Bu fotoğraf kavga çıkarır! | Eğlenceye gel - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu fotoğraf kavga çıkarır! | Eğlenceye gel

Cevap: Bu fotoğraf kavga çıkarır! | Eğlenceye gel

açılışı çizgi film olan bir kanaldan ne beklenir ki.bjk zorla kendini ilk ikinin araısna sokmaya çalışıyor.Maç satarak ve bu tür ucuz reklamlarla olmaz bu işler.

Arkadaslar Allah askina gecin su Centilmen ayaklarini.. :) Bunlar Güzel seyler aslinda.. Bunlar Futbolun Rekabet cilvesi, takilmasi...

Centilmenlik Stadlarda Misafirperverlik ile olur, Galatasaray´in Yillardir Saracoglunda cektigi gibi degil..!!!

Centilmenlik Politik yönlere karisarak, Bürokrat, Medya gibi seylere bulasarak Rakibine yüklendirtmek ile olmaz...!!

Bu Tür Olayalar cok hos seyler bence....!!

Arada "Bjk son zamanlarda kendini Fbden büyük görüyor ehe ehe"" diyen sivriler çıkmış.

Yanlış olmasın Bjk 100 küsur senedir kendini Fbden üstün görüyor, görmeye de devam eder. Taa burada 90lar sonrası palazlanmış gencoların dedeleri doğmamışken yani.

Zaten ben kendi takımını diğerlerinden üstün görmeyen, "o benim eşitim, şu altım" falan diye küçük hesaplara girişip, başkası üzerinden büyüklük tescil ettirmeye çalışanlardan şüphe ederim.

Son olarak, Bjk tvnin bunu kendi kanalında özellikle gösterdiğini, seyircinin gözüne soktuğunu sanmıyorum. Binada tadilat yapılırken, boya kutuları, kupalara ayrılmış yere konmuş. Çalışanlar da öyle bir muziplik yapmışlar. Ben de evimde yapayım öyle bir şaka, gelip benim evi de çeksinler habertürk, bir kriz de ben çıkarayım :)

Ha bir de, hiç Fbtvye denk geldiniz mi arada? adamlar direk antudan yayın yapıyorlarmış gibi.

bjknin neden büyük camia olamadığını,gs-fb rekabetinin kıyısına bile yaklaşamadığını şimdi daha iyi anladım

hadi taraftarlar arasında ufaktan atışır ama resmi kanalda böyle şeyler olması ne bileyim...

Üst Alt