Bu Sezonun Tek Sorumlusu Sayın Fatih Terim'dir - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Sezonun Tek Sorumlusu Sayın Fatih Terim'dir

Ligin ilk yarısına hemfikirim ama ikinci yarıda gayet iyi top oynuyorduk hatta ligin en iyi futbolunu biz oynuyorduk. Bu sene itiraf etmek lazım ki şans da yok

Ben taraftarim benim isim duygusal dusunmek zaten ben Profesyonel dusunebilsem her sene kim iyi top oynuyorsa gider onu desteklerim Taraftarlik basli basina bi duygusallik isi zatenki .Bu sene bu takimin basina gelen pismis tavugun basina gelmemistir coronadir carttir curttur bunlara ragmen azda olsa sampiyonluk sansimiz var Fatih terimin yaptiklarini yapacaklarini yapacak baska bi adma goremiyorum ben Turkiyede ve Avrupada
Taraftar hep iyi yönünden bakmak zorundamı olaylara?Bu işin başındaki kişiler profesyonel olduklarını iddaa ediyorlar ise taraftarda klübün içinde olan kişileri profesyonel hali ile değerlendirir bunda anlamayacak ne var bu kadar transfer yaptığın para harcadığın her sene taraftar senden şampiyonluk ya da son haftaya kadar sürdürdüğün bir şampiyonluk mücadelesi ister bunu veremiyorsan eğer, profesyonelliğin gereği istifadır bu kadar basit.

Taraftar hep iyi yönünden bakmak zorundamı olaylara?Bu işin başındaki kişiler profesyonel olduklarını iddaa ediyorlar ise taraftarda klübün içinde olan kişileri profesyonel hali ile değerlendirir bunda anlamayacak ne var bu kadar transfer yaptığın para harcadığın her sene taraftar senden şampiyonluk ya da son haftaya kadar sürdürdüğün bir şampiyonluk mücadelesi ister bunu veremiyorsan eğer, profesyonelliğin gereği istifadır bu kadar basit.
Sacmalama kardes ilk basarisizliginda adam kovucaksan sonra Adam bulumassin.Sen Profeeyonelce dusunmeye devam ett kardes . Biz hocamizin arkasindayiz bu sene ne kadar kotu olursa olsun .

Üst Alt