Bu Saatten Sonra Sn. Tudor'dan Beklentimiz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Saatten Sonra Sn. Tudor'dan Beklentimiz

Şahsen benim beklentim Sabri,Dejong,Hakan,Selçuk,Podolski,Chedjou gibi veteran topçuları minimum düzeyde oynatması.

Podolski,Sabri zaten gitti diğer veteran rezil topçulardan da bir GELECEK beklemek büyük aptallık olacaktır. Bu sezondan tüm taraftar olarak umudumuzu kestik. Olursa 2. oluruz oda çok matah bir şey değil bana kalsa 2. olmak sezona erken başlamaktan başka bir anlam taşımıyor. İlk 4 içinde olalım yeter.

Bu saatten sonra ben Sabri'yi izleyeceğime en azından seneye benchte olsun düşünme ihtimalim olan Linnes'i izleyim
DeJong'u Selçuk'u izleyeceğime ne kadar gözümde dibe çökse de en azından belli bir kumaşı olan Tolga'yı izleyim
Sezon sonu Japonya'ya uçacak olan saha da artistik goller atacam diye ceza sahasına girmekten kaçınan Podolski'yi izleyeceğime 3 yıllık sözleşmem olan Eren'i izleyim
Yasin gibi düşünülmeyen oyuncu yerine bolca Rodriques'i oynatayım
Hakan'ı izleyeceğime Ahmet'i izleyim Serdar Aziz iyileşince oynatayım Koray'ı deneyim.

Sonuçta gelecek sene 30 oyuncu yollayıp 20 oyuncu alma gibi şansımız olmayacak en azından bunları bench için deneyim.
Aynı saha içinde hem Sabri hem Chedjou hem Hakan hem DeJong hem Selçuk hem Podolski hem Yasin gibi oyuncular olmasın bıktık artık.

2. olmadığı sürece başarısızdır bu konu tartışmaya açık değildir. Oyun olarak hiç bir zaman sistem takımı olmayacağız kendimizi avutmaya gerek yok.

Bu sezon icin beklentim en az Avrupa Ligi bileti almasi.... Gelecek sezon icin kadroda revizyon yapmasi (bunu yapmayacaksa zaten cektirsin gitsin)

d_9626haber_baby-sleeping_00307193.jpg

Son düzenleme:
İkinci olması ve Fener derbisini kazanması. Tabi bütün bu beklentilerimin öncülü olarak rakipler kadar kendi takımının nasıl gol atacağı üzerine kafa yorması. En azından maç başına 3 atak yapabilelim.

Son düzenleme:
Lige havlu attık zaten.

Önünde on maç var. İstediği kadar sistem deneyip ideal sistemini bulsun. Yazın transfer dönemi geldiğinde sistemine uygun oyuncu transfer etsin.

sezon sonuna kadar yapıcagi bisi yok,kazmalarla düse kalka gidicek mecbur,mayısta moruklara ve de yetersizlere tekmugu bassin,hirvat,viking ve de german topcularından olusan ahlaklı bir takım kursun,sn hocamiz bunu yapcak kapasitede bir td,dursun ve beraberindeki seref yoksunları adama müdahale etmezse kendisi efsane olucak ins..

bu sezon için

-çok ağır antrenmanlar
-çok ağır antrenmanlar
-çok ağır antrenmanlar

sezon sonu için

-milyonluk çöpleri yollaması
-yugoslav oyuncuları bünyemize katması
-iyi bir takım kurup juveyle sezon öncesi hazırlık maçı ayarlaması ve koyması
-koşan,basan,rakibi pres manyağı yapan bi takımla lige girip rakiplerin anasını bellemesi

manciniye 2. olmasina cl devam ve kupa kazanmasina ragmen küfür edildi.

En azindan bir 2. lik yada 3. lük bekliyorum. 4. bombok olur, sezonu cok erken acmis oluruz

+ taktigini bu saatden sonra bulsun sezonun geri kalanini ve gelecek sezonu o nunla oynayalim
+ yeni sezon planlamasini yapsin (kalip gidenleri karar versin)

manciniye 2. olmasina cl devam ve kupa kazanmasina ragmen küfür edildi.

En azindan bir 2. lik yada 3. lük bekliyorum. 4. bombok olur, sezonu cok erken acmis oluruz

+ taktigini bu saatden sonra bulsun sezonun geri kalanini ve gelecek sezonu o nunla oynayalim
+ yeni sezon planlamasini yapsin (kalip gidenleri karar versin)

açalım

hatta avrupadaki takımlar içinde en erken sezonu açan biz olalım

bundan sonra yok öyle çok yoruldular,dinlensinler vs

1 haziranda tatile çıksınlar 8 haziran sezon açılışı yapsınlar

beğenmeyende s olup gitsin

it gibi çalıştırmak lazım bunları

2 senedir çöp oğlu çöp sezonlar geçirmek ve geçirtmek neymiş öğrensinler

eskiden ne guzel kendini bi bok sanan, mucadele etmeyen, yan gelip yatan takima magath gelsin topcularin agzina sicsin, kalli gibi adam lazim, hic olmadi FT adam eder denirdi
simdi taraftar da yumusamis. takimi 3-5 tane tatilci serefsize emanet etmisler, rakip uygunsa 2 hareket gorup mest oluyolar, rakip disliyse bahsi gecen tatilcileri cikar ptt takimi diyolar. ne guzel yaw koskoca Galatasaray'in durumuna bak. bu takim avrupada yan gelip yatanlarla basarili olmadi, it gibi mucadele eden, savasan adamlarla basarili oldu. lutfen bu sezon ortasi yukleme olur mu miymintiligini birakalim. sicarim onlarin yasina da kondisyonuna da, 1 senedir yatiyolar diye anamiz agliyor, bi zahmet kossunlar. sakatlansinlar. begenmiyorlarsa da s. olup gitsinler

Bu sezon ilk 3 içerisinde yer alması.
Sneijder,Selçuk,De jong vs dahil çoğunu gönderip büyük revizyon yapması
Transfer işini Rikirik gibi bu mal yönetime bırakmayıp, scout ekibiyle istişareler yaparak iyi transferler yapması

Gelecek sezondan itibaren çok koşan,deli gibi pres yapan ve hem savunmada hem hücumda iyi 1 Galatasaray izletmesi

Potansiyeli olan en az 1 Hırvat kardeşimizi transfer etmesi

Üst Alt