Bu yönetimden de umudu kestim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu yönetimden de umudu kestim

Evet belki acele oldu, daha transfer penceresi açılalı kaç gün oldu lan diyebilirsiniz ama :

Bak, sebepleri yazıyorum :

1. İzlenen transfer politikası rezalet ötesi. Yönetim henüz ne adam alması gerektiğinden bi haber.

2. Yönetimin çeşitli dallarından çeşitli renklerde kuşlar uçuyor. Her kafadan bir ses çıkıyor.

3. Tek sorumlu Terim diyorlar, sonra hocaya gidip, hocam bu olur mu şu olur mu, bu olmadı haydddaaaa buu olsun şeklindebir yol izleniyor.

4. Başkan İspanyalara gidiyor, birşeyler yapıyor, Atletico Madrid'in deyim yerindeyse sözleşme yenilememe bahanesi aradığı oyuncu alınıyor. Yanlış anlaşılmasın, herif kötü demiyorum, iyi oyuncu. Ama bizimkilerin niye aldığını bildiğim için, neyin olduğu gözüktüğü için serzenişte bulunuyorum.

5. Madem para harcamayacaksınız, madem takımı yenilemeyeksiniz, küme düşmeye yakın yerde bitirmiş bir Galatasaray'ı ayaklandırmak için niye takımın başına geldiniz ? Yani sizin şu izlediğiniz politikayı Polat ve ekibi'de izliyordu.

Siz başa geldiniz, Emir sizden şunları bekledi :

1. göreve geldin - takımın yarısını şutla

2. hocayı getir

3. ekibini kur

4. güzel transfer şeması çıkar, küme küme ayır, nereye ne gerekiyor, bu oyuncular nerde kaça bulunuyor bak.

5. alınması gereken oyuncuları örneğin Diego Cunha, GİT AL kaç paraysa GİT AL bırak pazarlığı. örneğin Boruc GİT AL bu adamları. ÇAT ÇAT kurmaya başla takımı. o böyle oldu yumurtanın burası aktı yok daha vaktimiz var diye diye bir sezonu daha heba edeceksiniz haberiniz yok. son anda gidip abuk abuk adamları tıkıştırıp yine taraftarın gözünü boyamaya çalışacaksınız ki yemez artık kimse, o stad dolmayacak yine.

6. transferleri en geç temmuz 15'e kadar bitir, daha geç kalma. Lig başlamasına en az 20 gün kala takım TAM kurulsun, pre-sezon yapmış olsun.

Bak yönetim, bu yukarıdakilerin hiçbirini yapmıyorsun. gidip taraftarı kandırmaya yönelik işler yapıyorsun, bikaç yüz bin euro vererek acaip acaip adamları dolduracaksınız, bonservisi elinde oyuncuları tıkacaksınız, birtanede sağda solda satılmaya uğraşılan süper yıldız almaya - çalışıyor gözükeceksiniz -, bu gidişat gidişat değil, benden söylemesi.

Daha ne yapacağınız bilmiyorsunuz gibi gözüküyorsunuz gözüme, buda benden söylemesi no 2.

Birde Aysal ve Dürüst'ün ağzından 2 ayrı şey çıkıyor bunuda anlamak mümkün değil.

Cevap: Bu yönetimden de umudu kestim

Bugune kadar su yazdiklarin dogru ama seninde dedigin gibi biraz acele oldu, yonetim suan tam bir kapali kutu ne yapacagi belli olmuyor, ben simdiden karamsar sozler soyleyip yonetime tas atmaktan yana degilim.

Herşeyi çok basit hallederiz sandılar bu yanılgıya düştüler ve rahata konuştular basın karşısında olmayınca da işler böyle oldu.Tek suç açıklama yapmamaktı şuna gitik bunu istiyoruz.Beklenti bu kadar fazla olmazdı o zaman.

Şimdi ben dilim döndüğünce senin beklediklerine bir cevap vereyim.

