Bu Ne Melo Takıntısıymış? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Ne Melo Takıntısıymış?

Cevap: Bu Ne Melo Takıntısıymış?

anlatamıyoruz galiba Melo'nun onemini,

cift yonlu ve motor gibi defansif, harika pas atan ve yuksek teknigi olan, Selcuk'la super ten uyumu olan bu cocugun takım icin ne derece onemli oldugunu anlayacaksınız alınmadıgı zaman, fakat is isten gecmis olacak-

sadece Melo'suz 3 adet macı izleyin -BASKA BIRSEY ISTEMIYORUM-.

meloyu bende beğeniyorum ama bazı maçlarda insanı çileden çıkartan hareketleri var,en az 5-6 maçta cıkar şu adamı fatih hoca diye cok bağırdım,yanındaki adama artistik pas verecem diye cok top kaybı yaptı,son fener maçındada bence rezil bir maç çıkardı,ama sonuçta işleyen bir düzen var bu düzeni bozmak olmaz ,ama bir selçuk faktörüde var ortada

melonun yerini hamit doldurabilir , sağ tarafada gökhan töre olursa eğer(olmazsa engin aydın var) sağ ve sol kanadımızda gerçek anlamda kanat adamları olur

ayrıca yedeklerde bu zamana kadar yararlanamadığımız ve benim çok beğendiğim yekta var,alper potuk düşünülebilir

yada gökhan inler alınabilir hemen hemen aynı maliyetle,böylece seneye yabancı sınırlamasını düşünmek zorunda değiliz

sonuç olarak melo taraftarın sevgilisi takıma yararıda ortada ama olmazsa olmazı değil yeri doldurulabilir gelmezse dünyanın sonuda değil

Günümüz futbolunda özellikle orta saha oyuncularında aranan en belirgin özellik oyunun iki yönünüde okuyabilmeleri (oynayabilmeleri)'dir. Melo bunu yapabilen ender oyunculardan biridir. Buna rağmen ben olmazsa olmaz demiyorum melo için. Sadece alınmalıdır diyorum. Alınmazsa Fatih hocamın bir bildiği vardır der,susarım..

Melo inanılmaz katkılar verdim.Umarım gelir.Ama tüm şartları zorladığımız halde getiremezsek önümüze bakmak durumundayız.

fatih gelgör' Alıntı:
fernandes>baroni>melo. bana göre yeterli bir orta saha değil. fazla defansif.

Bu ligin en iyi 5 orta saha oyuncusu:

1) Selcuk

2) Melo

3) Culio

4) Gosso

5) Colman

Baroni, Fernandes bunlar topcu falan degil. Baroni'li fener'i on elemelerde gorecegiz.

*Fernandes en yeteneklileri olmasina ragmen asla bu 5'e girecek bir oyuncu degil.

Biz de melo takıntısı var eyv ama kusura bakmayın sizde de anlama sıkıntısı var..

Melo bulunmaz hint kumaşı olduğu için değil takımla bu kadar bütünleştiği için gitmesini istemiyorum şahsım adına.. Son on yıla baktığımda kaliteli isimlerin bile uyum sorunu çektiğini, alışamadığını, takımı sahiplenmediğini gördüğüm için on yılda bir gelen böyle bir uyumu kaçırmak özellikle bizim adımıza delilik..

Adam öyle bir uyum sağlamış ki kariyerinin zirvesinde.. Skora leblebi gibi katkıda bulunuyor. Takımı sahipleniyor, paramı alıp kıçımı dönüp yatayım havasında değil.. Sakatlanmıyor, ceza almıyor hemen hemen her maçta da oynadı..

Böylesine bir adamı göndermek, yerine başka bir adamı almak veya monte etmeye çalışmak en hafif tabiriyle kumar oynamak olur. Bizimse böylesine bir konjektürde kumar oynama lüksümüz yok. O yüzden melo bu takımın olmazsa olmazlarındandır ve mutlaka alınmalıdır. Şampiyon kadroyu bozmak şu şartlarda delilik..

kimsenin yeri dolmaz, her oyuncu ozeldir kimi tutar kimi tutmaz,

Melo-Selcuk tuttu, bunu bozarsın-boku yersin <-- bu kadar nedt :ka21:

eger şımarıp bokunu çıkarıyorsa hiçte abi ısrar edemem . if ama . belki her şey yalandır.

Sakin ol şampiyon, Melo para için gelmiyor kısmı hikaye,biraz medya uyutması,biraz bizimkilerin zaman kazanması.Asıl olan bonservis,o işlere de Melo bakmıyor.

varsayım üzerine konuşuyoruz burada zaten . ama bence yüksek ihtimal .

meloyu bende beğeniyorum ama bazı maçlarda insanı çileden çıkartan hareketleri var,en az 5-6 maçta cıkar şu adamı fatih hoca diye cok bağırdım,yanındaki adama artistik pas verecem diye cok top kaybı yaptı,son fener maçındada bence rezil bir maç çıkardı,ama sonuçta işleyen bir düzen var bu düzeni bozmak olmaz ,ama bir selçuk faktörüde var ortada

melonun yerini hamit doldurabilir , sağ tarafada gökhan töre olursa eğer(olmazsa engin aydın var) sağ ve sol kanadımızda gerçek anlamda kanat adamları olur

ayrıca yedeklerde bu zamana kadar yararlanamadığımız ve benim çok beğendiğim yekta var,alper potuk düşünülebilir

yada gökhan inler alınabilir hemen hemen aynı maliyetle,böylece seneye yabancı sınırlamasını düşünmek zorunda değiliz

sonuç olarak melo taraftarın sevgilisi ama olmazsa olmazı değil yeri doldurulabilir gelmezse dünyanın sonuda değil

Melo seneye bu takımda olmazsa,

- lig'de ilk 5'e anca oynarız

- CL'de 1-1-4 yapıp geliriz,

olacak bu.

