Bruma’nın Menajeri Balde’den Leipzig Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma’nın Menajeri Balde’den Leipzig Açıklaması!

5155594.jpg

Galatasaraylı Bruma'nın menajeri Catio Balde, Bundesliga ekiplerinden Leipzig ile 5 yıllık anlaşma sağladıklarını açıkladı.

İşte Catio Balde’nin açıklamaları:

“Sadece birkaç pürüz kalmıştı, onlarda da anlaşma sağlandı. Leipzig ile anlaştık. Bruma dün sağlık kontrollerine girdi ve geçti. 5 yıllık sözleşme imzalanacak. Bruma kariyerini daha üst seviyeye çıkarma amacındaydı. Avrupa’nın en iyi takımlarında oynama hırsı vardı. Almanya, İspanya ve İngiltere’den bir takımı hedefliyordu. Leipzig kariyeri için önemli bir yükseliş olacak. Bruma ile ilgilenen birçok kulüp vardı. Çeşitli değerlendirmelerden sonra çözümü bulduğumuza inanıyorum.”

Gamaspor

Acaba ne kadar maas alacak onu merak ediyorum, soyle net 2.5 milyon euro senelik ucret alirsa iyi is yapmis olur.

Galatasaray' dan Leipzig' e gitmek attan inip eşeğe binmektir, ne kariyer yükselişi. Dursun Özbek yönetimi her ne kadar marka değerini azaltmış olsa da Galatasaray, Galatasaray' dır. Bu yönetim bugün olmazsa yarın gider, Galatasaray bakidir ve Leipzig' den büyüktür.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galatasaray' dan Leipzig' e gitmek attan inip eşeğe binmektir, ne kariyer yükselişi. Dursun Özbek yönetimi her ne kadar marka değerini azaltmış olsa da Galatasaray, Galatasaray' dır. Bu yönetim bugün olmazsa yarın gider, Galatasaray bakidir ve Leipzig' den büyüktür.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kulüp geçmişi olarak 100% haklısın Arda ağabey. Ama Leipzig şu an bizden iyi takım, ve daha iyi yönetiliyor. Vitrini olan ligde parlarsa 1-2 seneye üst düzey takıma kapak atacağını biliyor.

Leipzig bizden büyük değil ama net bizden daha iyi takımlar alt yapı ve mali yapıları ile. Bide bundesliga faktörü var. Dünya izliyor orayı. Seni kim izliyor ki ahmet mehmet hariç? Realite net seviye atladı bruma ki leipzig bundesligada istikrarlı şekildr ilk 5i hadi en kötü ilk 10 takım arasında demir atar.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Üst Alt