Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
günde 1-2 saat animal crossing new horizons oynuyorum. cok sirin ve tatli bir oyun yav. kafa dagitmak icin cok iyi geliyor.
ve duruma göre de fifa 20yi 3-4 saat oynuyorum. ultimate team, baglanti izin verirse, keyifli oluyor.

final fantasy 7 remake elime gecene kadar bu sekilde idare ediyoruz. ff7 gelince geri kalan her seye ara veririm herhal.
ff7den sonra da persona 5 royale gecerim. ondan sonra da the last of us 2 cikacak zaten. yavastan oyun kitligi son bulmaya baslayacak.

Alacaktım ama bug sorunlarını görünce vazgeçtim. Rx 590'lı sistemim var. Alayım mı bekleyim mi?
Kuşatmalarda sıkıntı yaşadığını söyleyenler var bu genel bir problem mi? Genel bir problemse ne kadar sürer düzeltilmesi?

Kuşatmalardaki sıkıntıyı ofis içinde çözdük patch yakın zamanda gelir. Kuşatmalar ve hali hazırda pek çok sorun çözülüyor hızlıca zaten her gün patch geliyor aktif olarak görüyorsunuzdur. Bütün firma gece gündüz demeden çalışıyor bu aralar :)

Oyunu alıp almamak konusunda ise tarafsız bir cevap vermem mümkün değil. Şu an ki haliyle kusurları olsa da Warband ruhunu koruyan ve özellikle krallıklar ve mülk sahibi olma konusu devreye girdiğindne üzerine çok ekleyen bir oyun olduğunu düşünüyorum. Bu noktadan sonra her gün de daha iyiye gideceğinin garantisini verebilirim :)

Üst Alt