Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
şu oyunun tüm inceliklerini ve nüanslarına vakıf çalışma arkdaşları arıyorum. oyunla alkalaı öğrenmem gerekn şeyler var

Escape from Tarkov

0.12 güncellemesi ile tekrar başladım. Hala eksikleri, hataları mevcut ama hardcore shooter seven varsa bu aralar oldukça popüler olmaya başladı, bir göz atın derim, indirim de mevcut şu an. İleride Steam'e geleceği de söyleniyor.

Mini dizisini de buradan izleyebilirsiniz:

Anno 1800 oynuyorum, gelecek temalı oyunları tat vermemişti 1404'ü aşan bir oyun olmuş çok iyi. İlerleyen aşamada çok sayıda adayı, üretim ve dağıtım hattını düzenlemek baya zorluyor ama güzelliği de orada zaten. Yaşlılar mayın tarlası, sudoku falan oynayacaklarına bunu oynasın alzheimer riskini azaltabilir gibi.

images

images

Uzun süredir PUBG oynuyorum ama yakın zamanda bırakmayı düşünüyorum, her güncellemede oyun dahada kötüye gidiyor nasıl beceriyorlar bunu anlamıyorum. Karakin diye rezalet bir map çıkardılar, sırf bu yüzden Sanhok'ta zor maç buluyor, oyun başında ağaçlar minecraft gibi bozuk gözüküyor droplar giriyor. Bir güncelleme ile oyunu batırdılar. Ayrıca eskiden hile çıkınca direk banlıyorlardı, dün bir hileye denk geldim adam 6 aydır oynuyor oyunu hala ban yememiş. Muhtemelen oyunu bir çok kişi bende bırakıcam, CS go'ya geri dönücem.

Üst Alt