Bu Stat Bize Extra Extra Large - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Stat Bize Extra Extra Large

Cevap: Bu Stat Bize Extra Extra Large

:asd:

Neden maça gitmiyorsun?

Iki fanatik futbolsever konuşmaktadır. Biri :

- Maça gitmiyor musun?

- Ne diye gideyim?.. Oynanan futbol degil ki... Hakemler kötü…

Oynanan oyun, itiş, kakiş... Saatlerce gişe önünde, kuyrukta bekle... İçeride kavga gürültü... Çikişta vasita bulamiyorsun...

Digeri :

- Beni de tıpkı senin gibi karım bırakmıyor… ;)

Takim biraz top oynasa adam gibi mucadele etse ve bazi gereksiz topculardan kurtulursak iste o zaman stad dolmaya baslayacak.

Seyircimiz artik bikti ayni kisilerin senelerdir takimda degismez hale gelmesinden.

Takımı topu geçtim böyle şaibeli bir ligde maç seyretmeye gitmeyenleri anlayışla karşılarım. Ustelik playoff gibi saçma statü var ligi lider bitirsen işe yaramıyor, takım iyi değil, şike teşvik var, hakemler rezalet, tff rezalet ötesi...

Pardon biri maç mı dedi? Hangi maç?

Burada kimse taraftara suç bulmasın, siyasi otorite + federasyon zaten kimse maça gitmesin diye ellerinden geleni yapıyor.

Ulan dağa taşa gereksiz yolları yapanlar, galatasdaray söz konusu oldumu asli görevlerini unutuyorlar.Ama seçim gelsin görecem onları, inadına en ters partiye verecem oyu.şerefsizler.

Yolu olmayan yere kim ne diye gitsin itiş kakış, birde zaten ne için gidecem orta oyunu izlemek için mi ?

taraftarı stada çekecek yıldız mutlaka gelmeli Allah aşkına hagi gittiğinden beridir hanginiz frikiklerde heyecanlanıyor?? bu bile başlı başına bir heycandır. bjk liler q7 den fenerliler alexden heyecan duyuyor bizi kim heyecanlandırıyor?? tamam bu mazeret asla değil biz renklere aşığız gidiyoruz maça ama taraftarı heyecanlandıracak bir adam gelse eminim stadda yer kalmaz.... örnek ronaldinho ve drogba gelse neler olur bir düşünün....

İyi ya bukez taraftara vurma çabaları yarım kalmış insanların.

Fener stadı doluyormuş komediye bak son iki ev sahibi oldukları maçta gördük nekadar doluyor.

:mad:Bu arada 7 Aralık'daki Fenerbahçe maçıyla Euroleague'deki Siena maçı çakışıyor, bu nasıl iş böyle?Yönetimden harekete geçmesini bekliyorum.:mad:

Daha önce de tartışıldı, topicler açıldı, maç topiclerinde üstünde duruldu ama yine de değişen birşey yok. Hatta bilet fiyatlarının ucuzladığı, maçın başlama saatinin daha da ileriye alındığı bir haftada Gaziantepspor gibi önemli bir takıma karşı oynarken neredeyse kapasitenin çeyreği kadar dolulukta kişi izledi maçı Aslantepe'de. Hangi Aslantepe'de mi? Yıllardır Galatasaray taraftarının hasretle beklediği, yolunu gözlediği, günlerce yapımını kare kare takip ettiği, koyulan her tuğlasının canlı canlı izlendiği bir Aslantepe'de boş kaldı tribünler ve kalmaya da devam ediyor.

12 milyonluk şehirde yapılan türlü türlü anketlerde en fazla taraftara sahip olduğu söylenen Galatasaray bırakın stadın tamamını doldurmayı 40000 rakamına bile ulaşamadı sezon başından beri. İşin enteresanı kombine alanlar bile gitmiyor maça. Madem gitmeyecektin neden aldın, gitmiyorsan eğer ver başkasına da en azından oturduğun yer boş kalmasın. Bu kadar skor endeksli bir taraftar olmamalı Galatasaray seyircisi.

Fenerbahçe 10 yıla yakın zamandır büyük kapasiteli bir statta oynuyor ama en iddiasız, en kolay lig maçlarında bile dünkü gibi boş bir statta oynamadılar. Belki sıradan Türkiye Kupası grup maçlarında oynamışlardır ama ligde hiç rastlamadım. Tamam stada ulaşım zor, dönüşler sıkıntılı belki ama yine de bu kadar boş olmaya bahane değil. Olimpiyat Stadında oynadığımız sezon bile daha fazla sayıya ulaşıyorduk ki Tamas-Petre-Bratu vs gibi rezalet kadroya rağmen. Üstelik Olimpiyat Stadının o dönemki ulaşımı Aslantepe'den kat be kat beterdi.

