Bu taraftar TT Arena'da kimi izleyecek? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu taraftar TT Arena'da kimi izleyecek?

Şampiyonluk yarışından koptuk. Doğal olarak ikinci yarı kendi evimizde oynayacağımız maçlarda taraftarı stada çekecek tek şey güzel futbol izleme arzusu ve stadyumu görme,yaşama isteği olacaktır. Mevcut kadro ile güzel futbol izleme şansımız yok denecek kadar az. Stadyum heyecanı ise bir süre stadın dolmasına sebep olur.

Bir çok kişinin öngörüsü ortalama seyirci sayısının 25-30 bin civarında olacağı yönünde.

Yönetim 2 yada 3 oyuncu transferi yapacağını dile gitirdi. Bunlardan birisi muhtemelen kaleci olacağına göre 2 oyuncu kaldı geriye. Ön libero ve forvet. Ön liberonun ne kadar seyir keyfi vereceği belli değil.Alınacak oyuncuya bağlı. Yönetim ne yapıp edip transfer yapmalıdır. Genç ve enekli Türk oyuncular kadroya katılmalıdır.Paraya kıyılmalıdır. Sponsor desteği ile mi yaparlar nasıl yaparlar bilmiyorum.Ama artık seyircinin mevut kadrodaki oyuncuları izlemekten sıkıldığı aşikardır. Hemen hemen tüm oyuncuların maç içinde yapacaklarını tahmin eder hale gelmiştir. Buna Arda Turan da dahildir.

Acilen bu takıma izlenesi oyuncular transfer edilmelidir.

Cevap: Bu taraftar TT Arena'da kimi izleyecek?

Bam üçlüsünü keyifle seyredeceğiz.Zapata da geliyormuş.Tam işkencelik.:sad007:

offf ulan offf...

Hersey biyana.. Transfer yapacagiz diyor.. E arkadas nezaman yapacaksin Transferine s..c...m emi... Lan Sezonun ikinci yarisi basliyor bu Hafta..!!!!! Gene Son Dakika gecistirmesi yapacaklar...

offf ulan offf...

Hersey biyana.. Transfer yapacagiz diyor.. E arkadas nezaman yapacaksin Transferine s..c...m emi... Lan Sezonun ikinci yarisi basliyor bu Hafta..!!!!! Gene Son Dakika gecistirmesi yapacaklar...

Son güne bırakırsın da gider adam gibi topçu getirirsin anlarım. Benim korkum son güne bırakıp lukunku carrusca gibi oyuncular getirmelerinden korkuyorum.

benim anlamadığım anadolu kulupleri gibi transfer yapıyoruz. Anadolu kuluppleride biz gibi transfer yapıyor:) Bi şeylik var bu işin içinde:)

İddia ediyorum anadolu klüpleri daha başarılı transferde.İzlenecek bir sürü oyuncu var takımlarda.

4.jpg

BAMı izleyeceğiz tabii ki yaptıkları geri pasları,hatalı pasları izleyeceğiz

pino da olmayınca seyredecek kimse kalmıyor,,bu kadar mı sıkıcı olur maç izlemesi resmen çileye dönüştü artık..Ah Keita ah seni para uğruna harcayanlar utansın.

Üst Alt