"Bruma'yı devre arası transfer döneminde Avrupa’ya götürebilirim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Bruma'yı devre arası transfer döneminde Avrupa’ya götürebilirim"

1298897-27970808-1600-900.jpg

Armindo Bruma’nın Galatasaray’a transferinde önemli bir görev üstlenen Marco Kırdemir, Portekizli futbolcuyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

ŞU ANKİ DEĞERİ 20 MİLYON EURO'NUN ÜZERİNDE. DEVRE ARASINDA AVRUPA'YA GÖTÜREBİLİRİM

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Kırdemir, ”Bruma’ya, her zaman ifade ettiğim gibi zaman lazımdı, bu da oldu. Bruma’nın yeteneklerini herkes gördü. Şu andaki piyasa değeri bence, 20-25 milyon Euro’nun üzerinde. Bruma, sezon öncesinde, son dakika anlaşmazlıklar olmasaydı İngiltere’deydi. 17 milyon Euro + bonus veren bir kulüp vardı. Toplamda 20 milyon Euro karşılığında satışı olabilirdi. Bruma’yı devre arası transfer döneminde Avrupa’ya götürebilirim. Fakat, Galatasaray’ın bana yetki vermesi lazım. Son gün teklifler vardı ama yetkiler olmadığı için transfer gerçekleşemedi.

BUNDESLIGA'YA GİDEBİLİR. R.SOCIEDAD ÇOK PİŞMAN

FIFA menajeri Kırdemir, ''Bruma’ya devre arası için Bundesliga’dan teklif var. Bu transferin gerçekleşmesi için kulübün bana yetki vermesi lazım. Ben de sorun yaşamak istemiyorum. Bruma, tabii ki Galatasaray’da kalmak istiyor. İstanbul’u seviyor ve kulübünde mutlu. Bruma transferi Fatih Terim döneminde gerçekleşti, Fatih Terim’e teşekkür ediyorum bana güvendiği için. Bruma, Beşiktaş maçında büyük futbolcu olacağını kanıtladı. Real Sociedad, Bruma’yı elinden kaçırdığı için çok pişman” diye konuştu.

AJANSSPOR.COM

Yav bu menajerlerin işlevi ne harbiden şimdi bu hıyar ne anlatıyor gerçekten. Koskoca İngiliz veya Alman takımı bu keko yüzünden mi sanki Bruma'ya 17-20 neyse işte verecek. Bana yetki verin bana yetki verin diye ağlamasının manası ne ? Normalde diyelim şimdi Wolfsburg Bruma'yı alacak gelip bize diyemiyor mu kardeş al 20'yi ver Bruma'yı olay ne yani bu menajer olduğu için 15 teklif edecekken oo Kırdemir var o zaman hemen 5 milyon daha mı vermeliyim diyor?

Yüksek maaş ve komisyon için her türlü oyun oynanıyor.

Yapacak bir şey yok kerim adminim. 20ye satılsa onceki kulubune pay verdikten sonra 5 milyon karımız oluyor sanırım. Bu çocuk daha fazlasi edebilecek potansiyelde.

5 milyon kar yapılacağına maaş yükseltip serbest kalma maddesi eklemek daha mantıklı gibi. Bruma transferde turkiye rekoru kırabilir muht. 30-35leri cok rahat gorür böyle dvm ederse.

aslında kulüpler sözleşmeli futbolcunun aklını çeldigi için bunun gibi para çarpmaya çalışan menajerleri fifaya şikayet edebiliyor

hatta lisanslarını dahi bloke edebiliyorlar tabi bunu yapmak icin biraz beceri ve akıl gerek

cok zor degil yani bu tarz kan emicilerle mücadele etmek yeterki elinde koz olsun

Yapacak bir şey yok kerim adminim. 20ye satılsa onceki kulubune pay verdikten sonra 5 milyon karımız oluyor sanırım. Bu çocuk daha fazlasi edebilecek potansiyelde.

5 milyon kar yapılacağına maaş yükseltip serbest kalma maddesi eklemek daha mantıklı gibi. Bruma transferde turkiye rekoru kırabilir muht. 30-35leri cok rahat gorür böyle dvm ederse.
Bruma iyi ama abartıyorsunuz.

Bence ciddi bir başarısı yok ha potansiyeline o paralar verilebilir belki.

Bizim kulupte ne pasif arkadas. Adam cikiyor aciklama yapiyor , Allah bilir Bruma'nin kafasini nasil karisitriyor. Susturun su gawati

Bizim icin en onemlisi devre arasina kadar sozlesmesini uzatmak olur. Nazifoglu demis yakin zamanda bu konuda gorusecekmis Bruma ile. Bruma nin sozlesmesini en az 2021 yilina kadar uzatmamiz lazim, suanda 1 milyon euro civari sabit ucret aliyor bunu da 2 milyon euro ya yakin bir miktara cekebiliriz. Serbest kalma maddesi de 40 milyon euro olmali.

Bruma ya da anlatilmali burada simdilik kalmasi onun icin daha iyi olacaktir, duzenli bir sekilde her hafta ilk 11 de sans bulabiliyor, hedefi olan sampiyonluklar yasayan bir takimda, bu sene de sampiyon olursak seneye de CL de kendini gosterebilir. Boylece Portekiz milli takimi icin de cagrilma sansi yukselir 2018 Dunya Kupasi icin.

Yav bu menajerlerin işlevi ne harbiden şimdi bu hıyar ne anlatıyor gerçekten. Koskoca İngiliz veya Alman takımı bu keko yüzünden mi sanki Bruma'ya 17-20 neyse işte verecek. Bana yetki verin bana yetki verin diye ağlamasının manası ne ? Normalde diyelim şimdi Wolfsburg Bruma'yı alacak gelip bize diyemiyor mu kardeş al 20'yi ver Bruma'yı olay ne yani bu menajer olduğu için 15 teklif edecekken oo Kırdemir var o zaman hemen 5 milyon daha mı vermeliyim diyor?

wolfsburg ve hsv gibi aptal kulübler menajerleri dinleyip veriyorlar

Üst Alt