Bruma'nın Satılması Hakkında Düşünceleriniz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma'nın Satılması Hakkında Düşünceleriniz?

Sizce Bruma Satılmalı mı?

• Satılmalı

Kullanılan: 15 45.5%
  • Satılmamalı

Kullanılan: 18 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Benim görüşüm takımda kalmak istemeyen birisi için 15 milyon üzeri bir teklif gelirse satılması gerektiği.Bruma'nın yerini bu yönetim dolduramaz parayıda yanlış harcar ama adam kalmak istemediği sürece yapabileceğimiz bir şey yok.

seneye takım değerinin daha da düşeceği bir hesap ,Bruma nın 1 sene sözleşmesinin kalmış olması ve uzatmıyor olması ayrı hesap

satılmalı

Uzatmiyacaksan net satilsin hemen seneye bedava gitmesin
Uzatmak isterse eger ve bizim dangalak yonetim uzatabilirse kalsin elbette.

Sözleşme yenileyemiyorsak satılmalı ama 15 milyon €'dan az olmamalı bonservisi ve gelen para çer çöpe veya komisyona değil kaliteli isimlere ayrılmalı.
Sözleşme yenilemeye yanaşırsa 3-3.5 milyon € maaş bandında kalmalı.

15 milyon € ve üstü teklif edilip satılmazsa mallıktır.

Süper ligde oynayan bir topcuya bu kadar teklif yapılması bile mucizedir.

TapaTalK

Olaya nasil bakarsan oyle yorumlarsin. Sirf para kazanacagiz gozuyle bakarsak satilmasi dogru karar, dogru derken 15+ milyon euro'lardan bahsedersek. 1 yil daha kontrati var cunku. Sportif acidan kotu bir karar olur, Bruma sezon basindan beri takimin en pozitif oyuncusu, verdigi katki ile kac puan aldirdi takima. Bir tek o heyecan verdi desem yanlis bir sey dememis olurum herhalde.

Yasi 22, onumuzdeki yillarda daha faydali olacagini dusunuyorum, cunku ustune koyarak ilerledigini goruyoruz. Iyi bir kadroda daha buyuk islere imza atabilir, belki o zaman da daha buyuk paralar kazandirip da ayrilabilir. Bu yonetim onun yerini doldurabilir mi? Kesinlikle hayir, burada bazi uyeler Yasin veya Garry de oynar diyor onlarin futbola bakis acisi ile benimkinin arasinda daglar kadar fark var.

Aylar önce de dedim bu yaz U21 Avrupa sampiyonasi var. Orada Portekiz Bruma'nin önderliginde bir yari final görürse fiyati birden katlanabilir.

Hemen oldu bittiye getirmeyelim bu isi. Kalmaya ikna etmek icin elimizden ne geliyorsa yapalim önce, eger gitmekte diretiyorsa da asla ve asla aldigimiz paranin (yani 12 Milyon €) altinda satmayalim ve biraz bekleyelim. Transfer dönemi 9.aya kadar mi ne sürüyor. Turnuva sonrasi degerlendirelim teklifleri bence.

Ben bu 18 Milyon olayina zerre inanmiyorum. Daha Dursun gecen 9 Milyonluk teklif var demisti, ne oldu da 2 katina cikti bu teklif birden?

Ben satilmasina tamamen karsiyim ama mevcut durumda uzatmayacak gibi duruyor. Allahin cezalari yine yumurta kapiya dayaninca hareket ediyor. Gecen yaz kampinda uzatacaktik parayi basip. Iyi halt yediler.

Son düzenleme:
18 m euro olayı doğru ise gitti asıl konuşulması gereken dursunun kaçıncı göbekten akrabalarının cebine girecek bu para vey hangi fosiller bu paradan pay alacak onu konuşmak lazım.

Alper e katiliyorum , cok kisisel bir dusunce bu

mesela benim acimdan sportif basari sahsen onemli degil , klup adina onemli degil demiyorum , sinan olarak benim icin onemli degil , en azindan mali durumdan onemli degil

bana deseler ki 18 milyonu TL ye cevirip banka borcuna yatiracagiz , 5 dk icinde satilsin isterim ama denirse ki onun yerine sunu alacagiz bunu alacagiz , alinanlar yildiz da olsa cop de olsa karsiyim , o yuzden farketmez satilip satilmamasi derim

Kalmak istemiyorsa satilabilir.
Yalniz bu Dursun ve avaneleri gelen parayi bilimum cöplük transferlere carcur edecek, ona yaniyorum iste.

Benim görüşüm takımda kalmak istemeyen birisi için 15 milyon üzeri bir teklif gelirse satılması gerektiği.Bruma'nın yerini bu yönetim dolduramaz parayıda yanlış harcar ama adam kalmak istemediği sürece yapabileceğimiz bir şey yok.

Bruma kalmak istemiyorsa peki bu sürece nasıl gelindi ? Bruma'nın kalmak istememesinde Tudor ve yönetimin payı nedir ? Gitmek istiyorsa satılsın yönetimin taraftara dedirtmek istediği şey. Oyuna gelmeyin.

Bruma kalmak istemiyorsa peki bu sürece nasıl gelindi ? Bruma'nın kalmak istememesinde Tudor ve yönetimin payı nedir ? Gitmek istiyorsa satılsın yönetimin taraftara dedirtmek istediği şey. Oyuna gelmeyin.

Tamam bu sürece böyle gelinmiş olabilir ama napıcaz adama zorla sözleşme imzalatamayız ya?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamam bu sürece böyle gelinmiş olabilir ama napıcaz adama zorla sözleşme imzalatamayız ya?

Bende diyorum imzalatmasınlar bu saatten sonra zaten. 1 yıl daha oynasın. Dursun kovulursa yada sezon sonu bir ihtimal yeni sözleşme imzalanır. Bruma'nın bonservisle yada bedava gitmesi arasında bir fark yok. Daha iyi oyuncu alınamaz ve para boşa gider. Takımın en iyi oyuncusu bu adam farkında mısınız ?

Bende diyorum imzalatmasınlar bu saatten sonra zaten. 1 yıl daha oynasın. Dursun kovulursa yada sezon sonu bir ihtimal yeni sözleşme imzalanır. Bruma'nın bonservisle yada bedava gitmesi arasında bir fark yok. Daha iyi oyuncu alınamaz ve para boşa gider. Takımın en iyi oyuncusu bu adam farkında mısınız ?

Ne demek fark yok? Takımın en iyi oyuncusu tamam ama bedava gitmesine niye engel olmayalım.Bu nasıl mantık?

Seneye bedava gidecekti.Son enesi olan bir oyuncu icin 18 m € cok iyi.Ha yeri dolacak mi?Kesinlikle hayir.Solda Garry,sagda Yasinli, igrenc bir sezona hazir olun.

Üst Alt