Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eskiden G2a yoluyla yapmak çok kolaydı oradan kendime 3-4k wallet eklemişimdir hiç para harcamadan

Şimdi yine yapılabilir ama çok fazla bilgi isteniyor(Kimlik,Kayıtlı olduğun daireye ait Elektrik-Su faturası vs.. :D )

En basit yöntem elinde takaslık bir şeyler olması sonra o takaslık şeylerin değerlerini bilmen lazım ama.G2a yine bunun için güzel yöntem

1 oyun verip 2 oyun alacaksın sonra aldığın o 2 oyunu tekrar aynı şekilde takasla.Öyle öyle elinde bir çok takaslık eşya oluyor

Misal örnek vereyim ben Humble aylığına geçen ay hiç para harcamadım ama

OneShotKO : Offers : #3052396 to gennyshark

sadece tek takasla ana oyunların hepsini aldım vs..

O verdiğim Trine'yi de yine bir bundle girmiş başkasından aldığım oyunla almıştım ; OneShotKO : Offers : #3050795 from Pharticus Maximus

Bazen bundle girmemiş ama yabancılara ucuz,bize pahalı oyunları da böyle alma şansım oluyor mesela ;

Barter.vg Trade Game Bundle Leftovers for Wishlist Games ve Steam Trading and User Reputation takas için en iyi sitelerdir
Bu kısaca anlatım mı??? Biz de 1990lardan kalma cdleri dizelim :( İşin kompetanı olmuşun...

Eskiden G2a yoluyla yapmak çok kolaydı oradan kendime 3-4k wallet eklemişimdir hiç para harcamadan

Şimdi yine yapılabilir ama çok fazla bilgi isteniyor(Kimlik,Kayıtlı olduğun daireye ait Elektrik-Su faturası vs.. :D )

En basit yöntem elinde takaslık bir şeyler olması sonra o takaslık şeylerin değerlerini bilmen lazım ama.G2a yine bunun için güzel yöntem

1 oyun verip 2 oyun alacaksın sonra aldığın o 2 oyunu tekrar aynı şekilde takasla.Öyle öyle elinde bir çok takaslık eşya oluyor

Misal örnek vereyim ben Humble aylığına geçen ay hiç para harcamadım ama

OneShotKO : Offers : #3052396 to gennyshark

sadece tek takasla ana oyunların hepsini aldım vs..

O verdiğim Trine'yi de yine bir bundle girmiş başkasından aldığım oyunla almıştım ; OneShotKO : Offers : #3050795 from Pharticus Maximus

Bazen bundle girmemiş ama yabancılara ucuz,bize pahalı oyunları da böyle alma şansım oluyor mesela ;

Barter.vg Trade Game Bundle Leftovers for Wishlist Games ve Steam Trading and User Reputation takas için en iyi sitelerdir

By Hack

Eski hızlı zamanlarım olsa yapardım yav böyle bir şey olduğundan haberim bile yoktu. Bu arada bu rdr 2 ne ne sokuk bşr oyun ya 300 küsür lira para verdik oyuna giremiyoruz anasını satayım hata veriyor, zaten niye ultimate edition aldım onuda çözebilmiş değilim rom içeceğimde kredi kartını saklamam lazım, geçende star wars bilmem ne almışım 400 liraya iade etmeye çalışıyorum 🤣🤣🤣
Eski hızlı zamanlar mı? Üstat 386 sx ile 486 dx arasında ikilemde kaldığımız yılları mı diyorsun :(Şu dediğimi anlayacak 90lı varsa alnından öperim...

en-ucuz-ps4-pro-oyun-takas-UNCHARTED-The-Lost-Legacy-fiyat-satin-al-fiyatlari-satan-yerler-nerede-satilir-ikinci-el-takas-fiyati-istanbul.jpg

factorioyu oynuyorum bu aralarda beynim alev almak üzere hayattan tamamen soyutlanmış haldeyim.
bi süredir neredeyse uykusuz işe gidiyorum.

Üst Alt