Bu Kadro Tempo Yapamaz, Nedeni Ortada! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Kadro Tempo Yapamaz, Nedeni Ortada!

Galatasaray dün sahaya 30 yaş ortalaması olan bir ilk 11 ile çıktı.

Muslera, Chedjou, Hakan, Sabri, De Jong, Selçuk,Sneijder, Podolski ve Donk 30 ve üstü. Cenk ve Eren seneye, Yasin 20 gün sonra 30'a basacak.

Bu kadronun yürümekte zorluk cekmesi gayet normal. 30 yas ve üstü oyunculardan üst düzey olmayanlarin Galatasaray'da hicbir sekilde yeri olmamali.

Son düzenleme:
DE JONG - SELCUK - SNEIJDER bu orta saha ile biz puan filan alamayiz. Deplasmanlarda eziliyorduk eskiden. Artik icerde bile mac kazanamaz olduk.

Bir tek Sneijder tolere edilebilir bu isimlerden. O da önde oynuyor diye.

Ilaveten Hakan Balta savunmada cok agir bir oyuncu. Podolski ve Eren de hareket kabiliyeti olmayan statik isimler.

Nampalys Mendy'e falan gerek yok. Iki tane azman gerekli orta sahaya. Bunlar Bruma ve Rodrigues'e iyi toplar gönderir ve bitik Sneijder + statik Podolski/Eren ile bile gol atardik.

Beklere cekerdin Linnes-Carolü, koyardin stopere Chedjou ve Ahmeti. Takim 180 derece dönmezse gelin bana sövün.

defans hattı idare eder. orta sahanın ortasına yeni bir nefes lazım. forvet-ler!!! ise kesin şart bana kalsa 4 tane santrafor alırım

Hele Tudor'un kafasındaki sistem, tamamen bu kadroya ters. Forvette yürüyen Podolski yerine agresif bir oyuncu. Orta sahaya veteranlar yerine bir ciğersiz, bir de iki yönlü orta saha. Stopere bir uzun. Beklere de dayanıklılığı yüksek, sürekli gidip gelebilecek oyuncular ister.

Bu takıma
1- Takım savunmasına yardım eden, Sneijderle iyi anlaşabilecek iyi bir golcü
2- Bir tane adam yiyen bir tane de top tekniği ve driblingde yapabilen ayrıca Sneijder'in markajda olduğu zaman hücuma yön veren orta sahaya
3- Takım savunmasını ileri çıkaran lider bir stopere
4- Kademeye iyi giren bir sağ ve sol beke
İHTİYAÇ VAAAAAAAAAAARR

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt