Bu ligin açık ara en kollanan futbolcusu Alex de Souza - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu ligin açık ara en kollanan futbolcusu Alex de Souza

Cevap: Bu ligin açık ara en kollanan futbolcusu Alex de Souza

sadece bu mu hepsi kollanıyor ilk yarının sonunda hepsi hakemin üstüne yürüdü el kol hareketleri yaptılar hiç bişi vermedi

bu adamlarin devre arasinda yaptiginin aynisini baros yapti yedi 3 mac

bunlar 20 kisi girdiler hakeme:)

Alex sinsi herif yahu.[Centilmen ayağına yatıyor güya denyo]

Ligin açık ara en kollanan, hatta en uyuz isimlerinden biri Alex'dir lakin Galatasaray taratarlarının da en çok övdüğü oyuncu sıralamasında Messi'yi, Xavi'yi falan geçip 1. sıraya koyar. Hagi zamanında UEFA finalini kaybetmiş olsak şuan Galatasaraylılar bile Alex > Hagi moduna yatardı. Yapmayın agalar şöyle şeyler. Alex, Volkan, Emre B. hepsi aynı tiptir. Üçünden de nefret ederim. Selçuk Şahin'i de bunlara katabiliriz. Hatta Lugano denyosunu da.

Forumdaki aleks hayranligi midemi bulandiriyor

Hakeme düşman gibi bakıyor. Hakem sarı kart göstermemek için Alex in yüzüne bile bakamıyor.

db1166-pumpkin-puke.jpg

Aradaki tireyi kaybetmissin reis

Tireless olmusun:ka21:

aaaaaaaaaaaaaa

yeni gordummmmmmmmmmmmm

olum bayram lan buuuuuuuuuu

direkten kurtuldim

kazikti o kazikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

bazi rezi aldamlarda adimi ole yaziyordu:)

hadi simdi copy paste yapin rezillerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ooooleeeeeeyyyyyyy oley oley oleeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyy

sampiyonnnnnnnnnn cimbom bommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Genel olarak konuşuyorum;

Adamlar gelip benim takımımdaki en yetenekli oyuncuyu gördükleri yerde ana-avrat söverken, yenildikleri maçta gidip ''Volkan lincoln'ü nası kovaladı ama zaaa'' diyebilen bir takımın oyuncusunu övemem. Denyolar gelip Alex>Hagi kıyaslamaları yapacak, bende mütevazi davranıp ''yok ama Hagi'den sonraki 2. adam'' diyecem. Valla bunu bile diyemem.

Guti'de Galatasaray'a gol atmıştır ama ona denyo falan demem. Güiza gol atmıştır sadece kazma diye dalga geçerim. Sorun bize en çok zarar veren adam, kıskançlık falan değil sorun Alex'in çirkefliği. Müthiş karakterli bi insan derler şöyle bi yazı okumuştum hakkında gian'ın blogda;

Semih'in eşi çocuğunu düşürüyor. Alex'in eşi ise klasik 214986148911. çocuğuna hamile olduğunu öğreniyor. Semih yasından dolayı sakallarını bile kesmemiş şekilde maçta oynuyor, Alex gol atıp, kaptan olduğu halde, o ara Semih'i hiç düşünmeden, onun o konuda nasıl acı çektiğini düşünmeden topu formasının altına koyup golü hamile olan eşine hediye ediyor.

Bu denyoluk. Bi fenerlinin bile sevmemesi için bi neden, insanlık için bi utançtır. Aynı bizim denyoların Rijkaard'ın babası öldüğünde gülüp eğlenmeleri gibi.

Alex'i fenerliler sevebilir, ona saygı duyarım. Ama tutup Galatasaraylısı/Beşiktaşlısı laf söylettirmiyor ya, yeminle midem bulanıyor. Beyler, o adamlar senin kalecinin olduğu yere ses bombası attı, teknik direktörünün kafasını yardılar, her maç kendi çocuğun Arda'ya ana-bacı saydırıyorlar. Sen gidip bu denyolar sevdiği adama laf söylettirmiyorsun.

Alex denyonun en önde gidenidir. Çok şanşlıdır orası bi gerçek.

Kıskançlık demeyin söverim çünkü zamanında bu gözler Hagi'yi gördü. Alex gibi birini kıskanamam ben. Sadece Alex gibi denyo bi oyuncunun bu kadar abartılmasını hiç ama hiç anlamıyorum.

Hadiyin övün Alex'i.

Üst Alt