Artık daha mantıklı çözümler üretilmeli ve bir şekilde o stat doldurulmalı. Forum olarak da daha organize olmalıyız ve taraftarı stada çekebilecek şeyler üretmeliyiz. Forum olarak bir taraftar grubu da kurulabilir belki de. Her iç saha maçında eleleme rezil oluyoruz. Hep bu şekilde gidecekse bence düşük kapasiteli bir stat daha yapılsın ve çok önemli görünen maçlar harici maçlar o küçük statta oynansın.
Sen neyin kafasını yaşıyosun dostum kaç kere hayatında Arena'ya gidipte maç izledin.Kaç kere metro girişinde 30bin kişinin arasından sıyırlmaya çalıştın? Oradan başaramayıpta kenarlardaki demirlerden dizin kanarken,kemiğin sızlarken demirlerden çıktın? 11 de maç bittikten sonra gece 3te evine otostop çekerek döndün?

Siz onu bunu bırakında GS - FB derbisi 7 Aralık Çarşamba'ymış Siena maçı da var o saatlerde.Maçın da hafta içi olması büyük dezavantaj maçta 20:00'da doldururuz inşallah.

Sen neyin kafasını yaşıyosun dostum kaç kere hayatında Arena'ya gidipte maç izledin.Kaç kere metro girişinde 30bin kişinin arasından sıyırlmaya çalıştın? Oradan başaramayıpta kenarlardaki demirlerden dizin kanarken,kemiğin sızlarken demirlerden çıktın? 11 de maç bittikten sonra gece 3te evine otostop çekerek döndün?

Abart abart Samsunspor ve Bursaspor maçlarına gittim ve çıktıktan 10 dakika sonra da arabama ulaştım. 1 buçuk saat sonra da İzmitteki evimdeydim. Sen nerede oturuyon da saat 3'te gidebildin Zonguldak mı. Ayrıca bir şeyin kafasını yaşadığım falan yok. Terbiyeli ol. Hangi büyük kulübün stadı bu kadar boş kalmış dünyada bir tane örnek verin ondan sonra mazeret sunun..

Abart abart Samsunspor ve Bursaspor maçlarına gittim ve çıktıktan 10 dakika sonra da arabama ulaştım. 1 buçuk saat sonra da İzmitteki evimdeydim. Sen nerede oturuyon da saat 3'te gidebildin Zonguldak mı. Ayrıca bir şeyin kafasını yaşadığım falan yok. Terbiyeli ol. Hangi büyük kulübün stadı bu kadar boş kalmış dünyada bir tane örnek verin ondan sonra mazeret sunun..
Herkesin sizin gibi arabası yok malesef metroda kuyruğa hiç girmediniz sanırım? Bi derbi maçına da gitmenizi tavsiye ederim ya milli maçlara.Sizin arabanız var tabi maçtan sonra İETTleri yumruklayarak binmeye

i de bilmezsiniz. Benimde altımda araba olsa 1 saatle bende izmite giderim siz buyrunda benim gibi saat 23-23.30 gibi maç bittikten sonra arabasız Büyük Çekmeceye gidin de görelim sizide.

Basarı geldikce sayı artacaktır.Ama söle bir gercek var,biz daha mac izleme kültürünü edinmedik,kötü Avrupa maclarında bile stadlar full oluyor...

Maç hafta içi. Yer Seyrantepe. Başlangıç Saati 20:30 Bitiş takriben 22:30 Staddan çıkarken dağcılık yapıyorsun yada otoparkta sabah namazı kılıyorsun. F7 nin stadı Söğütlüçeşmede. Trenle maltepe 25 dk. Metrobüsle avcılar 30 dk. Kadıköy meydandan anadolu yakası ayağının altında avrupaya geçmek için vapur ve motor seferleri var. Üstelik stadda mahsur kalmıyorsun. Bizim bağlantı yollarımız stad çevresinin düzeni bitsin emin ol o çekirdekçileri katlarız. Bekle ve gör. Ha bir notumda bizim her maçımızı Ya pazar akşamına yada haftaiçi uygunsuz saate veren tff ye başaramayacaksınız. O stad eninde sonunda dolacak. Lütfen şu Angutlarla negatif yönde kıyaslamalarda bulunmayalım.

ulaşım problemi diyorum başka bir şey demiyorum.

bilet ve kombine fiyatlarını normal düzeye çeksinler, stadyum giriş-çıkışları arabayla yada toplu taşım araçlarıyla rahat bir hale getirsinler 40 bin ortalamayla maçlarımızı oynarız arenada. unutmayın stadyum henüz yeni daha taraftarın tamamının ayağı alışmadı. bunun yanında takımın performansıda etkili tabiki. yani bu stad bize extra large demeden önce düşünmek gerekir. fazla bişey değil biraz düşünmek yeter.

stada giren kolay giriyoda çıkamıyosun arkadaş tren oluyosun baya bildiğin metronun önünde . Ama yinede her maça samiyenden daha çok seyirci geliyor tam dolmasada şimdilik idare edicez

Üst Alt