Bu Fotoğraflar G.Saray'ı Karıştıracak


Cevap: Bu fotoğraflar G.Saray'ı karıştıracakizinli oldukları bigünde gitmişler.abartmayın kapatın konuyu.
 
Cevap: Bu fotoğraflar G.Saray'ı karıştıracakHalbuki Emre Çolak izinli olduğu gün dışarı çıkarken bütün medya mensuplarını arayıp izin almalıydı değil mi?Erken başladılar bu sene.
 
Cevap: Bu Fotoğraflar G.Saray'ı Karıştıracakhadi ordan20-22 yasindkai adamlar bunlarsimdi yapmayip ne zamna yapicaklar bunlaricok normal, dogal birseyyeterki sahadaki perfromanslari ok olsun
 
Cevap: Bu Fotoğraflar G.Saray'ı KarıştıracakIyi yapmislar. Burasi Iran degil. Izinli günde grup bile yaparlar. Kime ne? Hayret birsey.
 
Cevap: Bu Fotoğraflar G.Saray'ı KarıştıracakTakım izinliydi iki gündür, Emre'nin hiç mi gece dışarı çıkıp eğlenmeye hakkı yok, bu olayı sık tekrarlarsa eleştirmek lazım, şu anda değil.
 
Cevap: Bu Fotoğraflar G.Saray'ı KarıştıracakGalatasaray'ı karıştırmak isteyen şerefsizler yine iş başında. Korkunun ecele faydası yok Şikebahçe yalakaları.
 
Cevap: Bu fotoğraflar G.Saray'ı karıştıracakben futbolcu olsam izinli olduğum her zaman giderdim karıya kıza.eğlenmek hakları.
 
Cevap: Bu Fotoğraflar G.Saray'ı KarıştıracakZenci isteriz diye diye Emre'yi de yoldan çıkardınız beyler, sizin suçunuz :asd:
 
Cevap: Bu Fotoğraflar G.Saray'ı KarıştıracakDozunda eglenip, saatinde geri döndülerse hic bir problem yok.Genc adamlar gidecekler. Onlarin yaninda 2 tane hatun olmiyacakta kimin yaninda olacak. :yenieek:
 
Cevap: Bu Fotoğraflar G.Saray'ı KarıştıracakBu sene medya ile epey sorun yaşayacağımız kesin.

Futbolcu idman vaktinde olması gereken yerde olsun. Gerisi bizi ilgilendirmez.

Kuşların gecelerde pinekleyen oyuncularından birinin bile ne haberi var ne fotosu..
 
Cevap: Bu Fotoğraflar G.Saray'ı KarıştıracakKlüpten Şöyle Bir Açıklama Bekliyorum05 Eylül tarihinde bazı medya organlarında yayınlanan oyucularımız Emre Çolak ve Sercan Yıldırımın izin günlerinde bayanlarla ile bir barda çektirdikleri fotoğraflar için oyuncularımız kınıyoruz.Kendilerine vermiş olduğumuz yıllık ücretler hatırı sayılır bir mebladadır. İki oyuncumuzu izin günlerinde bundan sonra daha güzel bayanlar ile birlikte olmaya davet ediyoruz. Oyuncularımızın daha seçiçi olmaları gerektiğine inancımız tamdır.Galatasaray Spor Klübü...

:)
 
Üst Alt