Bruma'nın Menajeri Balde: "Leipzig onun için inanılmaz bir adım olacak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma'nın Menajeri Balde: "Leipzig onun için inanılmaz bir adım olacak"

Yani öyle de hocam ocakta istediği kulüple anlasabiliri kastettim ben de. 6 ay sonra serbest statüde

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ayni seyi demek istiyorsun ama yanlis ifade ediyorsun, 6 ay sonra serbest degil sadece 6 ay sonra istedigi kuluple anlasabilir ama bu anlasma sozlesme bittigi an devreye girebilir, 01.07.2018 de.

Bu adami daha gecen sene 7 milyon euro verseler satacaktik saka gibi vallahi. :D yerine iki tane en az bruma kadar potansiyelli oyuncu alinabilir 6-8 milyon euro arasi bir suru potansiyelli futbolcu var kaliteli futbolcuya kaliteli para yatirinca goruldugu gibi hicbir zaman zarar etmezsin su kafadan kurtulursak gelecegimizi kurtaracagiz.

18 az bence. 1 sene oynatır 30'a satarlar. Kafa olarakta büyük oynamaya başladı Bruma.

Ama biz 30'a satamayız. Almanya Portekiz Fransa onlar satar. Türkiye'den giden oyuncuya ligden dolayı şüpheyle bakıyorlar burda yapamaz diye. Biraz referans oluşması açısından Bruma'nın gittiği yerde başarılı olması bizim için de iyi olur bence.

Son düzenleme:
18 milyona üst düzey 2 stoper 1 de forvet alınır. Bruma'nın yerine de yine hızlı bir kanat oyuncusu alınabilir. Önemli olan yeni Bruma'lar bulmak.

18 m euro'ya bile akıllıca kullanıldıktan sonra cok ii bir takım kurulur ama bizim vasıfsız yönetim yarısını anadolu topcularına yarısınıda avrupa'da sönmüs 1-2 topcuya verip heba eder.

Brumayı satan yönetim daha önceden planını yapmış olmalı. Yerine koyacaği adamı belirlemiş olmalı. Bu tür transferler böyle yürür.

Fakat mevcut yönetimde, teknik ekip de bu planlamayı yapacak kapasitede degiller. Bu mal yönetim Brumanın alternatifi olarak Serdar Gürleri falan belirlemistir.

18 Milyon Brumaya az para. 1 sene avrupa vitrinine cıksa 25-30 rakamlarına cok kolay gelir. 18 Milyon teklif eden takımda bunu bildigi icin bu parayı veriyor.

Of baydi bu soylem artik . Turkiyeden avrupaya o fiyatlari gormuyor oyuncular

orada parlarsa kendi aralarinda gorebilir

turkiye dis piyasaya 30-35 milyon eurolarda adam satamaz , belki sampiyonlar ligi finali oynarsan da maci kazandiran genc oyuncun olursa o adam ozelinde gorursun o rakami

onun disinda yok tr ye boyle paralar unutun sunu artik bos muhabbete donuyor is

Bu miktar bana gerçekçi gelmiyor.

Poldi'yi de 7-8'e satıyorduk ama gördük sonra.

Ama gerçekçe eğer iyi iş çıkarmış oluruz bence. Miktar oldukça iyi. Bu para ile 3-4 tane B sınıfı oyuncu yerine 2 tane A sınıfı oyuncu alabiliriz. Kendi seviyemize göre A sınıfı elbette.

Son düzenleme:
Brumayı satan yönetim daha önceden planını yapmış olmalı. Yerine koyacaği adamı belirlemiş olmalı. Bu tür transferler böyle yürür.

Fakat mevcut yönetimde, teknik ekip de bu planlamayı yapacak kapasitede degiller. Bu mal yönetim Brumanın alternatifi olarak Serdar Gürleri falan belirlemistir.

18 Milyon Brumaya az para. 1 sene avrupa vitrinine cıksa 25-30 rakamlarına cok kolay gelir. 18 Milyon teklif eden takımda bunu bildigi icin bu parayı veriyor.

Garry niye alındı zannediyorsunuz :D

Of baydi bu soylem artik . Turkiyeden avrupaya o fiyatlari gormuyor oyuncular

orada parlarsa kendi aralarinda gorebilir

turkiye dis piyasaya 30-35 milyon eurolarda adam satamaz , belki sampiyonlar ligi finali oynarsan da maci kazandiran genc oyuncun olursa o adam ozelinde gorursun o rakami

onun disinda yok tr ye boyle paralar unutun sunu artik bos muhabbete donuyor is
Arkadaşlar üzgünüm ama Sinan bey bu konuda haklı.

GSC Mobile App

O kadar salakça yönetiliyor ki klüp

Bruma hazırlık maçlarında gümbür gümbür gelirken sözleşme imzalayacaktın seneye AL'de boy gösterip 25 ten aşağı satmayacağın adamdır Bruma

Şimdi Bruma seneye bedava giderse korkusu var herkeste

ABV emi Dursun ...

Üst Alt