BSL 21/22 H:12 | Galatasaray NEF 76-86 Fenerbahçe Beko | MS | 11 Aralık - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BSL 21/22 H:12 | Galatasaray NEF 76-86 Fenerbahçe Beko | MS | 11 Aralık

.T hakemler maçı bizden alıp fenere verdi. Göz göre göre hakkımızı yiyorlar ya şerefizler.

Yani sporculara kızıyoruz bazen hakemlerle dalaşıp, kavga ediyorlar diye ama adamlar gerçekten iyi bile sabrediyorlar. Bugün sahada olsam o hakemleri potaya sokmuştum. İnsanın Engin Baytar’a bağlamaması çok zor.
Zaten ben de onu diyorum ya

Fenerbahçe bizi bu bütçeyle zaten yenebilir

Lakin maçın sıkıntıya girdiğini görünce

Orçolar anında müdahale ediyorlar Fenerbahçeleri için

Bu şartlar altında maç zaten kazanılmaz, çok ekstrem şeyler olması lazım

Amatör branşlarda sağlam sponsor bulamadığın yerde erkek basketbol harici hiç bir branşa yatırım yapmaya gerek yok. Hepsinde varolmak için saçma sapan sonuçlar almaktansa bir yerde başarılı olmak daha mantıklı.

Erden Timur aslında iyi adam, iyi GSli hiç şüphem yok ama cidden bahtsız ya.
Nereye elini attıysa da daha çok kuruduk gibi Allah affetsin.
Emre Akbaba aldık, adam yaramadı, sakatlık cart curt, Falcao öyle.
Şimdi birçok yere sponsor. Saçma bir inanç belki ama işi ters gidiyor sanki adamın da...
Kendim de böyle biriyim. Oradan biliyorum...Ay inşallah bunu tersine çevircek bir şey olur ya. Olsun yani.

Şimdi birçok yere sponsor. Saçma bir inanç belki ama işi ters gidiyor sanki adamın da...
Kendim de böyle biriyim. Oradan biliyorum...Ay inşallah bunu tersine çevircek bir şey olur ya. Olsun yani.
Yav o parayı veriyor. Transferi o yapmıyor ya renkdaş. Ha ayağı uğursuz diyorsan değil. Ayağı uğursuz olan zannedersem başkan gibi

Bu Melo nereye giderse gidebilir. de bost ve purcell kalsın yeterli. Tek başına mac verebilen cinstten

Uzun konusu zaten ibretlik.

Hakemler yine şerefsiz değişen birsey yok
+1 Takımın koçu da yok.FB 3 uzunla oynayıp sayı atamayan bir takım, sadece De colo ile hücum ediyorlar ve ona baskı yapmadan maç bitti.Pota altı savunması ve hücum ribaundu için Boker 5 dakika 4faulle oynadı maç sonunda, üzerine tek hücum yapmadık.Aksine hep en iyi savunmaci Vesely üstüne oynadık.Her şeye rağmen rakibine kötü olması nedeniyle maç gelmiş (onlarda sadece savunma yapıyor, hücum edemiyor) ancak pota altını kapatan Ege Arar'i çıkarıp şut özürlü Goksenin'i oyunda tutmak da ayrı bir beceriksizlik ister.Uzerine bir tane 4 numara şutu denememek savunmayı açmak için (Sadik,Okben ve Blacseher sürekli atıyor bu şutları) koçun da bizim gibi maç izlediğinin şahidi.Son söz de hakemlere, deplasmanda böyle her temasa faul çalan trio bulunmaz.Benzer pozisyonda ev sahibi olmamıza rağmen lehimize düdük çıkmadı.Bunun da nedeni maalesef yıllardır basketbola ayrılan bütçenin azlığı ve hakem, Federasyon vs.herkesin Euroleague oynayan takimlari Türkiye liglerinde sıkıntıya sokmak istememesi.

Kendi psikolojini böyle bozma..

Bu konuyla ilgili birçok kitap okudum..

Olumsuz düşünmeyi bırak ki güzellikler seni bulsun..

İçindeki o nalet olası saçma sesi dinleme.

O saçma ses , senin iyi olmanı istemiyor ve negatif şeyler söylüyor.Çünkü bunda başka kimselerinde üstünde yarattığı negatif şeyler var..

Yav o parayı veriyor. Transferi o yapmıyor ya renkdaş. Ha ayağı uğursuz diyorsan değil. Ayağı uğursuz olan zannedersem başkan gibi
Ya biliyorum da işte ne bileyim, hiç aldığı bir şeyden de pek hayır görmedik. Göremedik ya çok onun enerjisi mi nedir...
Uğursuz demek istemiyorum yoksa. Ağır itham olur, adam da iyi GSli.
Buradan görenler de yanlış anlamasın. Sadece bir görüştü işte. Saçma ama işte....

Ali Koç, "Erkek basketbolda bütçeyi 31 milyondan 19'a indirdik ama orada daha fazla indiremeyiz. Hatta biraz daha çıkarmamız lazım"

Fenerbahçe Beko bütçesi 19 milyon dolar​

Galatasaray NEF'in bütçesi 2,050,000 Dolar​

Biz neyi konuşuyoruz burak gider mustafa gelir eşit savaşmıyoruz
Erkek voleybol da başa baş oynayıp kazanıyoruz orda da denk bütçelerdeyiz

Bu maçlara gereksiz anlam yükleyip 15 bin kişi ile desteğe gitmenin anlamı yok, denk savaş olursa desteklersin bu sonucunu bildiğin savaş gibi bişey.

O saçma ses , senin iyi olmanı istemiyor ve negatif şeyler söylüyor.Çünkü bunda başka kimselerinde üstünde yarattığı negatif şeyler var..
haklısın mağlubiyet de beynimizi bulandırdı, eskileri kurcalattı.
Ülke gündemi de ayrı bir şey. Onun etkisi herhalde. Affola hata ettiysek anlattıklarımızda.
Amacım Erden beyi kötülemek değildi. Zor günlerde GSmize destek çıktı, hep oldu. Çok iyi bir cimbomlu bence.
Gelecekte başkanımız da olabilir belki .d.d

Nusret Taş herkesi etkiledi renktas..Kahkahasi Çiğdem hanımın psikolojisini bozdu

Üst Alt