Bu Sezon Hangi Takımlar Küme Düşer? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Sezon Hangi Takımlar Küme Düşer?

Evet arkadaşlar sizce bu sene hangi takımlar küme düşer...

Puan Durumu

15. Kayseri 26 Puan
16. Sivas 24 Puan
17. Eskişehir 23 Puan
18. Mersin 21 Puan

Kayseri'nin kalan maçları

Kasımpaşa (D)
Bursa
Beşiktaş (D)
Akhisar (D)
Sivas
Galatasaray (D)

Sivas'ın kalan maçları

Başakşehir (D)
Akhisar
Gençlerbirliği
Kayseri (D)
Fenerbahçe

Eskişehir'in kalan maçları

Mersin (D)
Trabzon
Antep (D)
Başakşehir
Gençlerbirliği (D)

Mersin'nin kalan maçları

Fenerbahçe (D)
Eskişehir
Rize (D)
Antalya
Kasımpaşa (D)
Bursa

mersin icin son şans ama güçleri yetmez. fb bu maçta taraftarına oynar ve farka gider.

mersin bu akşamki maçtan sonra düşer. kayseri bugün kazanırsa, es-es kesin düşer, sivas'ın ise düşmemesi icin iki seçeneği kalır;

1-kayseri'yi deplasmanda yenmek.
2-fb'yi kendi sahalarında yenmek.

hepsi bizi parcalar orasi kesin dolayisiyla en cok düsmeyi hakeden takim biziz haa pardon kayseriyle daha oynicaktik demiiii adiiii reziller adin batsin dursun özbet lanet olsun sana

mersin icin son şans ama güçleri yetmez. fb bu maçta taraftarına oynar ve farka gider.

mersin bu akşamki maçtan sonra düşer. kayseri bugün kazanırsa, es-es kesin düşer, sivas'ın ise düşmemesi icin iki seçeneği kalır;

1-kayseri'yi deplasmanda yenmek.
2-fb'yi kendi sahalarında yenmek.

mersin koyacak

Kayseri nin bizden alacagi kesin bir uc puan var, bu konuda avantajlilar. Umarim Sivas Mersin ve Eskisehir gibi sikecilerin hepsi birden duserler.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Fenerin şike kardeşleri eses ile sivas
Birde Fenerin yancısı oyuncular ile dolu olan mersin

DÜŞSÜN

Lanet gelsin Dursun ve yönetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!

Kalbimiz dost camia MI Yurdu ve Kayseri kulübü için atıyor. Kalan maçlarımızda kardeş camialar BJ kulübü ve Kayseri'ye yatmalıyız. FB'yi şampiyonluktan edip, Eskişehir ve Sivas'ı cehennemin dibine yollamalıyız.

Kayseri kalsın isterim lige renk katıyorlar.

Sivas'ı hiç sevmem mümkünse düşsünler hatta 2-3 lig aşağıya atsınlar.

Mersin ve Eskişehir de büyük ihtimal düşer.

1 puan alma ihtimali dahi yok. fb'nin üst üste 4 maç puan kaybetmesine izin vermezler hocam.

orasini bilmem ama hücum hatti oldukca hizli bi takim fb desen sansla balla gol atan defansi cok güclü forvet hatti kocaman bir sifir! benim tahminim ya mersin alir yada beraberlikle sonuclanir, rezil herkesden 4yiyen bi takima karsi berabere kaliyorlar bizi kastettim, biz gol atamayan takim sampiyon olamaz, sakin bana iyi oynadigimizi fln savunmayin arenada futbol olarak rakibe beraberlige ramen ezildik!!!! abv dursun

orasini bilmem ama hücum hatti oldukca hizli bi takim fb desen sansla balla gol atan defansi cok güclü forvet hatti kocaman bir sifir! benim tahminim ya mersin alir yada beraberlikle sonuclanir, rezil herkesden 4yiyen bi takima karsi berabere kaliyorlar bizi kastettim, biz gol atamayan takim sampiyon olamaz, sakin bana iyi oynadigimizi fln savunmayin arenada futbol olarak rakibe beraberlige ramen ezildik!!!! abv dursun

biz takım falan degiliz. yada bu sene icin lige layik takım degiliz dielim. ptt 1.ligde dahi şampiyon olacak havamız yok.

mersin bize oranla takım tabi, fb'ye karsı bizden daha iyi oynayacakları kesin ama gene de fb'nin bu maçta puan kaybedecegine hiç ihtimal veremiyorum.

ne ise artık, bekleyip görelim ama benim için sonuc belli.

Üst Alt