Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hafta...


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Günler geldi çattı ve yönetimin kampa bütün oyuncular yetişir dediği o "son" hafta geldi...Bu haftaya kadar Elmander, Ujfalusi ve Selçuk İnan'ı kadromuza kattık ve ihtiyaç olan yerlere transferler yaptık.Şimdi ise önümüzde 5 iş günü var ve 1 Forvet, 2 Orta Saha ve 1 Kaleci yabancı oyuncu transferleri daha yapılacağı söyleniyor.Ünal Aysal yaptığı iddialı açıklamalarla büyük beklentiler yarattı, sonrasında yönetim içinde çıkan kavgalar, transferlerin uzaması gibi bir

çok spekülasyon yer aldı basında.Şimdi takımımız bu hafta idmanlara start veriyor. Bu Cumartesi de kampa girecekler.Peki sizce bu 4 tane yabancı oyuncu ve yeni kadroya katılacak olan Türk oyuncular 5 iş gününe yetişebilecek mi?
 
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hBen kendi kendime bir tarih koydum.20 Temmuza kadar transfer için bekliyecem.Ama o tarihten sonra hele Ağustosun ortalarında gelirse transferler o zaman yapılan transferlerden pek hayır gelmez.
 
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hBence bu hafta drogba geliyor.
 
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hyetiştiremezler mümkün değil
 
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hOnu bilmemde bir tane bile sağ bek ismi geçmiyor ,sağ bek almamak skandal olur
 
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hbakalım işte görecez bu hafta
 
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hBence yapabilirler.
 
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hSağ bek alındı Ujfalusi iki bölge içinde alternatif olarak alındı.Yönetim biraz ağır davranıyor gibi geliyor bana.Hepsini bitirmeleri zor ama beklentim bu hafta ismi olan bir futbolcunun geleceği yönünde mesela Drogba gibi bir adam gelse neden transfer şu tarihe kadar bitmedi diye bir hesap soramaz kimse zaman kazandırır.
 
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hCeyhun'u adam yerine koymuyor musunuz?Selçuk: Geçen sene Türkiye'nin en yi yerli oyuncusu seçildi.

Elmander: Geçen sene EPL'de oldukça başarılı bir sezon geçirdi. Disiplinli ve yaşı da müsait.

Ujfalusi: 2 sene önce UEFA kupasını ve Süper Kupa'yı kazanmış, senede en az 40-50 maç oynayan istikrarlı bir adam.

Ceyhun: Defansın bir çok bölgesinde oynayabilen, çok işimize yarayacak genç bir eleman.Kampa kadar transferler yetişecek demediler, yetiştirmeye çalışacağız dediler.Transferde bir çok etken var, istediğimiz adamlar olmamıştır, başka arayışlar vardır, sakin olup bekleyin, yönetime sallamak için sabırsızlıkla bekleyen insanlar gibisiniz.Bu başlığın açılması bile manidar.Gazetelerin gazına geliyosunuz.
 
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hUjfalusinin sağ bek oynadığı kesin. Stoperde oynuyor , sağ bek de.Şimdi bir tane stoper mevkiine yabancı alabilirler, tabiki benim tek tercihim bosingwa... Sağ kanada adam almaktansa sağ beke bosingwayı tercih ederim.Çünkü Sabri-X yabancı olacağına, Bosingwa-Kazım/Pino her türlü daha iyidir =)
 
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hBirde şu hakan balta psg ye giderse, onun yerine Hasan Ali Kaldırım alınsa tadından yenmez sol kanat; HAsan Ali-Arda, Dağatırız...
 
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hçok zor hepsi ama konunun başlıgı çok doğru bu hafta son hafta artık bu işi bu hafta çözmeleri şart..kaleci, forwet olayı bu hafta çözülmeli...
 
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hUjfalusi var işte. Oda orada oynayabiliyor. Defansta Gökhan Zan olacak yüksek ihtimalle, Servet var, ayrıca Ceyhun'da stoper oynayabiliyor. Çözüm çokYapma hocam Allah aşkına ,Hakan Balta da stoper oynayabiliyor,Pino forvet oynayabiliyor diye kadro kurucaksak Adnan Polata niye giydirdik o zamanBi yedek bek almak çokmu zor,kadro yapısını bozmaktansaUmarım Gökhan la da sözleşme yenilenmez(bence)
 
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hçok zor hepsi ama konunun başlıgı çok doğru bu hafta son hafta artık bu işi bu hafta çözmeleri şart..kaleci, forwet olayı bu hafta çözülmeli...

Çözmezlerse ne olacak ben onu anlamıyorum. Tamam hadi bu hafta olmadı 3 hafta sonra oldu ne olur yani. Şampiyonluk mu gider.Geçen sene Fener'e Niang, Yobo, Dia ne zaman geldi bakın bakalım bi. Adamlar şampiyon oldu.Önemli olan vizyon. Yönetimin kampa kadar yetiştirmeyi istemesi bile güzel. He olur olmaz o ayrı bir konu. Ayrıca 4 tane çok iyi adam aldık bunalrı gören yok. İlla havaalanında mı karşılamak lazım anlamanız için.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt