Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
dead cells oynamaya devam zaman buldukça

Ben bitirdim 70-80 saatte

Ama kolay taraftaki mapden bitirdim diğer mapi oynamadım uygun bir zamanda orayı da bitircem

Kastıktan sonra bölüm geçmek daha kolaylaşıyor.Kralın eli var onu öldürmek çok zor hareketlerini ezberlemen gerekiyor.Normalde hep takılıyordum kendimi iyi hissettiğim bir gün 3 saatte bitirmiştim :d

Ben bitirdim 70-80 saatte

Ama kolay taraftaki mapden bitirdim diğer mapi oynamadım uygun bir zamanda orayı da bitircem

Kastıktan sonra bölüm geçmek daha kolaylaşıyor.Kralın eli var onu öldürmek çok zor hareketlerini ezberlemen gerekiyor.Normalde hep takılıyordum kendimi iyi hissettiğim bir gün 3 saatte bitirmiştim :d

Bugün oyunu ilk defa bitirdim kralın elini yendim, 15 saat olmuş. Ama mesela hala örümcek rünüm açık degil, bir tane şey var hani gizli geçit açmak için yerde oluyor ya bir işaret. O rünüm de açık degil

Bugün oyunu ilk defa bitirdim kralın elini yendim, 15 saat olmuş. Ama mesela hala örümcek rünüm açık degil, bir tane şey var hani gizli geçit açmak için yerde oluyor ya bir işaret. O rünüm de açık degil

Mapte 2 tane portal açılıyor ya 2 si farklı moblar,farklı özellikler veriyor

Bir de bossları ne kadar çok yenersen o kadar çok şey atıyor eşya vs rün düşürmek biraz zor.Ben oyunun ilk aşamalarından beri oynadığım için çoğu özelliği altınla açmıştım eskiden :D

PC için 5 yaşında çocukla birlikte oynanabilecek oyun var mı yav bildiğiniz ? Yarın 6-7 saat yeğenimi eylemem lazım, canı sıkılıp yaygarayı patlatmaması gerekiyor.

PC için 5 yaşında çocukla birlikte oynanabilecek oyun var mı yav bildiğiniz ? Yarın 6-7 saat yeğenimi eylemem lazım, canı sıkılıp yaygarayı patlatmaması gerekiyor.

Çok güzel bir hikayesi var diyalog yok gibi bir şey o yüzden anlamakta zorluk çekmez

Benim 7 yaşında yeğenim var 2 kere bitirdik beraber :D

Yalnız kontrolleri acayip zor 5 yaşında becerebilir mi bilmem,kol şart

Üst Alt