Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mobile Legends

Sıklıkla oynuyorum. Favorim 'Flywheel', nick'im ' Italian Stallion ' kendinizi tanıtırsanız güzel oyunlar çıkarabiliriz.

jumanji-2017.jpg

bubble-shooter.jpg

sıkıntılı zamanlarda derin düşünmek için birebir.:ka::ka::ka::hat:

FAzla kafa açma gerektirmez. Bir süre sonra bisiklette pedal çevirmeniz gerektiğini unutarak gitmek gibidir..
Oyuna başlamak için RAM i(Kafayı/düşünceyi) temizlersiniz ve oyuna başladıktan bir süre sonra herşey kendi kendine otomatik akarken; temiz kafayla (Hiç düşünce olarak ;D:asd:) neye isterseniz, sadece ona kosantre olarak düşünebilirsiniz.

Web den flash olarak indirip flash formatında exe ye ripleyin.. Exe yi çalıştırınca flash tabanlı olarak otomatik açılır...

GooGle - Flash To Exe

Son düzenleme:
eski evimde durdugum zamanlardada oynardim karsim ben bunu oluyor 3 sene bir ara diamond 3'e bile yukselmisdim simdi goldlarda surunuyorum.
bu ara rainbowu aldim indirdim kanka :D

O zaman sen değildin yav o başkasına demiştim onu RL için. Ben Rocket League yazmıştım buraya sen de hangi platform diye sormuştun galiba şimdi hatırladım..

Rainbow da hayırlı olsun ben 6-7 aydır oynayamıyorum valla özledim..

O zaman sen değildin yav o başkasına demiştim onu RL için. Ben Rocket League yazmıştım buraya sen de hangi platform diye sormuştun galiba şimdi hatırladım..

Rainbow da hayırlı olsun ben 6-7 aydır oynayamıyorum valla özledim..
Baskasi olabilir evet :D su rocketid isi beni heycanlandiriyor bazi arkadaslarim var rl takilan ama hepsi pc
Ben daha oynayamadim aasdasdasd ama guzel biseye benziyor

ne oynuyorsun bu aralar

Üst Alt