Bu kadar net deliller FIFA ve UEFA tarihinde yok


Türkiye'deki şike olaylarının Fenerbahçe ile ilgili olan kısmıEtik kurul delil buldumu bulamadı mı bilemem ama Türk halkının vicdanı delilleri çoktan buldu.

(anketlerde şike yapıldığına inananlar ortalama % 73)sadece 3 olayı gündeme getireceğim bunlar bile tek basına juventus olayını ikiye üçe katlar diye düşünüyorum.İDDAA 1: Eskişehir-Trabzonspor maçında ev sahibi takıma teşvik primi verildi.

DELİL 1:Vatan gazetesi tarafından daha önce Aziz Yıldırım'la telefonla görüştüğü ve Eskişehir'e gideceği belirlenen kişinin fotoğrafları çekildi. Gazetede yayınlandı. Adı geçenkişi önce inkar etti. Gazete fotoğrafları yayınlanınca statta olduğunu kabul etti.

DELİL 2:Söz konusu kişi ile Başkan Aziz Yıldırım'ın konusma kayıtları tespit edildi.

SONUÇ:Eskişehirspor-Trabzonspor maçı 0-0 berbere bitti Fenerbahçe lider oldu.İDDAA 2: Karabüksporlu Emenike'nin şike primi aldığı ve Fenerbahçe maçında oynamadığı iddaası

DELİL 1: Karabükspor kulüp doktoru Emenike'nin oynamasında herhangi bir engel olmadığını belirti. Emenike ise sakatlığını ileri sürerek oynamayacağını bildirdi.

DELİL 2: Sezon sonu Emenike fahiş bir fiyatla Fenerbahçe'ye transfer edildi.

DELİL 3: Banka kayıtlarında Emenike transferi için ilk ücretin Karabükspor Fenerbahçe maçından sonra yapıldığı belirlendi.

DELİL 4 : Aynı oyuncu yeni kulübünde 1 maç bile oynayamadan satıldı. (Yararlı veya gerekli bir transfer olarak düşünülmemiş görünüyor.)İDDAA 3: Sivasspor-Fenerbahçe maçı, iki kulüp arasındaki iyi ilişkilerin maça yansıdığı iddaası

DELİL 1: Fenerbahçe ve Sivassporlu yöneticilerin maç öncesi ve sonrası birlikte oldukları fotoğraflarla belgelendi.

DELİL 2: Sivasspor başkanının Fenerbahçe kongre üyesi olması ve Fenerbahçe şampiyonluğunun kendisine de yaracağı ve bu durumun kendi takımın yansıyacağı düşüncesi.

DELİL 3: Sivasspor kulübünün kendi stadının 4'te üçünü rakibinin seyircilerine ayırması. Sivasspor daha önce oynadığı Trabzonspor Beşiktaş ve Galatasaray maçlarında tribünlerin 4'3'ünü rakibe vermedi.

DELİL 4: Fenerbahçe'nin maçı kazanması ve şampiyon olması. Sivasspor yönetimininde fair play ve yarısma ruhuna aykırı olarak bu kutlamalara katılması. Maç sonu yemek yenmesi.yorum sizin;
 
Cevap: Bu kadar net deliller FIFA ve UEFA tarihinde yokEtik kurulun Fenerbahçe'yi küme düşürmek için dosya klasör karıştırmasına bile gerek yok gazetelerden tvlerden döküman toplaması yeterli.
 
Cevap: Bu kadar net deliller FIFA ve UEFA tarihinde yokangutlara bakarsan onlar şey istiyor boyle üzerinde şike parasıdır yazan jan jan lı zarflar olacak tam elden ele verılırken taraflar gülümserken fotolar cekilecek tapelerdede şukadar paraya altınıza yatarım gibi laflar olacak :D
 
Cevap: Bu kadar net deliller FIFA ve UEFA tarihinde yokjuventus olayı Türkiye'deki şike olayının 10'da biri bile değil.. Bence etik kurulu o kadar çok delil arasından hangilerini kullanacaklarına karar verememişlerdir.
 
Cevap: Bu kadar net deliller FIFA ve UEFA tarihinde yokangutlara bakarsan onlar şey istiyor boyle üzerinde şike parasıdır yazan jan jan lı zarflar olacak tam elden ele verılırken taraflar gülümserken fotolar cekilecek tapelerdede şukadar paraya altınıza yatarım gibi laflar olacak :D

bu angutlara göre bu söylediklerine artı birde tutuklanan kişiler direk şike yaptıgını itiraf edicek yoksa şike mike yok :D
 
Cevap: Bu kadar net deliller FIFA ve UEFA tarihinde yokrenkdaslar, eger fenerbahceyi dusururlerse kesin besiktas da duser.yani kurunun yaninda tüp de patlayacak:)
 
Cevap: Bu kadar net deliller FIFA ve UEFA tarihinde yokBu saydıklarından çok daha net deliller var ortada. İbrahim Akının itirafını saymasak bile telefon konuşmaları, mesajları ve fotoğrafları yeter de artar. Aynı şekilde Korcana alınan araba var. Zaten mahkeme sırasında Yusuf Turanlı denen şahıs müebbet yememek için mecbur itiraf edicek birsürü şeyi.
 
Cevap: Bu kadar net deliller FIFA ve UEFA tarihinde yokbu angutlara göre bu söylediklerine artı birde tutuklanan kişiler direk şike yaptıgını itiraf edicek yoksa şike mike yok :Dibrahim akın kabul ettiğnde bile yan çizdi bunlar o da cemaatin adamıymıs falan sonra ibo itirafını reddedince üstün bir döneklik örneği sergileyerek kıvırmaya basladlar :D
 
Cevap: Bu kadar net deliller FIFA ve UEFA tarihinde yokBeyler bir arkadasim soyledi.. NTV Spor muhabirini aramislar ve fb, mersin, sivas dusecekmis.. ve bu 15-20 Agustos aralari aciklanacakmisbesiktas ve digerleri -8 -15 arasi basliyacak kesin.fbnin futbolcularini satmasi bekleniyor simdidenHAYIRLI OLSUN !Not: sallama felan yok gercekten kesin duyum eyw.
 
Cevap: Bu kadar net deliller FIFA ve UEFA tarihinde yokBu süre zarfında deliller incelenmiyor, nasıl düşürmeyiz diye fikirler üretiliyor bence, ilahi adalet sonunda layığını bulacaklar
 
Cevap: Bu kadar net deliller FIFA ve UEFA tarihinde yokantu kafası on

sizde şike yaptınız yea ankaragücü maçı ne

antu kafası off
 
Cevap: Bu kadar net deliller FIFA ve UEFA tarihinde yokAziz başkan masum beyler yazmayın böyle şeyler.Aziz başkan karışmaz bu işlere :sad007:
 
Cevap: Bu kadar net deliller FIFA ve UEFA tarihinde yokBunları tartışmanın lüzumu yok bence.Mahkeme kararı çıksın diyorlar OK,10 maç oynayıp küme düşsünler ve sonra 2 seneleri kaybolsun.Böyle bir mali çöküntüyü kolay kolay toparlayamazlar.
 
Cevap: Bu kadar net deliller FIFA ve UEFA tarihinde yokşahsen febe dışında diger takımların düşmesini istemem türk futbolu daha fazla darbe almasın
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt