Bu Takım ŞAMPİYON Olacak! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Takım ŞAMPİYON Olacak!

Sahsi fikrim hayalciligi birakmak lazim acikcasi.

Gol atamiyoruz, takim atak yapamiyor, deplasmanda dökülüyorduk simdi bu oyun aynen ic sahaya da yansimaya basladi. Bunlarin üzerine bir de bu cezalar falan geldi takim zaten moral olarak düsüsteydi simdi iyice cökecekler.

Su an hic birsey bizim lehimizde gitmiyor. Gercekci olursak bu seneden hic bir cacik olmaz.
Çok da gerçekçi olmamak lazımmış demek ki..

Kim kalite farkını hızlıca kapatıyor? Rakiplerden kastın kim?

Renktaş, Basaksehire son haftalar negatif etki eden sebeplerden biri yasli kadrosu bana gore. Genclesmeye gittiler epeyi.
Trabzonda akillica isler yapiyor. Bu 2 takimin kalibresi ortada. Fenerde taraftar gaziyla vs birseyler yapiyor her sene. Takimlarindaki kaliteninde arttiginda hemfikiriz galiba. Yaptiklari transferlerin cogu direkt ilk 11e. Suan sadece Besiktas geri kaldi.

Bu cekirge bir sicrar iki sicrar ücüncüde yere cakilir, nasil olsa Terim var tekrar sampiyon eder bizi kafasinda hala yönetim, devre arasi ilk operasyon bitti geri kalanda sezon sonu olacak hersey hazir denilmedimi? Hazir olan yedek külübesi gelen oyuncularmiydi?

Renktaş, Basaksehire son haftalar negatif etki eden sebeplerden biri yasli kadrosu bana gore. Genclesmeye gittiler epeyi.
Trabzonda akillica isler yapiyor. Bu 2 takimin kalibresi ortada. Fenerde taraftar gaziyla vs birseyler yapiyor her sene. Takimlarindaki kaliteninde arttiginda hemfikiriz galiba. Yaptiklari transferlerin cogu direkt ilk 11e. Suan sadece Besiktas geri kaldi.
Başakşehir kadrosu geçen yıla göre net daha kötü şu an.

Trabzon kadrosu da net daha kötü, santraforları yok.

Fener'in de iyi olduğu tartışılır en iyi adamları ve en iyi savunmacıları gitti.

3 4 tane doğru transferleri yaparsak geçen senekinden çok daha rahat 1 şampiyonluk kazanırız.Başak bu sene ilk 3 e giremez.Bjk geçen seneden net daha kötü.Fener oradan buradan her türlü adamı almaya çalışıyor plan program hiç bir şey yok.Aldıkları adamlarda vasat.İçlerinde en iyi kadro hamsilerde.Onlarında bitirici forvete ihtiyacı var.Ben yine hiç birinin 70 puanı dahi göreceğine ihtimal vermiyorum.İlk yarıda alınacak bir 35 puan yürüye yürüye şampiyon olacağımıza delalettir.

Üst Alt