Bu Hafta Şampiyonlar Ligi Yayını beIN'de! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Hafta Şampiyonlar Ligi Yayını beIN'de!

sözleşmedeki; digitürk paketlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir denen zımbırtıya dayanacaklarsa, üyelerden gelecek tepkiye hazırlıklı olsunlar.

sözleşmedeki; digitürk paketlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir denen zımbırtıya dayanacaklarsa, üyelerden gelecek tepkiye hazırlıklı olsunlar.
Evet ona dayaniyorlar, tüm platformlar öyle sadece bunlara özel bir durum degil.
Aynisini Alman sky platformu da yapiyor ve sözlesmede olan o detay ile kimse de bir sey yapamiyor.
Tek care iptal edip sutlamak.

Bu sene neden böyle çorba gibi oldu bu yayın işi üstelik şampiyonlar ligi çok daha önceden almiyormu bunu yayıncı kimse Tivibu yada bein bu sene neden böyle aptal ettiler

Abarti bir ucret olmayacaktir. Bu paralar bein e , bein den uefa ya , oradan da turkiye marketpooldan Gs ye gelecek

Bu kadar da cimrilik dusuncesi icinde olmayin , elbette hemen herkes lig icin aldi bein i , bir ucret olacagi belliydi , bilenler aydinlatsin , avrupada da bu maclar ucretli degil mi ?

Daha paranin p si duyulunca infial cikiyor her yerde

Abarti bir ucret olmayacaktir. Bu paralar bein e , bein den uefa ya , oradan da turkiye marketpooldan Gs ye gelecek

Bu kadar da cimrilik dusuncesi icinde olmayin , elbette hemen herkes lig icin aldi bein i , bir ucret olacagi belliydi , bilenler aydinlatsin , avrupada da bu maclar ucretli degil mi ?

Daha paranin p si duyulunca infial cikiyor her yerde
Hayir degil, daha dogrusu ekstra ücret talep edilmiyor.
DAZN mesela, adamlar tüm Avrupa liglerini yayinliyorlar, bu sezon sampiyonlar ligi maclarini da aldilar ama ayni fiyat devam ediyor.
Sen cimrilik diyorsun, arkadaslarin dedigi müsteriye dürüst davranmak.
Bein bir cok kisiye bunu sözlü taahhüt etmis, muhtemelen tutmayacaklar bu dogru degil.
Su dipnotu da düseyim, övdügün Avrupalilar cimrilik konusunda Türk halkini 5e katlarlar.

FB CL'ye katılınca veya AL'ye katılınca 6 maçını bedava yayınlayanlar, GS katılınca hep 3 maçını bedava yayınladılar, tarih bunların hesabını soracak.

Mesleğine ihanet eden medyacılar, tarih sizi affetmeyecek.

Evet legal, Digitürk´ün eski ortaklarindan Perform group sahibi.
Su an genel olarak IP üzerinden, sadece cafeler icin uydu yayini var.
Ama o konuda da calismalar devam ediyor, kablo ve uydu üzerinden herkese yayin verebilmek icin calisiyorlar.

Avrupali cimri olabilir , hele uzak dogulular hatta amerikalilar

Ama ya odeyip izliyorlar ya da fazla meseleyi uzatmiyorlar

Sezonun basindan beri hem halk hem de yayinci resmen tenis oynuyor

Al yayini koy ucretini yoluna devam et , esas suclu bein de

Ama bizim insanimiz da hemen para dendi mi irkilme halinde , aman 20-30 lira fazla vermeyim etmeyim diye keyfinin icine ediyor kendi kendine

Ver gec , bu kadar buyutulecek bir rakam istemeyeceklerdir

Uzatmiyor mu?
Oyy oyy Sinan, hic bilmiyorsun hic.
Esas Türk halki uzatmiyor bu tür meseleleri.
Almanlar bu konuda neler neler yapiyorlar.
Sky kurumunun agzi olsa da anlatsa, adamlarin üyeliklerinin yarisindan fazlasi yari fiyatina.
Ben bir kasa birayi daha ucuza almak icin kilometrelerce yol gidenleri biliyorum, hali vakti yerinde olmasina ragmen.

Digitürk Play süperlig paketi bu akşamki CL maçlarını açmıyor. Yarın bizim maçı da açmaz herhalde.

Spor ekstra bu sene almadım şansıma maçları o paket üzerinden veriyorlar.

Aylık 20 30 dersek yılda 240 360 öyle ne olacak denecek rakamlar değil hele ki vereceğiz dedikleri yayın için kimse parasını çöpe atmak istemez.

Para isterlerse tüketici heyetine gidin, bimere, cimere gidin bu ülkedeki en büyük problem hak aramamak yapmayın hakkınızı arayın.

Bein uygulamasinda aciklamayi okudum ama bana bundan sonraki maclarin sporun yildizi olanlara dahi parali olduguna iliskin bir his vermedi o yazi

Üst Alt