Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Baskasi olabilir evet :D su rocketid isi beni heycanlandiriyor bazi arkadaslarim var rl takilan ama hepsi pc
Ben daha oynayamadim aasdasdasd ama guzel biseye benziyor

ne oynuyorsun bu aralar

Ben de PC'de oynuyorum her şeyi PS almayı istedim de denk gelmedi bir türlü. RL arkadaşlarla çok daha eğlenceli ama biz ciddi oynayamıyorduk 2-3 maç sonra saçmalamaya başlıyorduk değişik değişik şeyler yaparak :D Diamond olmamız gerekirken Plat olarak kaldık hep. Rocketid olayını görmemiştim güzel olur PC'de de kolla oynayanlar vardı zaten.

Bu aralar oyun oynayamıyorum maalesef imkan olmuyor..

Ben de PC'de oynuyorum her şeyi PS almayı istedim de denk gelmedi bir türlü. RL arkadaşlarla çok daha eğlenceli ama biz ciddi oynayamıyorduk 2-3 maç sonra saçmalamaya başlıyorduk değişik değişik şeyler yaparak :D Diamond olmamız gerekirken Plat olarak kaldık hep. Rocketid olayını görmemiştim güzel olur PC'de de kolla oynayanlar vardı zaten.

Bu aralar oyun oynayamıyorum maalesef imkan olmuyor..
Ben sadece hayal ediyorum ya benim arkadaslarim cogu pc'de rocket league oynayan bi kac kankam var ama onlar hepsi pc :(
rocketid olayi cok guzel olacak, party yapariz artik ha :p

bubble-shooter.jpg

sıkıntılı zamanlarda derin düşünmek için birebir.:ka::ka::ka::hat:

FAzla kafa açma gerektirmez. Bir süre sonra bisiklette pedal çevirmeniz gerektiğini unutarak gitmek gibidir..
Oyuna başlamak için RAM i(Kafayı/düşünceyi) temizlersiniz ve oyuna başladıktan bir süre sonra herşey kendi kendine otomatik akarken; temiz kafayla (Hiç düşünce olarak ;D:asd:) neye isterseniz, sadece ona kosantre olarak düşünebilirsiniz.

Web den flash olarak indirip flash formatında exe ye ripleyin.. Exe yi çalıştırınca flash tabanlı olarak otomatik açılır...

GooGle - Flash To Exe
filme kadar çaktırmadan çaydanlığı boşaltmaya devam ...;D

Üst Alt