Haber - Brwa Nouri: "Cehennem değil, Disneyland gibiydi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Brwa Nouri: "Cehennem değil, Disneyland gibiydi"

Bi ıraklı dan ayar yemediğimiz kalmıştı tişekkürler dursun özbek

Moderatör tarafında düzenlendi:
ya bu kavaslar da şimdi... bala gole yendiler biryerde. hiç şansımız da yoktu, buradaki hakem de onlara izin verdi. 3 golde de defansın ortasahanın çok büyük hataları var. sanki oynayarak elediler, bir ara titriyorlardı. bir daha da bak bulurlar böyle atmosferi terbiyesizler. sen kimsin lan

Iyi artik Avrupa eleme macinda bosmu kalacakti koca Galatasaray stadi neymis 40 kise bile gitmemeliymis...zaten tribun kulturunu bitiren bu tarz sacma dusuncelerdir. Ne adam akilli soylenen bir beste var nede takimi ateslemeye bir istek. Millet eskiden en azindan bi 3lu cekerdi mac basinda simdi oda yok.

Ayrica linç derken ben kendi taraftarina Wesley Sneijder bagirdi diye tekme tokat doven polarcilardan bahsediyorum.

aklınca türklere laf sokuyor bu terörist ulan sen kimsin g.lalesi galatasaray camiası bokuyla boğar seni, uyduruk bir turnuvada bir tur geçtin diye g.kalkmasın

Iyi artik Avrupa eleme macinda bosmu kalacakti koca Galatasaray stadi neymis 40 kise bile gitmemeliymis...zaten tribun kulturunu bitiren bu tarz sacma dusuncelerdir. Ne adam akilli soylenen bir beste var nede takimi ateslemeye bir istek. Millet eskiden en azindan bi 3lu cekerdi mac basinda simdi oda yok.

Ayrica linç derken ben kendi taraftarina Wesley Sneijder bagirdi diye tekme tokat doven polarcilardan bahsediyorum.

Avrupa 3. tur eleme maçı artık Galatasaray'ın zorlanacağı, ciddiye alacağı bir tur değil. Avrupa maçı diye büyük maç muamelesi yapmanın anlamı yok bu anlayış çok eskide kaldı. Sen Galatasaraysan Avrupa'nın tanınan kulüplerindensen bu turu hiç ama hiç zorlanmadan geçmelisin. Taraftar da zevk için gelebilir. Kimse bu ruhsuzlar ordusunun İngiltere 7. ligindeki adamların oynadığı takımı yenmesi için destek olmak, cehennem atmosferi yaratmak zorunda değil. 40 bin bu yüzden yüksek bir rakam.

Linç konusunda haklısın tabii ki sucuk ekmekçiler kulübün ağzına ediyor iki bilete..

Kardeşim Galatasaray taraftarı en çok üzülen kesim yemişim Uasını muasını bizim onlarla işimiz yok..
Sen o'gün stadda mıydın?
Ben maçtaydım o maçta ilk yarı biterken takımı tünelden çıkarttık ses tellerimi kaybettim 2 gündür konuşamıyorum...
Normal şartlarda bu maçı seyircisiz bile oynasan kazanmak zorundasın..
Taraftara bok atmayın en günahsız onlar,yukarda da söyledim Adana'dan gelenle konuştum ya..
Ayıp değil mi bu insanlara..
Storeler'i görme hınca hınc insanlar alışveriş yapıyor saha içinde en ufak pres bile alkış alıyor daha ne bekliyosun ''Sen varya sen'' arabesk besteler mi güzel
Bırak bu eski düzen saçmalıklarını en güzel motivasyon alkıştır ya..
Daha ne olsun..
Top bizdeyken alkış top onlardayken ıslık abicim iç saha budur..
Ne yani nerde eski arabesk sarkı var yemin ediyorum tiksiniyorum kalitesiz işlerden oturup rakı içicem tribünlerde..

Skandal fln yok atmosfer gayet iyidi, tezuhurat sikintisi zaten var bu stadda da top heriflere gecince baya ugultu oldu. Yazin ortasi o kadar insan gelmesi de iyi bence. O yuzden ewt

Östersundsu köy takımı diye ilan eden bu ülkenin medya ve taraftar profilinden bir cacık olmaz. Oyuncu profili vasat ama takım gibi takım östersunds geçen senede kendi liginde bu kadrosu ile evinde kasımpaşaya ezilen takımı elemesi kadar doğal bir durum olamaz. Bide sneijder bruma da yokdu üstelik geçen sezona göre.
Takım kurgusu desen yok zaten. Stoper in stoper mi sağ bekmi önlibero mu belli değil arkadaş.

Sneijder'in fotograflarini cikardiginiz o stad koridorlarina bu PKK militaninin golunu ve bu cumlesini asin haysiyetsiz herifler. Gordukce utansin gurursuz mahlukatlar.

Üst Alt