Bu son gece!


Başkan Adnan Polat, Türk Telekom Arena'da son kez 'başkan' sıfatıyla bir maç izleyecek

adnan_polat_ist268_1503530.jpg


Spor Toto Süper Lig'de bu akşam Galatasaray ile Kasımpaşa arasında oynanacak olan "prestij" karşılaşması başkan Adnan Polat'ın Türk Telekom Arena'daki son maçı olacak.2008 yılında merhum başkan Özhan Canaydın'ın yerine tarihi oyla seçilerek Galatasaray'ın 33. başkanı olmaya hak kazanan Adnan Polat, bu maçta son kez Galatasaray Spor Kulübü Başkanı ünvanıyla maçı izleyecek.Yaşanan sportif başarısızlıkların ardından 27 Mart'ta yapılan Mali genel kurulda mali yönden ibra edilerek, idari yönden ibra edilmeyen Polat'ın yerine 17 Mayıs'ta yapılacak olan başkanlık seçiminde Ünal Aysal, Mehmet Helvacı ve Turgay Kıran'dan biri 34. başkan olarak göreve gelecek.

Kaynak: Webaslan.com
 
Cevap: Bu son gece!Yolun açık olsun Adnan Başkan. İnan böylesi daha iyiydi, daha iyi olacak. Emeklerin için teşekkürler. Bir Galatasaray taraftarı olarak hakkım sana helal olsun.
 
Cevap: Bu son gece!Beter olsun sürünsün. Galatasaray'a ve bize yaptıklarını 50 yıl geçse unutmam. Tarih Adnan Polat'ı rezalet olarak yazacak. Tarihin en kötü başkanı.
 
Cevap: Bu son gece!Yaptiklarin icin asla tesekkür etmiyorum. Taraftar olarak hakkimi da helal etmiyorum. Yolun acik olsun
 
Cevap: Bu son gece!Başkan takımının şampiyonluğuna 2 hafta kaldı,bence sen bugun maça gelme ve kankan ile kutla.
 
Üst Alt