Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Red Alert 2 online oynamak icin bir site kesfettim onu paylasayim

çocuklugumun oyunudur bir iki el atinca duygusal bir nostalji oldu.

yuri eklentili ama oyun icinde bunu biz etkinlestiriyoruz.

Site malware iceriyor. Bilgin olsun sevgili like botumuz. Eski Red Alert'cilerdenim. Canim cekmedi degil :)

Zelda - Breath of the Wild. Artik kaleye girip Ganon'e şamarı vurup Zelda hamfnyi kurtaracağız

Ve bugun oyunu bitirdik sonunda! @Oğuzhan Aşı Ol ayni belirttigim gibi hanım validenin yanina gidince hemen açayım dedim. Tahminen 2 saatligina gidecek ve ben bu arada oyunu bitiririm gibi bir düşünceye sahiptim. Neyse oyunu oynarken hanım yarım saat içinde gelmez mi.. Bir baktı böyle.. O arada tabi biraz heyecan oldu. Sonra ne oynuyorsun diyince oyunu kisa bir özet geçtim ve enteresan diyip yanima oturdu. Masterchef'e 1 saat kaldı o arada oynariz diyip yanimda yer aldi ya lan!

Uzun lafın kısası.. Hanimizdan korkup tırsmayin gençler!

Ve bugun oyunu bitirdik sonunda! @Oğuzhan Aşı Ol ayni belirttigim gibi hanım validenin yanina gidince hemen açayım dedim. Tahminen 2 saatligina gidecek ve ben bu arada oyunu bitiririm gibi bir düşünceye sahiptim. Neyse oyunu oynarken hanım yarım saat içinde gelmez mi.. Bir baktı böyle.. O arada tabi biraz heyecan oldu. Sonra ne oynuyorsun diyince oyunu kisa bir özet geçtim ve enteresan diyip yanima oturdu. Masterchef'e 1 saat kaldı o arada oynariz diyip yanimda yer aldi ya lan!

Uzun lafın kısası.. Hanimizdan korkup tırsmayin gençler!

Resident Evil 7: Biohazard'a başladım o kadarda korkunç değil. Ailen İsolation daha korkunçtu oyunu 30 saatte bitirmiştim en az 10 saati dolabın içinde saklanarak geçmişti.

Üst Alt