Bruno Manga İddiası!


j8MbE9.jpg

Dış basın, sezon sonunda Cardiff City ile sözleşmesi sona erecek olan 28'lik Gabon'lu stoper Bruno Manga'nın gelecek sezon Galatasaray forması giyeceğini yazdı.


Gelecek sezon savunmaya en az bir takviye yapacak olan Galatasaray, rotasını İngiltere'ye çevirdi. Ada basınında çıkan haberlere göre sarı-kırmızılılar, Championship ekibi Cardiff City'nin Gabonlu stoperi Bruno Manga'yı sezon sonunda renklerine katacak.

BONSERVİSİ YOK

30 Haziran'da sözleşmesi sona erecek olan 28 yaşındaki Gabon'lu yıldız oyuncu için bonservis ödenmeyeceği aktarıldı. Cardiff'in sözleşme yenileme isteğini geri çeviren Manga'nın, Galatasaray gibi daha iyi maddi imkânlar sunan ve Avrupa'da mücadele edecek bir takıma gitmek istediği belirtildi.

2014 yılında Fransız ekibi Lorient'ten 6.25 milyon Euro karşılığında transfer edilen 28 yaşındaki futbolcu için Avrupa'nın bazı takımlarının ilgisi olduğunun ancak Galatasaray'ın bir adım önde bulunduğunun altı çizildi.

Cardiff City defender Bruno Manga linked to Turkish giants Galatasaray - Wales Online
 
Gabonlu stoper ile sözleşme konusunu görüşmek için sezon sonunu bekleyen Cardiff City, Galatasaray söylentileri nedeniyle politika değiştirdi. Kulüp yönetiminin 28 yaşındaki stoperin menajeriyle görüşmelere başladığı ve kısa süre içerisinde sözleşme yenileme niyetinde olduğu ifade edildi.
Öte yandan BBC Sport, Bruno Manga’ya Türkiye’den Bursaspor’un da talip olduğunu yazdı. (Gamaspor)
 
Üst Alt