Bruma'ya Ceza Yolda! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma'ya Ceza Yolda!

bruma_23.jpg

Galatasaray yönetimi, Rizespor deplasmanına gitmek isteyen Bruma'ya para cezası kesme kararı aldı.

Sarı kırmızılı takım adına büyük önem taşıyan maç öncesinde isteksiz tavırları ve Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'a karşı saygısızlık yapan Bruma'nın bu hareketleri üzerine sarı kırmızılı yönetim de Portekizli oyuncuya para cezası verme kararı aldı.

Igor Tudor'dan Galatasaray yönetimi bu olayın tüm ayrıntıları ile alakalı rapor aldı.

Teknik direktör Igor Tudor'dan özür dileyip antrenmana katılan Bruma'nın para cezası yapılacak olan yönetim kurulunda miktarı belirlenip karara bağlanarak resmiyet kazanacak.

Hürriyet

Yönetim şimdiden vizyonsuz olduğu için 10-12 milyon euro gelen tekliflerden birinin üstüne atlamıştır ve Bruma'nın satışı kolaylaşsın ve taraftar da ses çıkarmasın diye şimdiden yolunu yapıyor.

Tamamen kıraathane mantığıyla yönetiliyoruz. Galatasaray hiç bu kadar iğrenç konuma düşmemişti.

Kadro dışı kalmasına bişey dememiştim çünkü hocanın disipliniyle alakalı bi durumdu, ama adama zaten oynatmayarak ceza verilmiş bi de üstüne para cezası bana göre de gereksiz olur.

Tudor kadro dışı bırakmış, cezasını kesmiş ve sonrasında affetmiş bitmiş daha neyi uzatıyor yönetim. Para cezası saçma ve gereksiz olur. Küstürmeyin adamı.

Üst Alt