Bu Tarzdan Sıkıldım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Tarzdan Sıkıldım

Allah Fatih hocaya yardım etsin.

Bu kafayla çalışmak zorunda kalmak çok zor.

Görünen o ki, devre arasında da "hocam şapkadan bir de forvet çıkar" diyecekler.

ft varsa bunlar da olacak ahbab. bu herifin takimla yahut kulup yonetimiynen alakali edecegi maximum laf hodzami seveyrum hodzama guveniyorum olur. ya da cikip 10 dk hagiye laf eder biseyden anliyormus gibi. arasi olmaz. o sebeble ftyi istiyorsak boyle maholuklara da eyw demeyi kabul etmis saymaliyiz kendimizi

ft varsa bunlar da olacak ahbab. bu herifin takimla yahut kulup yonetimiynen alakali edecegi maximum laf hodzami seveyrum hodzama guveniyorum olur. ya da cikip 10 dk hagiye laf eder biseyden anliyormus gibi. arasi olmaz. o sebeble ftyi istiyorsak boyle maholuklara da eyw demeyi kabul etmis saymaliyiz kendimizi

Hocanin bu aciklamalardan hic mutlu oldugunu sanmam ama elinden cok bise gelecegini de düşünmüyorum

o zaman siz ne işe yararsınız? İstifa edin, Fatih Terim başkan olsun bari. İki görevi aynı anda yapsın.

ozan yetenekli olabilir ama bu takıma forvetin yanında lider bir stoper lazım olduğu gerçeğini değiştirmiyor . Ujfa gibi bir adam bize level atlatırdı şimdi. Hamsilere hezimet yaşamazdık enazından.

o zaman siz ne işe yararsınız? İstifa edin, Fatih Terim başkan olsun bari. İki görevi aynı anda yapsın.

ozan yetenekli olabilir ama bu takıma forvetin yanında lider bir stoper lazım olduğu gerçeğini değiştirmiyor . Ujfa gibi bir adam bize level atlatırdı şimdi. Hamsilere hezimet yaşamazdık enazından.

Arkadaşlar yönetimsel anlamda eleştiriler gayet normal çünkü yaptıkları saçma sapan açıklamaları yüzünden haklıyız bir de bir şeyin de farkına varmak lazım şimdi mantıken stoper transfer yapılsa Ozan Kabak bir çocuğu Kasımpaşa maçında göremeyecektik o yüzden bu tarz olaylara takılmamak lazım Avrupa'da adamlar 17 yaşından itibaren forma veriyor Ali Yavuz Kol, Ahmet Sivri gibi yetenekli forvetlerde var onları da umarım A takımda görürüz.

Üst Alt