BSL 20/21 H:27 | Galatasaray 110-70 Afyon Belediyesi | MS | 4 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BSL 20/21 H:27 | Galatasaray 110-70 Afyon Belediyesi | MS | 4 Nisan

valla fethiye'nin kalan 3 maçtan 2 galibiyet çıkarması çok olası bir ihtimal gibi duruyor.. ligde kalabilmemiz için bursa maçı dışında ksk veya fener maçlarından birini kazanmamış şart bence.. hala işimiz çok zor yani.. bizim geçen haftaki çekmece maçını kazanmamız gerekirdi, umarım tren kaçmamıştır..
3ünü de kazanabilirler dandik takimlar kalmis hep

Sizi İzmir'de yenme ihtimalimiz war mı? Takımda durumlar nasıl

Kısıtlı kadro yoğun tempoyu kaldıramadı. Bir gevşeme var takımda. Sakat çok, corona çok. FIBA CL’de gruptan çıkmak için son maçta İzmir’de Brindisi’ye 5 fark yapmamız lazım. Tüm dikkatler orada. Bugün Fenere kaybedince muhtemelen 2. Sıra da gidecek. Karşıyaka’nın bizi yenip yenmemesi çok bir şey değiştirmeyecek yani.

Kısıtlı kadro yoğun tempoyu kaldıramadı. Bir gevşeme var takımda. Sakat çok, corona çok. FIBA CL’de gruptan çıkmak için son maçta İzmir’de Brindisi’ye 5 fark yapmamız lazım. Tüm dikkatler orada. Bugün Fenere kaybedince muhtemelen 2. Sıra da gidecek. Karşıyaka’nın bizi yenip yenmemesi çok bir şey değiştirmeyecek yani.
Biraz ihtimal varmış tahmin ettiğim gibi.

bence burdaki arkadaşların bir çoğu futbol bilgisiyle yorum yapıyor, fethiye kalan maçlarda 1 tane bile maç kazanamayabilir, ne üçünden bahsediyorsunuz çok ilginç.

bence burdaki arkadaşların bir çoğu futbol bilgisiyle yorum yapıyor, fethiye kalan maçlarda 1 tane bile maç kazanamayabilir, ne üçünden bahsediyorsunuz çok ilginç.

Sen kazanamayabilir diyorsun. Onlar da kağıt üzerinde nispeten zayıf rakiplerle oynayacağından kazanabilir diyor. Herkes bir olasılıktan bahsediyor bakıldığında. Arada fark var mı?

Sen kazanamayabilir diyorsun. Onlar da kağıt üzerinde nispeten zayıf rakiplerle oynayacağından kazanabilir diyor. Herkes bir olasılıktan bahsediyor bakıldığında. Arada fark var mı?
ben yukarda olasılık ile yorum yapılan mesaj pek göremedim, genelde biz geçen hafta düştük, fener maçında resmen düşeriz, bütün maçları kazanmak zorundayız gibi yorumlar okudum. ben de diyorum ki fethiyenin kalan 3 maçı kazanması imkansız, kalan 3 maçtan 1 tane kazanırsak kalacağımızı düşünüyorum. kazanamazsak bile kalma ihtimalimiz var diyorum. neyse sonuç olarak bu sene 2 branş da yüzümüzü güldürmedi, sadece skorlara bakıp geçiyorum artık.

oynayacakları takımlar, çekmece, b.şehir ve afyon.. 3'üde dün yendikleri telekom'dan çok daha zayıf takımlar.. evet bencede hepsini birden kazanamazlar ama pekala buradan 2 galibiyet çıkarmaları hiç sürpriz olmaz diyoruz.. umarım haklı çıkarsınız, 3'te 0 yaparlarda şu kabus sezonu sağ salim atlatırız..

Fethiye'nin 3'te 3 veya 3'te 0 yapacağını düşünmüyorum. Ya 1 maç ya da 2 maç alacak. 1 maç alırsa kalırız. 2 maç aldığında bizim de 2 maç almamız gerekiyor. Olay bu benim açımdan.

ben yukarda olasılık ile yorum yapılan mesaj pek göremedim, genelde biz geçen hafta düştük, fener maçında resmen düşeriz, bütün maçları kazanmak zorundayız gibi yorumlar okudum. ben de diyorum ki fethiyenin kalan 3 maçı kazanması imkansız, kalan 3 maçtan 1 tane kazanırsak kalacağımızı düşünüyorum. kazanamazsak bile kalma ihtimalimiz var diyorum. neyse sonuç olarak bu sene 2 branş da yüzümüzü güldürmedi, sadece skorlara bakıp geçiyorum artık.

Çok da haksız değiller, ikili averaj bizde olsa sorun yoktu da şu anda düşmeme konusunda Fethiye avantajlı.

Üst Alt