Bu Gece Tribünde Yapılacak Olan Şeyi Soran Olursa? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Gece Tribünde Yapılacak Olan Şeyi Soran Olursa?

images

Böyle bişey çıkmasın lütfen
Ahaaha Dh'li bir renktaşi gormek sevindirdi

ultravesti teröristlerin tribünlerden temizlenmesi gerekirken hala beslenip parayla koreografi yaptırılması ben ve benim gibi gerçek ve gönülden Galatasaraylıları derin üzüntülere sevk ediyor. Yazıklar olsun.

Son düzenleme:
ultrAslan yine bir ilk deneyecek inşallah başarılı olur.

sizde burada klavye başında dalga geçip, hakaret edip mastürbasyon yapabilirsiniz.

muhtemelen hayatında stadyum salon görmemiş çocuk onbinlerce Galatasaray sevdalısının bulunduğu gruba hemde Galatasaraylıların forumunda ultravesti diyor ve kimse ses çıkarmıyor.

sizin Galatasaraylılığınız forumda olur ancak.

ultrAslandan yönetimi protesto etmesini bekleyen fakat bir kez bile imkanı olup salonda stadyuma gidip yönetim istifa demeyen yavşaktır.

bu yazıyı üstüne alınan kişi sen yavşak oğlu yavşaksın.

Kardeş, kareografi olayı tamam da. Şu tribün liderinize söyleyin, 'Ninni' okutmasın maç esnasında. Takımı uyutacak değil, ateşleyecek tezahüratlarda bulunur tribüncü denilen zevat. Sizin tam tersi yani.

⭐⭐⭐⭐

Son düzenleme:
Vay arkadaş sene boyunca ortalıkta görünmeyen travestiler, söz konusu kareografi olunca foseptik çukurundan kafalarını çıkarmış...

İki tane koreografi ile adam olunsa bunları konuşmuyor olurduk, sen ve senin gibiler de gelip böyle başlık açmak zorunda kalmıyor olurdu. Taraftar grubu olarak kendinizi diğer Galatasaraylılardan üstün görmeye devam ettiğiniz sürece bu böyle devam eder. Siz de iki tane koreografi yapıp izler izler mastürbasyon yaparsınız. Ha koreografi işini iyi beceriyorsunuz Allah için ona bir lafımız yok hiçbir zaman da olmadı zaten. Bu akşamki koreografi de büyük ihtimalle güzel olacaktır lakin mevzu bu değil. Önce kibrinizden vazgeçin, birilerinin maşası olmaktan vazgeçin, adam olun, Galatasaraylı olun. Sonrasına bakarız.

ultrAslan yine bir ilk deneyecek inşallah başarılı olur.

sizde burada klavye başında dalga geçip, hakaret edip mastürbasyon yapabilirsiniz.

muhtemelen hayatında stadyum salon görmemiş çocuk onbinlerce Galatasaray sevdalısının bulunduğu gruba hemde Galatasaraylıların forumunda ultravesti diyor ve kimse ses çıkarmıyor.

sizin Galatasaraylılığınız forumda olur ancak.

ultrAslandan yönetimi protesto etmesini bekleyen fakat bir kez bile imkanı olup salonda stadyuma gidip yönetim istifa demeyen yavşaktır.

bu yazıyı üstüne alınan kişi sen yavşak oğlu yavşaksın.
Türkiye'de olduğumda maç kaçırmam ama sizin gibi işler kötü giderken susan, işler iyi gittiğinde ortaya çıkan taraftarlardan değilim. Ne oldu şimdi Galatasaraylılığıma bu durumda? Onun bunun emri ile hareket edip milletin taraftarlığına laf etmeyin. Gidin en iyi bildiğiniz işi yapın, iyi gün taraftar grubu sizi.

Son düzenleme:
Yav bir kere takım baskı yerken lalalalaylay saldır Galatasaray diye atmosferden bağımsız bir grup taraftar olsa ne olur olmasa ne olur bu onlara hak ettikleri puanı vermek için yeterli beyinsiz ordusu, belki gol yiyeceğiz adamlar hala şakşak peşinde tilt oluyorum arkadaş

Üst Alt