1- Göreve geldi takımın yarısını şutla.

Bunu eleştirmek için erken çünkü bunlar bizim sözleşmeli futbolcularımız. Talipleri vardır veya takasla gönderilirler zaten. Bunu hem başkan hem Fatih Terim belirtmiştir. İkisi de bu takımın yarısına yakını gidecek demiştir.

2.Hocayı getir

Şu an zaten başımızda bir hoca var. Ya sen takımı hiç takip etmiyorsun sadece transferleri takip ediyorsun ya da dünyadan haberin yok.

3. Ekibini kur

Şu an ekibi zaten kurulu başkanın. Ama göz önünde olan sadece transfer olduğu için yapılan çalışmalar taraftarı pek ilgilendirmiyor olabilir. Ama arka tarafta bu kulübün gerek Riva gerekse yeni tesisler ve yatırımlar için zaten çalışmalar hızla yapılıyor. Bu yüzden 2 temmuzda mali kongreye çağrı yapıldı. Diğer branşlarımızda da transferler yapılıyor zaten

4. Güzel transfer şeması çıkar vsvs

Senin bu dediğin bu tarihte değil daha öncesinde yapılacak bir iştir. Bu yönetim geleli henüz 1 ay oldu. Adamlar geldi transfer sezonu açıldı. Daha önceden bir çalışma yapılmadığı için artık çok zor. Şimdi daha hızlı ve doğru karar verebilmek için zaten teknik kadro Florya'da sabah akşam çalışıyor.

5. Senin bu dediğin anca FM oyunlarında olur güzel kardeşim. Çat çat bas parayı al. Sen ne içtin böyle de binicem üstüne vurucam kırbacı moduna geçtin?

6.Şu an zaten 30 hazirandayız. Yani senin bu yazıyı yazabilmen için 2 hafta daha gerekiyordu ki bu sana göre olanı. Yönetim de en kısa sürede transferi bitirmek istiyor zaten.

Neyse sen fazla uykusuz kaldın galiba. Git biraz uyu:)

Evet belki acele oldu, daha transfer penceresi açılalı kaç gün oldu lan diyebilirsiniz ama :

Bak, sebepleri yazıyorum :

1. İzlenen transfer politikası rezalet ötesi. Yönetim henüz ne adam alması gerektiğinden bi haber.

2. Yönetimin çeşitli dallarından çeşitli renklerde kuşlar uçuyor. Her kafadan bir ses çıkıyor.

3. Tek sorumlu Terim diyorlar, sonra hocaya gidip, hocam bu olur mu şu olur mu, bu olmadı haydddaaaa buu olsun şeklindebir yol izleniyor.

4. Başkan İspanyalara gidiyor, birşeyler yapıyor, Atletico Madrid'in deyim yerindeyse sözleşme yenilememe bahanesi aradığı oyuncu alınıyor. Yanlış anlaşılmasın, herif kötü demiyorum, iyi oyuncu. Ama bizimkilerin niye aldığını bildiğim için, neyin olduğu gözüktüğü için serzenişte bulunuyorum.

5. Madem para harcamayacaksınız, madem takımı yenilemeyeksiniz, küme düşmeye yakın yerde bitirmiş bir Galatasaray'ı ayaklandırmak için niye takımın başına geldiniz ? Yani sizin şu izlediğiniz politikayı Polat ve ekibi'de izliyordu.

Siz başa geldiniz, Emir sizden şunları bekledi :

1. göreve geldin - takımın yarısını şutla

2. hocayı getir

3. ekibini kur

4. güzel transfer şeması çıkar, küme küme ayır, nereye ne gerekiyor, bu oyuncular nerde kaça bulunuyor bak.