1. melo asist yapmamismis sen bak bakalim asist yapan adama pasi kim veriyor diye bir, selcuk oyunu kuruyor gibi bir izlenim var ama tam tersi kanatlara attigi paslara bak anlarsin nedemek istedigimi

2. 4 golü karambolden atmismis, bu kadar sacma sey varmidir yahu gol goldür o onlari atamasinda gör bakalim ne oluyor

3. melo 200 300 binin pazarligini yapiyormusda fln fln yahu kardesim herifin teki twit atti sende hemen yiyorsun. daha gecen gün haznedaroglu (YÖNETICIMIZ) acikladi meloda sorun kalmadigini belkide formalansmanina gelecek nerden biliyorsunuz?

4. melonun birde sevincine takmislar kafayi, baroni aglama taklidi yaparkende kimse sesini cikarmiyor ama adam yapar yapar kimene sizene!

5. melo bu takimin CANidir, en kötü aninda bile herkes ümidini kayipettiginde öyle bir bagirirki herkes ümitlenir cosar kazanir!

Melo inanılmaz katkılar verdim.Umarım gelir.Ama tüm şartları zorladığımız halde getiremezsek önümüze bakmak durumundayız.

En mantıklı yorum bu.

Ben şöyle düşünüyorum Burak için direkt 5 milyonu çıkarabiliyoruz,keza Amrabat içinde hatrı sayılır bir miktar çıkarabiliyoruz,yani kulüp menfaatine uyunca kasadan para çıkıyor.

Şu anda daha ilk kamp aşaması,Melo senaryoyu bilen bir oyuncu.Juventus 8-10 barajlarında diretiyorsa zaten kamp listesine de dahil etmediler diye ne kadar indirebilirsek kardır düşüncesinde olabilirler,Melo ile de bu durumu paylaşmışlardır.

Dikkat ettiyseniz aldıgımız oyuncuların hepsi bu ligi bilen oyuncular. Melo'da bize mükemmel uyum sagladı. Fatih hoca ligi bilen bizi tanıyan oyuncularla calısmak istiyor.

Kaliteli oyuncu elbette bulunur ama bu uyumu bu katkıyı alıcagımıza pek imkan vermiyorum. Adam 40 yıllık Galatasaraylı gibi resmen.

Fernandes ve Baroni'den falanda daha iyi ayrıca o yorumu yapan arkadas ağır sacmalamıs. :ka21:

Melo seneye bu takımda olmazsa,

- lig'de ilk 5'e anca oynarız

- CL'de 1-1-4 yapıp geliriz,

olacak bu.

Abartma istersen reyiz.Dünyada kadrosunda Melo olmayıp başarılı olan çok takım var.Aynı kalitede bir önlibero alırsın.İşini yapar.Taraftarda 1 ayda yeni adama ısınır zaten

Şampiyon kadroyu bozmak her zaman felaket getirir. Biz geçmişte bu hatayı defalarca yaptık ağır bedeller ödedik. Yaşı gençler hatırlamıyor sanırım..

UEFA kadrosundan sadece Hakanla Fatih hocayı kaybettik, o sezon ki bütün kulvarları da kaybettik aynı zamanda..

Mevzu kalite değil anlayın şunu artık; mevzu uyum, bütünleşme, kimyanın tutması.. Bakın riera'da tutmadı o kimya, belki melo'nun yerine gelecek adamda da tutmayacak..

İşte o zaman da yönetime en çok küfredenler melo alınmasa da olur diyenler olacaktır, eminim buna..

4 puanla cıkamazsın grubtan hacı,

ayriyetten Melo dusmanlarına sormak istiyorum ; bana Melo'ya calım atabilmis 1'e 1'de Melo'yu gecmis birtane futbolcu soyleyin.

macları dikkatli izleyin biraz pls.

Deplasmandaki Ordu maci reis. Culio atmisti :asd: (Melo'nun butun sezon ki en kotu maciydi diyebilirim)

Bu arada 2006-07'de biz bide Bordeaux 4 puanla 3. ve 4. olmustuk. Ikili averajda 4 puanla Bordeaux cikmisti UEFA'ya :sad007:

Abartma istersen reyiz.Dünyada kadrosunda Melo olmayıp başarılı olan çok takım var.Aynı kalitede bir önlibero alırsın.İşini yapar.Taraftarda 1 ayda yeni adama ısınır zaten

Bence taraftar melo'yu cok asırı derecede sevdi. O o kadar kolay değil yani. Ben mesela bazen kalktıgım zaman hala koçumuz Oktay Mahmudi sanıyorum. İçimde bir yaradır yani. Melo'da çoğu taraftarda bu şekilde olur eğer alamazsak.

yhüoo, Lorik Cana vardı Melo'dan once PL'nin en iyi defansif 2 3 orta sahasından biriydi sonuc ne oldu.

biz bu sene Melo-Selcuk sayesinde sampiyon olduk bunu gorememeniz buyuk talihsizlik.. Melo'nun oynamadıgı TUM MACLARDA rakipler en az 10 pozisyonda girdi, HER MACTA AYNI SEY OLDU, yine olacak.

Melo bu takımın bel kemigi, sen treni raydan cıkartırsan tren raydan cıkar arkadas.

Geçen seneden sonra halen daha Melo'nun gelmesini istemeyen taraftarlarımız varsa pes doğrusu. Diyecek hiçbirşey yok. Emir reyiz sonuna kadar haklı.

Üst Alt