Bu Takım 5. Olursa Başarıdır - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Takım 5. Olursa Başarıdır

Bu yazdıklarının konuyla alakası yok ki,senin yazdığın kadar adamlar bizim Avrupa'ya gidip gitmeyecek olmamızı önemsiyor olsalardı geçen sene de ona uygun davranırlardı.Kimse kimseye Galatasaray aman gitmesin diye düşünerek kupa vermez ondan emin ol.
Ben de diyorum ki adamlar kendi içlerinde birbirlerini yemekten seni düşünecek halde değildi.Bu sene öyle olmaz.Bu sene kupada final oynasak onlarla bence hiç şansımız olmazdı.Geçen seneyi işin içine katma.Vitordu Van Persiydi adamlar birbirleriyle uğraşmaktan sırayı sana getiremediler.Üstüne bir de şampiyonluk gidince kupa umurlarında bile olmadı.Sen geçen seneyi her seneyle kıyaslarsan yanılırsın.Ekstra bir durumdu o ve fırsatı iyi kullandık

Aralik ayinda bunu konustuk adam gibi takviye olmazsa ilk 5e giremeyiz dedik mart geldi sonuc ayni dusunceleri yasiyoruz.
Kulubun anasini belledi seref yoksunlari. Allah ayni duygulari yasarir umarim, insalllah 5 parasiz sefil hayat yasarsiniz hepiniz. Bu taraftara ne cektirdiyseniz fazlasini yasmaniz dilegiyle

yarım saat önce adamlar fenere 2 puan hediye etmiş, dün bjkye penaltıyı vermemiş, son 4 maçta 5 puanımız çalınmış, yarın maçımız var GALATASARAY forumunda tartışılan mevzuya bak. başkan gitsin de bu ne alaka.

Ben de diyorum ki adamlar kendi içlerinde birbirlerini yemekten seni düşünecek halde değildi.Bu sene öyle olmaz.Bu sene kupada final oynasak onlarla bence hiç şansımız olmazdı.Geçen seneyi işin içine katma.Vitordu Van Persiydi adamlar birbirleriyle uğraşmaktan sırayı sana getiremediler.Üstüne bir de şampiyonluk gidince kupa umurlarında bile olmadı.Sen geçen seneyi her seneyle kıyaslarsan yanılırsın.Ekstra bir durumdu o ve fırsatı iyi kullandık

Dediklerin doğru da sen öyle bir anlatıyorsun ki adamlar hayat memat meselesi kadar önemsiyor bunu.Saçma sapan geçen sezonu hele ki taraftarların tepkisi Aziz'e malumken kupa alıp susturma fırsatını tepmez Galatasaray falan filan diye.Çok abartı bir düşünce seninki.Yani bu ölçüde kıyasladım.

Sabri Semih Carole Hakan De Jong Selçuk Yasin Podolski gibi adamlarla ligi ilk 4 içinde bitireceğimizi sanan adamlara kötü davranmayın. Bunlardan kimseye zarar gelmez.

Zaten yarında yenilirsek 6. olarak bitiririz büyük ihtimalle ligi

Yenilirsek'de yazıklar olsun Tudor'a 3 maçta 8 puan bırakmak rezilliktir

Ama inşallah Tudor adamların aklını başına toplmaıştır bizim milyonluk eşşeklere futbolcuğu olduğunu hatırlatır

yarım saat önce adamlar fenere 2 puan hediye etmiş, dün bjkye penaltıyı vermemiş, son 4 maçta 5 puanımız çalınmış, yarın maçımız var GALATASARAY forumunda tartışılan mevzuya bak. başkan gitsin de bu ne alaka.

Beşiktaş sezon başından beri hakemler sayesinde onlarca puan kazandı ve şampiyonluğu garantiledi. Bu saatten sonra Beşiktaş'ın şampiyonluğuna gölge düşürmemek için FB ve Galatasaray lehine bolca hakem hataları görürüz. İş işten geçti.

Riekerink: Şampiyon yapamayacak gitsin.
Tudor: İlk 5'e girersek başarılı.

1484919186_3040-mozg.gif

Bjk desen 2 tane şampiyonluk hediye edildi adamlara
Fb desen malum yıllarca Hakemler'le aldıkları başarıları yaptıkları şikeleri konuşmaya gerek yok
Başakşehir desen Göksel Gümüşdah açıkca çıkıp biz iktidarın takımıyız diyebiliyor

Bizim Dursun Levent filanda o kadar hekemler bizi doğrar belkide hayatımda ilk defa bu kadar haksızlığa uğradığımızı hatırlıyorum çıkıpda hiç birşey demiyorlar

Bunlar Bjk'ye olsa Fİko yıkamz mıydı ağlıya ağlıya medya yı Aziz ağlayıp durmaz mıydı

Arkadaş ayıp değil senin hakkın yeniliyorsa sesin çıkacak bağırıp çağıracan sessiz kuzu olursan seni kesen çok olur

Bjk desen 2 tane şampiyonluk hediye edildi adamlara
Fb desen malum yıllarca Hakemler'le aldıkları başarıları yaptıkları şikeleri konuşmaya gerek yok
Başakşehir desen Göksel Gümüşdah açıkca çıkıp biz iktidarın takımıyız diyebiliyor

Bizim Dursun Levent filanda o kadar hekemler bizi doğrar belkide hayatımda ilk defa bu kadar haksızlığa uğradığımızı hatırlıyorum çıkıpda hiç birşey demiyorlar

Bunlar Bjk'ye olsa Fİko yıkamz mıydı ağlıya ağlıya medya yı Aziz ağlayıp durmaz mıydı

Arkadaş ayıp değil senin hakkın yeniliyorsa sesin çıkacak bağırıp çağıracan sessiz kuzu olursan seni kesen çok olur

Bütün takımlar hükümetin boyunduruğu altında şu anda,Galatasaray dahil.Bu boyunduruk yüzünden sesimiz çıkmıyor.

Ben hep diyordum bu takim ligi ilk 4 de bitirirse öpüp basimizin üstüne koyalim diye. Ilk 6 disinda kalirsak bile sasirmam artik.

Üst Alt