5. alınması gereken oyuncuları örneğin Diego Cunha, GİT AL kaç paraysa GİT AL bırak pazarlığı. örneğin Boruc GİT AL bu adamları. ÇAT ÇAT kurmaya başla takımı. o böyle oldu yumurtanın burası aktı yok daha vaktimiz var diye diye bir sezonu daha heba edeceksiniz haberiniz yok. son anda gidip abuk abuk adamları tıkıştırıp yine taraftarın gözünü boyamaya çalışacaksınız ki yemez artık kimse, o stad dolmayacak yine.

6. transferleri en geç temmuz 15'e kadar bitir, daha geç kalma. Lig başlamasına en az 20 gün kala takım TAM kurulsun, pre-sezon yapmış olsun.

Bak yönetim, bu yukarıdakilerin hiçbirini yapmıyorsun. gidip taraftarı kandırmaya yönelik işler yapıyorsun, bikaç yüz bin euro vererek acaip acaip adamları dolduracaksınız, bonservisi elinde oyuncuları tıkacaksınız, birtanede sağda solda satılmaya uğraşılan süper yıldız almaya - çalışıyor gözükeceksiniz -, bu gidişat gidişat değil, benden söylemesi.

Daha ne yapacağınız bilmiyorsunuz gibi gözüküyorsunuz gözüme, buda benden söylemesi no 2.

Birde Aysal ve Dürüst'ün ağzından 2 ayrı şey çıkıyor bunuda anlamak mümkün değil.

Benim ünal aysal'a sonsuz güvenim var onu eleştirme zamanı transferleri tamamladıktan sonra olabilir şuan hiç birşey belli değil .

Adnan polat 2 dk da 3 çelişkili cümle kurabilen bir adamdı .

''Transferler bugün de olabilir''

''Bir hafta sonra olmayabilir''

''Belki şuan bile bitmiş olabilir''

gibi saçma söylemler duyduk ondan sürekli ..

Bence Ünal Aysal'ın haldun üstünel gibi bir adama ihtiyacı var .

Şimdi ben dilim döndüğünce senin beklediklerine bir cevap vereyim.

1- Göreve geldi takımın yarısını şutla.

Bunu eleştirmek için erken çünkü bunlar bizim sözleşmeli futbolcularımız. Talipleri vardır veya takasla gönderilirler zaten. Bunu hem başkan hem Fatih Terim belirtmiştir. İkisi de bu takımın yarısına yakını gidecek demiştir.

Sözleşmeli olup olmamaları beni enterese etmez. Bu futbolcuların yarısından fazlası bu kulüpte barınmaması gereken oyuncular, ve de zaten aynen şutlanmayı hakemiş oyuncular da mevcut. Yönetim olarak bunları temizleyeceksin. Fakat beklemeyeceksin, bunlardan zaten herhangi bir kar etmen söz konusu değil. Demiş olabilirler ama olan birşey yok, 37 gün sonra yeni sezon başlıyor. Daha takım kurulacak bizim.

2.Hocayı getir

Şu an zaten başımızda bir hoca var. Ya sen takımı hiç takip etmiyorsun sadece transferleri takip ediyorsun ya da dünyadan haberin yok.

Onu post-hoca tense'de söylemedim. Yapılması gereken işleri sıraladım kanımca. Hoca'nın gelip gelmemesinin listemle bir ilgisi yoktu. Boş yere demogoji mi yaratıyon :D

3. Ekibini kur

Şu an ekibi zaten kurulu başkanın. Ama göz önünde olan sadece transfer olduğu için yapılan çalışmalar taraftarı pek ilgilendirmiyor olabilir. Ama arka tarafta bu kulübün gerek Riva gerekse yeni tesisler ve yatırımlar için zaten çalışmalar hızla yapılıyor. Bu yüzden 2 temmuzda mali kongreye çağrı yapıldı. Diğer branşlarımızda da transferler yapılıyor zaten

