Bu fotoğraf kavga çıkarır! | Eğlenceye gel


594399_68f7d2b572095927836d6640177c9257.jpg
Fenerbahçe'nin en son 28 yıl önce kazandığı Türkiye Kupası ve son Şampiyonluk Kupası'yla adeta dalga geçiliyor.HTSPOR.COM / ÖZEL HABER / İnanç ERGÜLENBJK TV'de Fenerbahçe alay konusu oldu. Bir boya kutusunun ve yangın söndürücünün üzerine "Fenerbahçe'nin aldığı son kupadır. 28. yıl" ve "Fenerbahçe'nin son şampiyonluk kupasıdır" yazılarak, sergilenmeye başlandı.20 Ocak Perşembe günü yeniden yayın hayatına başlayan BJK TV stüdyolarındaki görüntü, Fenerbahçeliler'i çok kızdıracak.BJK TV'nin stüdyolarında camekanlı bir bölüm... Merdiven altı atıl kalmasın diye, 'Buraya eski kupaları koyarız denilmiş' ve camekan yapılmış. Üstelik BJK TV'ye gelen konuklar tarafından çok rahat görünen bir yer... Camekanın içinde, bir boya kutusunun üstünde "Fenerbahçe'nin aldığı son kupadır, 28. yıl"; yangın söndürücünün üstünde de "Fenerbahçe'nin son şampiyonluk kupasıdır" yazıları ile adeta Sarı-Lacivertli kulüple dalga geçiliyor.Bu fotoğraf Fenerbahçe camiasını çok kızdıracak gibi görünürken, her iki kulüp arasında da gerginlik yaratacağa benziyor.
 
Cevap: Bu fotoğraf kavga çıkarır! | Eğlenceye gelBeşiktaş bunları bilerek yapıyor galiba.Bjk Tv açılışında 4-3 işaretiyle başladı sataşma.
 
Cevap: Bu fotoğraf kavga çıkarır! | Eğlenceye gel:D Bjk tv de maşallah ilk önce 4-3'lük maça gönderme şimdi de bu olay..:asd:
 
Cevap: Bu fotoğraf kavga çıkarır! | Eğlenceye gelCamialar kendilerini böylesi oyunlarla küçük düşürmemeli.BJK TV yi kınıyorum.
 
Cevap: Bu fotoğraf kavga çıkarır! | Eğlenceye gelBilmiyorum da... ikisini de sevmem, ama BJK suan kendisini Fener den büyük görüyor... komik olmus cüce, deve ilen dalga gecermis gibi... ne gerek vardi hic birsey yokken ortada ?
 
Cevap: Bu fotoğraf kavga çıkarır! | Eğlenceye gelbjk tv açıldı full fenere çalışıyor. daha ilk dakikalarında kadıköyde 3-4 yendiklerini hatırlatan şeyler yapmışlar
 
Cevap: Bu fotoğraf kavga çıkarır! | Eğlenceye gelyine her zaman ki bjk seviyesizliği. Bir Fenerbahçe'li olarak söylüyorum inanın bana bjk 2-3 sene Fenerbahçe' yle uğraşmasın ortada ezeli rekabet filan kalmayacak çünkü çok seviyesizler bunlar hep biz burdayız demek için.
 
Cevap: Bu fotoğraf kavga çıkarır! | Eğlenceye gelyine her zaman ki bjk seviyesizliği. Bir Fenerbahçe'li olarak söylüyorum inanın bana bjk 2-3 sene Fenerbahçe' yle uğraşmasın ortada ezeli rekabet filan kalmayacak çünkü çok seviyesizler bunlar hep biz burdayız demek için.Çok seviyesizler diyen fener taraftarı görmek komiğime gitti.Eminim ki herkese öyle gelmiştir.
 
Üst Alt