Bruma'nın Menajeri Balde: "Leipzig onun için inanılmaz bir adım olacak" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma'nın Menajeri Balde: "Leipzig onun için inanılmaz bir adım olacak"

Brumayı satan yönetim daha önceden planını yapmış olmalı. Yerine koyacaği adamı belirlemiş olmalı. Bu tür transferler böyle yürür.

Fakat mevcut yönetimde, teknik ekip de bu planlamayı yapacak kapasitede degiller. Bu mal yönetim Brumanın alternatifi olarak Serdar Gürleri falan belirlemistir.

18 Milyon Brumaya az para. 1 sene avrupa vitrinine cıksa 25-30 rakamlarına cok kolay gelir. 18 Milyon teklif eden takımda bunu bildigi icin bu parayı veriyor.

garry 'i aldık zaten onun yerine diye açıklama bekliyorum 1 ay içinde, at fava bekle :)

leipzigi amma sisirdiniz gözünüzde adamlar bildigin 2.küme takımı seneye hele ilk 10a girsinlerde ondan sonra brumayı satsınlar

böyle alt kümeden gelip zayıf takımların tutunması kolay degil

bruma epl de bir takıma gitseydi keske misal everton southampton tarzı

leipzigi amma sisirdiniz gözünüzde adamlar bildigin 2.küme takımı seneye hele ilk 10a girsinlerde ondan sonra brumayı satsınlar

böyle alt kümeden gelip zayıf takımların tutunması kolay degil

bruma epl de bir takıma gitseydi keske misal everton southampton tarzı
Sen dalga mı geçiyorsun yoksa bilmiyormusun ? Almanyanın en zengin kulübü belkide. Red bull satın aldı orayı ve ciddi yatırım yapıyorlar senelerce.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Bruma en iyi sezonunu oynadı bizde, ama 1 derbi dahi kazanamadık, bırakın derbiyi ilk 5 te ki takımlara karşı galibiyetimiz yok.

adam akıllı bir orta saha transferiyle bile Bruma nın bu sene ki etkisini görebiliriz takımda

Keşke sözleşmesini uzatıp kalsaydı.

Ama gitmek isteyene de kal demem. Yolu açık olsun.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Yahu cahil cahil konuşmayın. Türkiyeden kim bir topçuya 30 milyon euro verir. Uluslararası alanda izlenen takip edilen bir ligmiyiz ki. Şu durumda 18 milyon euro diyip Allah bereket versin dyiecez. Tabi rakam gerçekse
Bruma gibi oyuncun oldumu hiç senin ülkende yaşınıda göz önünde tutarsak ?
Herif ronaldonun bile göz önündeydi sakatlanmadan önce ki milli takım kampına yanında gezdiriyordu.

Ne 18 milyonu nevzat yazmış
13 gibi bir rakama ahmet bulut arayı yapmış diye.

Bu mallar sırf sportinge para gitmesin ve uğraşmasinlar diye 13 üzerinde bir rakama vermezler o kadar kafalari çalışıyor.

Birde 13"ün en az 1 milyonunu buluta managerlik ücreti diye verirler.

Sonra bulut'un yetkisinde olan 3 tane kazma oyuncuya toplam 20 milyon euro bonservis verirler 3 te komisyon seneyede bu çöpleri göndermek için ugrasiriz.

Neyse hızla batağa doğru gidiyoruz.
Adayı da alıp kulübü satmak için her şeyi fazlası ile yapıyorlar

DURSUN İSTİFA!

Ha brumanın değerini okadar bulmayanlar olabilir tabiki. Fikirler düşünceler aynı olmaz zaten. Di maria yı istemeyenlerde oldu sonuçta buralarda.

12-13 e gidip(sportinge para gitmiyor böyle olursa) %25 sonraki satıştan pay alsak daha karlı çıkarız bana kalırsa.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ulan götü boklu sowu bile 30yasinda araplara 16mio euroya sattilar, biz 22li brumayi 18e satiyoruz cokmu bence cooooook AZ!

Üst Alt