Bu Takım ŞAMPİYON Olacak! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Takım ŞAMPİYON Olacak!

Devre arasi onemli. Orada çöpler yollanır ve gereken takviye olursa tff,mhk,fb,bjk,bassak topunu ust uste koyariz.

Devre arasina kadar kadro:

Muslera

Linnes ozan serdar omer

Selcuk ahmet calik

Yunus belhanda onyekuru

Sinan

Devre arasi onemli. Orada çöpler yollanır ve gereken takviye olursa tff,mhk,fb,bjk,bassak topunu ust uste koyariz.

Devre arasina kadar kadro:

Muslera

Linnes ozan serdar omer

Selcuk ahmet calik

Yunus belhanda onyekuru

Sinan
Ömer ve Ahmet bir anda sahada olsun bak o zaman sen cümbüşe.

Ömer vs Visca
Ömer vs Q7

Ahmet Çalık Ömer'in kademesine girecek.
Allahım bize yardım et

Gscimbom Mobile

Başakşehir maçına milli ara vs derken daha 1 aydan fazla var.

Fernando
Nagatomo
Rodrigues

Geri dönecek diye umuyorum. Emre devreyi kapattı herhalde haber bile yok.

Eren mızmızlanabilir yine oram çekiyor diye onu yazmadım. Şu Donk’un ceza düşse de o da oynasa keşke. En önemlisi o.

Ndiaye zaten berbat oynuyor.

Şampiyon olamayız ama devre arası bir forvetle 2 çapulcu , şerefsiz kulübün de mücadele ettiği UEFA kupasında finale çıkmak, kupayı almak ve o kupayı bu 2 camia ve Federasyonun bir tarafına sokmak için hocanın şu anda ekstra hırslı ve motive olduğundan eminim.

Bu işlerin sadece hırs ve motivasyonla olmadığının; Sevilla,Chelsea gibi takımları geçmek zorunda olduğumuzun da farkındayım ama gerekirse hoca bu sene UEFA kupasını tek kulvar olarak görebilir artık.

Ömer ve Ahmet bir anda sahada olsun bak o zaman sen cümbüşe.

Ömer vs Visca
Ömer vs Q7

Ahmet Çalık Ömer'in kademesine girecek.
Allahım bize yardım et

Gscimbom Mobile

Calik on libero oynayacak mecburen.

Nagatomo sakat. Omer oynayacak . 5 milyonluk Tarik camdalimizi yoracak halimiz yok. 400 binlik omer oynayacak.

Ama takimin adrenali yukselirse omerin bile iyi is cikardigini goreceksin.

Ne yalan söyleyim.... bende inanmıyordum şampiyonluğa açıkçası. Özelikle deplasman oyunumuz korkunç seviyesindeydi açıkçası.

Yanılmak çok güzel oluyor bazen be :)

Bu sene rakipler kalite farkini hizlica kapatiyor. Biz ise yerimizde saymayi birak, kalitede düşüyoruz. Hem oyuncular yaşlanıyor, hem yaşlı olanı aliyoruz, hem en kalitelilerimizden birilerini yolluyoruz

Üst Alt