİZ.

HAYIR BEDAVA GİTSE KODUMUN YERLİ TOPÇULARINI ZENGİN ETMEYECEKTİK.

AHHH AHHH
Ben kendimi Bruma'nın yerine koyduğum zaman böyle malca yönetilen bir takımda devam etmek istemezdim, o açıdan düşündüm.

Para az doğru haklısınız diyelim arkadaşlar. Ancak brumanin 6 ay sonra istediği takıma gidebileceği gerçeğini unutmayalım. Sözleşme imzalamazsa bedava elden gidecek ki bence imzalamak istemiyor yoksa ne comarlara para veren yönetim brumaya da verirdi en az 3 milyon Euro ki hakkıdır.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O 1 sene sonra olmali. Sadece Ocak ayindan itibaren istedigi kuluple konusup anlasabilir. Ama transfer yine Temmuz 2018 de olur.

Üst Alt