Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Forza Horizon 4

Ilk defa Underground 2den beri bir tane araba oyununu ayila bayila oynuyorum.
Abi muhtesem bir is cikarmis adamlar ya oyunun basindan kalkasim bile gelmiyor.
Bu devirde araba oyunlari genelde cöp oluyor, forza ama bildigin kaliteli bir triple aaa open world oyunu olmus.

Ori and the blind forest

Ikinci oyunum da ori bu aralar oynadigim. Bu da ayri bir kalite.
Oynanis cok zevkli yavvvv. Bazi yerlerde baya zorladi ve terletti bile beni. Bir bölümü gecince cok tatmin edici oluyor.
Cok sevimli ufak bir hikayesi de var.
Ikinci oyun bundan da iyidi bakalim daha neler bekliyor beni.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Black Ops Cold War betası başladı, onu oynuyorum ama oyun resmen eski nesil, sıradan bir CoD gibi geliyor MW'den sonra. Isınamadım bir türlü.

Crusader kings 3 oynayan var mı ? Varsa daha önce hiç crusader kings 3 oynamamış bir insanın zevk alacak ölçüde öğrenmesi ne kadar zaman alır ?
Europa Universalis, Hearts of Iron gibi diğer Paradox oyunlarını az da olsa oynadıysanız CK3 oynarken yabancılık çekmezsiniz. CK3'ün savaş strateji oyunundan ziyade lider, ülke yönetme oyunu olduğunu, siyasi olaylarla, siyasetle bol bol vakit geçireceğiniz bir oyun olduğunu bilmek gerekiyor.

1-2 bilemediniz 3 oyun ülkenizi kaybedersiniz ama 4. oyunda doğru hamleleri yapmaya başlarsınız. Genel olarak bu tüm Paradox oyunlarında geçerli bir durum. GamePass sisteminde de mevcut, oradan deneyebilirsiniz 6₺ karşılığında.

Europa Universalis, Hearts of Iron gibi diğer Paradox oyunlarını az da olsa oynadıysanız CK3 oynarken yabancılık çekmezsiniz. CK3'ün savaş strateji oyunundan ziyade lider, ülke yönetme oyunu olduğunu, siyasi olaylarla, siyasetle bol bol vakit geçireceğiniz bir oyun olduğunu bilmek gerekiyor.

1-2 bilemediniz 3 oyun ülkenizi kaybedersiniz ama 4. oyunda doğru hamleleri yapmaya başlarsınız. Genel olarak bu tüm Paradox oyunlarında geçerli bir durum. GamePass sisteminde de mevcut, oradan deneyebilirsiniz 6₺ karşılığında.

Eyv. Hoi 4 epey oynadım, başlayayım o zaman bu gece zevkli gözüküyor baya.

20201110_163910.jpg

Gecen gün bebegime kavustum
Hellbladeye basladim
Series xte daha performanslidir diye bekletmistim
Demin ilk bossumu kestim baya zorladi lan beni
Böyle bir oyundan beklemezdim bunu sasirdim biraz

Ev tadilat asamasinda bu arada
Hemen pislik icinde yasiyor damgasi vurmayin yerler boyali diye

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Ekli dosyayı görüntüle 101050

Gecen gün bebegime kavustum
Hellbladeye basladim