Bu Gece Tribünde Yapılacak Olan Şeyi Soran Olursa? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Gece Tribünde Yapılacak Olan Şeyi Soran Olursa?

Eintracht Frankfurt takımının kale arkasında olan taraftar grubu Ultras bile sizden daha iyi, daha etkili bir grup.

yaw halen bu sucukcular gündeme gelebiliyormu. bir yığın it kopuk tayfası almış yanlarına yüzlerce ergeni gönül eğlendirirken sucuk yiyor ve takımın taraftarlığını kendine sahipleniyor

Türkiye'de olduğumda maç kaçırmam ama sizin gibi işler kötü giderken susan, işler iyi gittiğinde ortaya çıkan taraftarlardan değilim. Ne oldu şimdi Galatasaraylılığıma bu durumda? Onun bunun emri ile hareket edip milletin taraftarlığına laf etmeyin. Gidin en iyi bildiğiniz işi yapın, iyi gün taraftar grubu sizi.
ultrAslan işler iyi giderken de stadyumda salonda işler kötü giderken de. yani iyi gün kötü gün taraftarı diye isimlendirebileceğin bir grup değil. benim ultrAslanla 5-6 senedir alakam yok.

benim yazdıklarımı tekrar okumanı tavsiye ediyorum, benim yazdıklarımla senin taraftarlığının ne alakası var ?

ultrAslanın yönetiliş tarzına kızıp onbinlerce Galatasaraylıya kimse ultravesti diyemez. GS taraftarına ultravesti diyenin işiteceği küfürler bellidir. bu ultrAslanı eletiremezsin demek değildir. her türlü eleştir ama ultravesti nedir ?

ayrıca diyorum ki buyrun meydan sizin. salona gidin stada gidin yönetimi protesto edin. stada salona gidip yönetimi protesto etmeyen ama başkasının protesto etmesini bekleyen yavşaktır diyorum hepsi bu.

Son düzenleme:
ultrAslan işler iyi giderken de stadyumda salonda işler kötü giderken de. yani iyi gün kötü gün taraftarı diye isimlendirebileceğin bir grup değil. benim ultrAslanla 5-6 senedir alakam yok.

benim yazdıklarımı tekrar okumanı tavsiye ediyorum, benim yazdıklarımla senin taraftarlığının ne alakası var ?

ultrAslanın yönetiliş tarzına kızıp onbinlerce Galatasaraylıya kimse ultravesti diyemez. GS taraftarına ultravesti diyenin işiteceği küfürler bellidir. bu ultrAslanı eletiremezsin demek değildir. her türlü eleştir ama ultravesti nedir ?

ayrıca diyorum ki buyrun meydan sizin. salona gidin stada gidin yönetimi protesto edin. stada salona gidip yönetimi protesto etmeyen ama başkasının protesto etmesini bekleyen yavşaktır diyorum hepsi bu.
Boş laf bunlar hiç bir anlam ve ifadesi yok. İşler iyi giderken stada gitmek yetmez, protesto edeceksin ortaya karakter koyacaksın. En Organize taraftar grubuyuz diyorsunuz ama kendi stadımızda protesto otuz saniye sürmüyor, bunu bile yapa bilen siz değilsiniz, stada gelen hiç bir gruba mensup olmayan sadece Galatasaray için gelen taraftarlar. Yine yabancı sınırı konusunda, bu kulüp için şu anda en önemli konuda ortada yoksunuz desek abartmış olmayız. Öyle millete hadi meydan buyrun siz yapın demek ile bu işin içinden sıyrılmazsınız. Bir yerde bir hata, yanlış giden, aleyhimize olan bişeyler var ise en başta siz tepki koyacaksınız. Bu yüzden hadi buyrun hodri meydan gibi laflar ile kendi kendinizi inkar etmeyin.

Ulan Kareografiyi başlatmışlar şimdiden ? Böyle bir duyum aldım stadtan birinden şakamı bu ? Maç başlamaya 10 dakka kala olmalı.

Boş laf bunlar hiç bir anlam ve ifadesi yok. İşler iyi giderken stada gitmek yetmez, protesto edeceksin ortaya karakter koyacaksın. En Organize taraftar grubuyuz diyorsunuz ama kendi stadımızda protesto otuz saniye sürmüyor, bunu bile yapa bilen siz değilsiniz, stada gelen hiç bir gruba mensup olmayan sadece Galatasaray için gelen taraftarlar. Yine yabancı sınırı konusunda, bu kulüp için şu anda en önemli konuda ortada yoksunuz desek abartmış olmayız. Öyle millete hadi meydan buyrun siz yapın demek ile bu işin içinden sıyrılmazsınız. Bir yerde bir hata, yanlış giden, aleyhimize olan bişeyler var ise en başta siz tepki koyacaksınız. Bu yüzden hadi buyrun hodri meydan gibi laflar ile kendi kendinizi inkar etmeyin.

Evet zamaninda daha sert protestolar yapilmaliydi ultraslanin yaptiklari eksik kaldi. Bugun bu takim kurulmuskende protesto yapilmaz artik.

Benim bu tarz elestirilere karsi geldigim yok karsi geldigim sey GS taraftarina edilen kufurlerdir.

Ortaya karakter koymayanlar baskalarindan karakter koymalarini isteyemezler. Bu konuda anlasmamiza gerek yok benim hayat gorusum bu sekilde.

Son düzenleme:
Buraları iyice sucuk kokmuş arkadaş :D

Her ne olursa olsun kişilere şahıslara takılmadan bu akşam takımımızı destekleyelim. Herkes takımı için bir şeyler yapmak ister, gerek tribünde gerek ekranların başında. Onun için ayrım yapmak, kendini ya da kendilerini diğerlerinden farklı görmek çok saçma . Sonuç ne olursa olsun kazanan takımımız olsun

Evet zamaninda daha sert protestolar yapilmaliydi ultraslanin yaptiklari eksik kaldi. Bugun bu takim kurulmuskende protesto yapilmaz artik.

Benim bu tarz elestirilere karsi geldigim yok karsi geldigim sey GS taraftarina edilen kufurlerdir.
İşte sıkıntı burda, taraftar zaten burnundan soluyor du, en başta tepki koyması gereken grup ortada yok. Reaksiyon olarak tepki normal, her ne kadar küfürü tasvip etmiyor olsam bile. Size artık kimsenin güveni kalmadı.

Bir tek ben mi beğenmedim sucukçuların kareografisini... Ne alaka ya :D Günlerdir bunun için mi uğraşmışlar :D Çok kötüydü ya!

Koreografi yapmasalar da olur adam gibi desteklesinler.Kendi sahamızda baskı kuramıyoruz ne rakibe ne hakeme ne de deplasman tribünündekilere.Yemişim koreografisini.

Verilmeye çalışılan mesaj güzeldi lakin koreografi bence beklentilerin altında kaldı. Aslında Rocky efsanesini kullanmak güzel bir düşünce lakin bu sefer ben pek beğenemedim. Ultralar bu defa kalitesinin altında kalmış.

Koreografi fena değildi de ayağa kalk falan hangi kafayla yazıldı anlamadım, gören de takım maça 5. sırada çıktı sanar.

Nerede bu eleman? O kadar övünüyordu rezil herif. Nereye kaçtın lan? Utandın mı kareografiden yoksa.. Bir tek yaptığınız bu işti, onuda bok ettiniz..

Üst Alt