bu sezon 15. haftaya kadar super lig'de duran toptan gol atamayan 2 takım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

bu sezon 15. haftaya kadar super lig'de duran toptan gol atamayan 2 takım

Konyaspor ve evet maalesef sari kirmizili ekibimiz.

bb6f0845730.png

Gorsel: whoscored.com

Son düzenleme:
Tembel bir teknik kadro ve oyuncu grubuna sahibiz maalesef. Akbaba kadroda yokken öyle duran top ustası denebilecek bir adamımız da yok da çalışan takım hakeme çarptırıp 1 tane kaleye sokardı bu kadar maçta. Sivas'ın açık oyunda penaltısız 18 gol atması da inanılmaz bir olay. Sahipsiz takımlar arasında nefret etsem de Türkiye'nin en iyi yönetilen kulüplerinden biri olduğunu kabul etmek gerek. Her sene belli bir seviyenin üzerinde kalıyor herifler.

Açık oyunda attığımız 9 golün 3 tanesi savunmaya çarpıp gol olan top,3 tanesi de ömer bayram,babel ve andone'nin ceza sahası dışından attığı ekstra goller..Yani akan oyunda doğru düzgün 3 tane gol atmışız organize..

Bu forumda yazılanları kulup yetkilileri, özellikle FT veya yardımcıları veya yakınları okumuyorlar mı acaba? Okuyupta yüzleri kızarmıyorsa ben onların Galatasaraylılıgından suphe ederim. Bu sene negatif anlamda tüm rekorları kırıyoruz ve beyimiz hala Ocak transferi diyor.. Ulan agır kufredeceğim ama susuyorum. Eyyy yonetim bu td e daha fazla taviz verirseniz destekciniz olarak yazıyorum, en buyuk muhalifiniz olacagım.

Bu forumda yazılanları kulup yetkilileri, özellikle FT veya yardımcıları veya yakınları okumuyorlar mı acaba? Okuyupta yüzleri kızarmıyorsa ben onların Galatasaraylılıgından suphe ederim. Bu sene negatif anlamda tüm rekorları kırıyoruz ve beyimiz hala Ocak transferi diyor.. Ulan agır kufredeceğim ama susuyorum. Eyyy yonetim bu td e daha fazla taviz verirseniz destekciniz olarak yazıyorum, en buyuk muhalifiniz olacagım.
Okuyorlar renktaş

Dikkat ette karşına olmadık kişiler çıkmasın

abdurrahim albayrak ananı ile ilgili görsel sonucu

Yönetime büyük destek verip hocaya köstek olmak da biraz garip olmuş

eyyyy cengo başganım ve kurmayları kendilerine gönderilen ültimatomu almıştr haralde. bundan sonra ayaklarını denk alırlar umarım

Renkdas sen bu takımı izliyor musun? Bu futbola, bu istatistiklere, bu skorlara, bu puan durumuna nasıl destek olabilirim? Bunun sorumlusuna nasıl destek olabilirim? Terimsporlu degilsen gercek Galatasaraylı isen cevabını merak ediyorum.

Her sportif başarısız t.d kovulmak zorunda mı ?

Kaldı ki hoca ile 8 şampiyonluk kazanmışsın geçmişte yaptıkları belli.Gerçek Galatasaraylılar bunu göz ardı etmiyor işte

Renkdas sen bu takımı izliyor musun? Bu futbola, bu istatistiklere, bu skorlara, bu puan durumuna nasıl destek olabilirim? Bunun sorumlusuna nasıl destek olabilirim? Terimsporlu degilsen gercek Galatasaraylı isen cevabını merak ediyorum.
Evet memnun değilim, hatta bizim maçları izlerken sıkılıyorum ama 2 ayda hocayı satmak nankörlüktür. Ben eminim yine şampiyon olacağız ama şampiyonluktan daha öte beklediğim artık hocadan iyi oyun oynatması. Zaten başaramazsa da kendi bırakır hoca. Varsın bu kadar kredisi olsun dimi?

Üst Alt