Bu Saatten Sonra Sn. Tudor'dan Beklentimiz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Saatten Sonra Sn. Tudor'dan Beklentimiz

Kalan 9 maçta bir oyun planı olan,sahada ne yapmak istediğini bilen bir takım izlemek istiyorum.Sıralama olarak ise,Avrupa Ligi potasında bitirelim yeter.3. olmuşuz 4. olmuşuz hatta kupa durumuna göre 5. olmuşuz pek önemli değil benim için.

Tek beklentim istifa etmesi yılmaz vural geleydi keşke. Bunu dicemi hiç düşünmezdim ama yazık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben Fener'e yenilecegimizi düsünüyorum.

Bizim milyonluk essekler onlarin milyonluk esseklerine göre daha az motive oluyor son 2 senedir. Bizde bir tane bile isyan edebilecek adam yok sahada, al birini vur ötekine hepsi birbirinden sümsük. Melo'nun eksikligini hissediyoruz, ister kabullenin ister kabullenmeyin, ama bu böyle.

İkinci olması ve Fener derbisini kazanması. Tabi bütün bu beklentilerimin öncülü olarak rakipler kadar kendi takımının nasıl gol atacağı üzerine kafa yorması. En azından maç başına 3 atak yapabilelim.

Biraz fazla talepte bulunmuşum. Atak yapalım demişim. Güncelliyorum şimdi. Korkmasın yeter. Bizim için değil. Kendi kariyeri için. Bize hayrı olmaz ama en azından gittiği yerde kendisi başarılı olsun.

HAGI diyorum, HAGI diyorum, HAGI diyorum. Gelsin bizi bu istikrarsiz batakliktan kurtarsin. Gerekirse ilk senesinde kume duselim. Tabi en basta Dursun istifa.

İlk Rize maçında az çok belli etmişti kendisini yaptığı 2 değişiklikle zaten.Hadi ilk maçıdır dedik bekleyelim dedik ama anlayışını iyice belli etti.Senin gibisine ihtiyacımız yok bizim hoca.Sene sonu güle güle

Açık konuşmak gerekirse hiçbir beklentim kalmadı. Forumdaki bazı arkadaşların suni poh pohlamalarından dolayı ben de bir ara ümitlendim ama olmadı yine olmadı. Tudor Bey büyük takım hocası olamayacağını net bir şekilde gösterdi.

Gelecek sene artık ne yapıp edip şampiyon olmalıyız o yüzden en ufak bir risk dahi kabul etmiyorum. Tudor Bey gösterdi ki kendi oyuncu kadrosunu kursa dahi çok büyük bir risk. Bize büyük takım karakterini kaldırabilecek, disiplinli ve futbolu bilen eli maşalı bir Alman lazım. Başka türlü bir çıkış yok gibi görünüyor.

sneijder ve podolskinin oynamasi yanlis, kendisi kosan takim istiyor ozaman sinan josue oynamaliydi.
ama oda sneijder podolskiyi kesecek otoriteyi kazanamadi tabiki daha.
ama sneijder p. oynayinca 9 kisi kaliyoruz.

egerki kalacaksa bruma, rodrigues, josue tutmali gerisini gönderebilir.
sinan eren kalabilir ama gerisi gitmeli.
tamamen yeni takim kurulmali, heleki savunma bölgesinde.

Üst Alt