Bruma'nın Yeni Sözleşme Detayları Sızdı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma'nın Yeni Sözleşme Detayları Sızdı!

2.2 ile 2022'ye kadar sözleşme imzalamak mükemmel olur

Amma 20 milyon serbest kalma maddesi ney lan ? koy 40-50 yine almak isteyen olursa oturur yaparsın pazarlığını arkadaş ...

Ama bu futbolcuyu aldığın fiyata satmak tipik bir GERİZEKALILIK örneği olacağı için...
Tabi orasi ayri ama Brumayi satmak icin daha erken, potansiyeli var ve daha büyük adimi atamadi.
Ancak ne yazik ki basimizda Dursun oldugu icin sözlesmesini uzatabileceklerine inanmiyorum.
Eger 15 milyona satabilirler ise öpüp basimiza koyalim.

yeni yenge yapmış kara mamba

1482156_58e76035dbebd075f478ffd3fc1db82f_640x640.jpg

Brumaya 12 ya da 13 milyon euro odedigimizi dusunuyorum

Kur o gun 2,72 imis .

Bir de bu 12-13 milyonun uzerine satis yapilirsa , aradaki farkin 25% i sporting e verilecek yaziyor

Son düzenleme:
Normal bonservis 10 Milyon + 2 Milyon da Bonus vardı CL katılımından dolayı.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Bir de sanki ceyrek final bonusu mu ne konusulmustur bir ara 1 milyon da o vardi sanirim , bundan eminim degilim arastirmak lazim

Simdi baktim , 2014-2015 te ve 2015-2016 da CL oynadigimiz icin toplam 2 milyon odeyecekmisiz , ceyrek finale cikmadigimiz icin 1 milyon odenmeyecekmis , toplam Can in dedigi gibi 12 milyon euro imis kesin bilgi

Şeye sürülecek akıl varsa bu sözleşmeyi yapacak olan adamda ben de gerizekalıyım ya. Ulan 20 milyon nedir beyinsiz herifler. adamı zaten 12 ye aldın yap şunu 30-40 arası bişey bari mallar.Bruma ayak üstü geçirmiş bunlara yıllık ücreti düşük tutup serbest kalma maddesini düşük bıraktırarak.

Üst Alt