Bu Takıma Bir de Orta Saha Lazım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Takıma Bir de Orta Saha Lazım

+İki adet kanat oyuncusu banko lazım ama biz acilen yeni melomuzu bulmak zorundayız. Gerekiyorsa belhanda ve fernando satılıp o para olduğu gibi bir oyuncuya yatırılmalı. Artık 15 milyon euroluk transfer yapmamız gerekir diagne ile bu adımı bir nevi attık yazın 15 milyon euro kışın 25 milyon ile aynı etki eder adam gibi araştırıp bulsunlar
Biz kanatlar ile filan oynamayı beceremiyoruz reis

Ya Feghouli gibi artık kanat oynayamayan adamları alıp orta saha gibi oynatmayı ya da Onyekuru gibi futbol fakiri fırfır kanatları izlemekten ben sıkıldım artık

Birisi 2 adım ileri topla birlikte gidemez diğeri sadece kontra ataklarda iş yapabilir böyle kanat oyuncularının yeri yok takımda. Sağa Visca sola Zaha gelecekse elbette niye kanatlar ile oynamalım da böyle yarım yamalak adamlar ile oynanmaz bu oyun

Bizim yapacağımız Mitroglou ve Diagne ikilisini çift forvet yapmak bu adamların arkasına Emre Akbaba 'yı monte etmek ve arkada sağlam bir orta saha üçlüsü kurmak

1 tane orta sahayı tutacak rakibi bozacak vahşi ön libero
2 tane onunu çift yönüyle oynayacak merkez orta saha

Tıpkı 12/13 sezonundaki gibi 4-3-1-2 ile kanatsız çift forvet ve kalabalık bir orta saha düzeni ile oynayalım

Tr kaleci.
X/Linnes Luyi marcao nagatomo
tandem ok

X. X
X

X Diagne X

Ndiayenin akillisi ,beceriklisi
Fenandonun yerine az pas hatasi yapan savasci.
Belhandanin yerine oynamasi mutlu olmasina bagli olmayacak bir kaliteli şutör.yaratici pasör.
Kanatlara hizli,teknik ve vitaminli adamlar.

Haziranda en kisa sure icerisinde yapilmasina.
Bunun icin abdurrahimi hemen almak gerekiyor transfer komitesinden.
Baska bir göreve abdurrahim.

10 transfer daha yapalim ama kafa degismedikce pek bir fark olusmaz.

Bu takimin hic bir oyun plani yok. Oyuncular o kadar birbiriyle alakasiz o kadar birbirinden kopuk ki. Tek iyi olan sey su an sadece stoper tandemimiz sanirim.

Biz kanatlar ile filan oynamayı beceremiyoruz reis

Ya Feghouli gibi artık kanat oynayamayan adamları alıp orta saha gibi oynatmayı ya da Onyekuru gibi futbol fakiri fırfır kanatları izlemekten ben sıkıldım artık

Birisi 2 adım ileri topla birlikte gidemez diğeri sadece kontra ataklarda iş yapabilir böyle kanat oyuncularının yeri yok takımda. Sağa Visca sola Zaha gelecekse elbette niye kanatlar ile oynamalım da böyle yarım yamalak adamlar ile oynanmaz bu oyun

Bizim yapacağımız Mitroglou ve Diagne ikilisini çift forvet yapmak bu adamların arkasına Emre Akbaba 'yı monte etmek ve arkada sağlam bir orta saha üçlüsü kurmak

1 tane orta sahayı tutacak rakibi bozacak vahşi ön libero
2 tane onunu çift yönüyle oynayacak merkez orta saha

Tıpkı 12/13 sezonundaki gibi 4-3-1-2 ile kanatsız çift forvet ve kalabalık bir orta saha düzeni ile oynayalım
Hacı mitroğlu ve diagne aynı anda oynarsa biz onlara top getiremeyiz. Bu iki oyuncuda zehir gibi kanatların çalıştığı takımlarda şov yaparlar. Kanatların yavaş ve teknikse forvetin hızlı olur araya pas atarlar goller buluruz veya forvet teknik ve yavaşsa kanatlar pire gibi olur içe orta doldururuz ceza sahası içinde rahat 10 pozisyon buluruz ama şu anda bizde herkes yavaş şu an 1 tane hızlı kanadımız var onunda zihinsel problemleri var. Şu takım isim bazında bakılınca bu ligin bir tık üstü bir takım avrupada en az yarı final yapmalı ama bir araya gelince büyük hayal kırıklığı
Yaza kadar diagne-emre(false 9) forvet hattını oturtmamız gerekir. Onyekuru çalım sapığı herif yerine emre oynasın daha iyi olmadı orta sahayı 3lü yapıp sola belhandayı atıp kanada kaydırırız(sneijder style) içe girer girer şut çeker
Şu son maçlarda gözlemime göre duran toplarda etkili olur bu takım. Zaten durağan oynadığımız için nagatomo ile kanattan bindirip orta açıyoruz şu an 2 adet lüks oyuncumuz var biri onyekuru diğeri fernando.
Yazın ne yapıp edip badounun az zeki ve tekniğini bulmamız şart oğlu şart ve birde melo

Belhanda fegholi ve Mariano....

Bunların nadir de olsa yaptıkları ver kaçma oyunlarını başka bölgelerde ve isimler tarafından niye yapılmıyor mesela sormak gerekir.

Benfica ya bak. Herifler bu yöntem ile iki üç pasla ceza sahamıza hızlıca geldiler. Okadar zor olmaması gerekir bu herhalde yahu

Sanırım hocadan memnun değilsin

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
hocasız olmayacağını biliyorum ama sistem olarak takıma hiçbir yararı yok gerçeğini de pas geçemeyeceğim. bi düzenimiz var hep aynı oynuyoruz. rakipler bunu çözdüğü vakit her takıma yeniliriz. oyuncu yetersizlikleri de var ama gelecek olan oyuncular da bu düzende ya geçici yarar sağlar yada sağlayamadan gider.

Üst Alt