Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
oynayacak bir sey bulamadigim icin gta 5i ve bayonetta 2yi tekrardan satin aldim
ikisini döndüre döndüre oynuyorum
bi de witcherin son dilek kitabina sardim
su an oynadigim oyunlari bitirdikten sonra yine witcher 3e baslarim herhalde tekrardan

Denemek isteyen varsa 7 günlük premium üyelik

<PCGNU-N8CGT-CURK6>

To redeem your key, just follow these simple steps:
  • Head over to
    https://totalwararena.com/join
  • Enter your code and hit 'Activate'
  • If you don't have a Wargaming account you will have to create one
  • If you do have a Wargaming account you may be prompted to login
  • Your prize should then be redeemed to your account

Savaş ve strateji oyun önerisi olan var mı? Uzun süre sonra işler azaldı. Bu aralar sarabilirim. Online oyun veya mobil istemiyorum. Pc için olursa iyi olur. İçerisinde savaş-strateji-ekonomi-planlama barındırırsa tadından yenmez.

——————

Savaş ve strateji oyun önerisi olan var mı? Uzun süre sonra işler azaldı. Bu aralar sarabilirim. Online oyun veya mobil istemiyorum. Pc için olursa iyi olur. İçerisinde savaş-strateji-ekonomi-planlama barındırırsa tadından yenmez.

——————

shooter istiyorsan insurgency baya gerçekçi oyun grand strategy için paradox oyunlarına bakabilirsin

——————

Viking = Northgard
Şehir kurma = Cities: Skylines
Köy kurma = Banished
Muz Cumhuriyeti=Tropico

Seç beğen al

——————

Total War serilerine bakabilirsin güzel oyunlar var dönemine göre seçersin. Paradox'un yaptığı EU4 (rönesans dönemi denebilir) ve Hearts of Iron 4 (WW2 oyunu) fazla detaylı olsa da çok güzel oyunlar. İndirimler bitmeden aklına gelseydi keşke..

Tabi bunlar bilinen oyunlar da belki çok bilgin yoktur ne olur ne olmaz diye yazayım dedim..

Üst Alt