Bu Takım, Dursun Ağabey'i Seçenlerin Eseridir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Takım, Dursun Ağabey'i Seçenlerin Eseridir!

BABNLg.png

zor günler yaşadık, kafayı yedik ama asla hıyanet ve hatta delalet içinde bulunmadık. ortaya çıktığı ilk gün büyük bir desteğimi alan DURSUN AYDIN ÖZBEK ağabey ağustos 2017 itibariyle ŞANLI GALATASARAY taraftarının da %50'sinden fazlasının desteğini almıştır, bizi eski güzel günlere döndürmüştür. ona ilk andan itibaren destek olan(ara sıra hepimiz sinirlendik, ağabeyimizin etrafı G.saray hainleriyle doluydu özellikle geçen sene etc. nazifo) tüm GSCimbom üyelerine sonsuz teşekkürler.

2017-2018 GALATASARAY hepimizin eseri, arkanıza yaslanın kombineleri alın. BAŞKANLA ŞAMPİYONLUKLARA UZANACAĞIZ.:hat:

Ekli dosyalar

• sadad.jpg
    sadad.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 153
Bin kere aynı konuyu açtın bin kere aynı şeyi yazdım. Bilseydik bu kadar yalancı, düzenbaz, vizyonsuz olduğunu seçer miydik? Geçtiğimiz 2 senenin hesabını kim verecek? Ah o tomalar olmasaydı da bi sopa yeseydi keske zamanında.
Yapması gereken şeyleri marifetmiş gibi sunmayın. Bu adamın görevi bu. Yavaş yavaş görevini yapmaya başladı, taktir topluyor. Hadiniz oradan.

Bide bunların çoğu bana dursun cu der.... haaaa :)
Seçimim kime gitmiş beli. Niye özdoğana oy kunlandım hatırlamıyorum ama şimdi ya neyse :)

Hayırdır sezon bitti de sampiyon mu olduk?

2 senedir yaşanan rezaletleri,300 milyonluk zararı ,managerlere verilen paralari ne çabuk unuttunu.

Kayseri maçı ile gaza geldiysen eğer 2009 yılı sezona 4-1 ile başladık sonraki maçlarda da iyi sonuçlar aldık ama sezonu ilk 5'e giremeden tamamladık.

Ha o zamanları hatirlamiyorsun eğer geçen seneye bak sezona yine galibiyetler ile başladık,kargalara kendi sahasında ilk devre top göstermedik.Eren ve tolga'yi burda messi yaptınız sonra ne oldu sezonu zar zor 4.bitirdik.

Bence biraz fazla gaza gelmişsin dikkat et sonradan havan kaçmasın zira başkan hala dursun.

Sürün yağlı surat!

Ben dursun demişim ama o zaman söylediklerinin yalan olduğunu bilmediğimden dolayı bu seçim. Şimdi tekrar olsa bu kadroya rağmen dursun demem. Galatasaray klasına uymayan bir insan kendisi.

%68 küsür Dursun Ağabey'i destekliyor, forumdaki diğer azınlık kitlelere de hoşgörü ile yaklaşacağız ama kendilerini bir sorgulasınlar bence...
KURULAN KADROyu ne AYSAL BABAnız ne TERİM BABAnız kurabilirdi.

BABNLg.png

zor günler yaşadık, kafayı yedik ama asla hıyanet ve hatta delalet içinde bulunmadık. ortaya çıktığı ilk gün büyük bir desteğimi alan DURSUN AYDIN ÖZBEK ağabey ağustos 2017 itibariyle ŞANLI GALATASARAY taraftarının da %50'sinden fazlasının desteğini almıştır, bizi eski güzel günlere döndürmüştür. ona ilk andan itibaren destek olan(ara sıra hepimiz sinirlendik, ağabeyimizin etrafı G.saray hainleriyle doluydu özellikle geçen sene etc. nazifo) tüm GSCimbom üyelerine sonsuz teşekkürler.

2017-2018 GALATASARAY hepimizin eseri, arkanıza yaslanın kombineleri alın. BAŞKANLA ŞAMPİYONLUKLARA UZANACAĞIZ.:hat:
fft226_mf7093121.Jpeg

Üst Alt