Bu Sefer Florya'ya Gitmeyin | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Sefer Florya'ya Gitmeyin

Her fener macindan once sanki takimi savasa gonderiyoruz. Polisler esliginde konvoylar davullar zurnalar yeni gelen oyuncular bile diyordur lan noluyor sehit falan mi olacagiz diye soruyorlardir kendilerine

Ogrenmis caresizlik falan hikaye. Futbolcular maci ve motivasyonu floryada kaybediyor.

Bu sefer olacak. Yeterki o maci futbolcularin kafasinda buyutmeyin

Valla dediğin gibi motivasyon sağlamıyor. 3 yıl önce otobüsle Mecidiyeköyden Beşiktaş'a geçiyordum, bir baktım Point otelin önünde bizim taraftarlar var. Takım Kadıköye Point otelden gidecekmiş. Bende indim hemen otobüsten meşaleler eşliğinde tezahüratlarla yolladık takımı yine yenildik :)

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buna ek olarak teknik ekip de maçı sıradan bir derbi maçı gibi görmeli.

Fenerbahçe'nin yenilmezlik serisi teknik ekibinin umurunda olmamalı. Yabancı futbolculara bu istatistiğin Türkiye'de önemli bir üstünlük olduğunu anlatıp onları germemek de gerekir. Zor bir deplasman o kadar. Kasımpaşa deplasmanı nasılsa, Fenerbahçe deplasmanı da öyle bir deplasmanmış havası yaratılmalı.

(Güzel hayaller bunlar tabii ki. Maç günü geldiğinde kenarda Hasan Şaş sahaya girmesin diye dua etmekten başka çaremiz yok)

Ersin ilk kez mantıklı bir konuna denk geldim teşekkür ediyorum.

yapma bunu. agzimdan mantiktan baska sey dokulmez ki benim.

ama aslinda gercek olanida bu.

Yahu Feneri kadikoyde yenmeyeni dovuyorlar.

Caresizlikmis, ogrenilmislik vs bunun belki azicik bir psikolojik etkisi olabilir ama etkinin buyugunu biz kendimiz yapiyoruz zaten

Maci kaybedersen sanki ayni 3000 kisi sopayla bizi bekleyecekmis gibi deli bir psikoloji yukluyorsunuz. Birakin adamlar siradan bir maca gider gibi gitsinler.

Bakalim bu sefer ne olacak..

Soyle basitlestirelim konuyu.

Bizim yaptigimiz su.

Cocuga "Bak oglum git surda bir cocuk var seninle yasit git onun agzina iki tokat cak gel" dedigimizi dusunelim

Birde "bak oglum bak surda bir cocuk var bu cocukla sen 20 senedir kavga ediyosun ama seni herseferinde dovup gonderiyor. Bak bu sefer kazanmalisin. Bak butun annenler babanlar neneler ninenler kaynanamlar tum ahali burda seni desteklemeye geldik en buyuk asker bizim asker lay lay lay loy loy loy"

Durumu anlatabiliyor muyum?

Cocugu yani futbolculari gereksiz yere baskiyla gonderiyoruz dovuse.

Ben td olsaydım maçtan evvel fb yi över rehavete sokardım. Hatta aykutun değimiyle "tarihsel puan ortalamasına bakarsak" puansız döneceğiz filan derdim ki iyice salsın fb topçusu ve taraftarı, Bugüne kadar hiçbir hocamız denemedi. Hep yenmek için oynucaz yalanları sıkıyorlar. Sahaya çıkan takım adım atmağa çekiniyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben td olsaydım maçtan evvel fb yi över rehavete sokardım. Hatta aykutun değimiyle "tarihsel puan ortalamasına bakarsak" puansız döneceğiz filan derdim ki iyice salsın fb topçusu ve taraftarı, Bugüne kadar hiçbir hocamız denemedi. Hep yenmek için oynucaz yalanları sıkıyorlar. Sahaya çıkan takım adım atmağa çekiniyor.

Böyle bir şeyin FT in ağzından çıkacağına inanıyor musun?

GSCimbom Mobile App

Yillardir boyle bir aciklama bekliyorum.

Üst Alt