Nereye kurulu ? Ne ekibi ? İş adamlarından mı bahsediyorsun ? Benim bahsettiğim ekip o değil. Terim'le birlikte çalışacak, SADECE FUTBOLDAN ANLAYAN, ligleri takip eden, Scout ekiplerinden bahsediyorum. Böyle bir ekip yok. Şu an kısaca, kör nokta transfer planları yapılıyor, sen uykuda geziyorsun. Planlı programlı birşey yapıldığı yok. Tabi bunları, Aysal-Dürüst-Albayrak üçgeninden çıkan sözlerden yola çıkarak belirtiyorum. Birde neden böyle birşey diyorum, çünkü yabancı bazı takımların sezon'a nasıl hazırlandıklarını görüyorum. Ne tip transferler yaptıklarını, ve neye göre yaptıklarını ,nasıl acele ettiklerine şahit oluyorum. Tabi siz alıştınız Galatasaray'ın transfer politikasına. Yıllardır aynı yerde saydığımızı bir aklına getirirsen belki faydası olur diyeceğim. : )

4. Güzel transfer şeması çıkar vsvs

Senin bu dediğin bu tarihte değil daha öncesinde yapılacak bir iştir. Bu yönetim geleli henüz 1 ay oldu. Adamlar geldi transfer sezonu açıldı. Daha önceden bir çalışma yapılmadığı için artık çok zor. Şimdi daha hızlı ve doğru karar verebilmek için zaten teknik kadro Florya'da sabah akşam çalışıyor.

Adamlar göreve geleceğini biliyorsa - Kİ İNAN KIRAÇ SÖYLEMİŞTİR - bunların göreve geleceği aylar önceden belliydi. Hiç bir hazırlık yapılmaması bu işe verdikleri ciddiyeti göstermiyor mu ? Florya'da sabah akşam çalışıyorda, ne çalışıyor bilmek istedim açıkcası. Ujfalusi'yi almak içinöyle bir çalışma yapmaya gerek yok. Yada Barış'ı Trabzon'a vermek için. Alacağımız oyuncular belli değil. Ağı sallıyoruz ne denk gelirse. Ne düzgün bir defans hattı kurmak amacımız, ne balanslı bir orta saha ne de bilemiyorum artık. Sadece adam almaya bakıyor bu yönetim okadar.Görünen köy kılavuz istemez İngilizlerin Almanların nasıl transfer çalışmalarında bulunduklarını görüyoruz. Diyorum ki , bizde bir sorun var !

5. Senin bu dediğin anca FM oyunlarında olur güzel kardeşim. Çat çat bas parayı al. Sen ne içtin böyle de binicem üstüne vurucam kırbacı moduna geçtin?

KARDEŞİM burası Galatasaray, cehennem sezonu yaşamış Galatasaray, bunlarda kurtacağız diye gelmiş adamlar tamam mı ? Şurayı bir anla.Bunların vaatlerini ben hatırlıyorum. İnan Kırac'ın TV'Ye çıkıp neler söylediğinide biliyorum. Şimdi göreve gelince uyudu herkes birden, tesadüf mü bu ? Ne olacak ? Hayır ne olacak yani ? ÇAt çat parayı basıp almazsan ne olacak ? Galatasaray bu sezonda Avrupa kupalarına katılamayacak bir yerde bitirsin bak gör neler olacak ozaman. Eğer Galatasaray'ın ihtiyaçları batıyorsa, ozaman böyle durumdaki kulübü devralmayın kardeşim.

6.Şu an zaten 30 hazirandayız. Yani senin bu yazıyı yazabilmen için 2 hafta daha gerekiyordu ki bu sana göre olanı. Yönetim de en kısa sürede transferi bitirmek istiyor zaten.

Neyse sen fazla uykusuz kaldın galiba. Git biraz uyu:)

Ben Uyumam.

Baştan sona yanlış cevap verdin çünkü o soruların mantığını anlamamışsın. Vaktin varsa oku açıkladım kısadan.

Benim icin Unal Aysal'in karizmasina buyuk darbe vuran an, Atletico Madrid baskani ile transfer gorusmeye degil tanismaya gittim demesidir. Bizi zeka ozurlu mu zannediyor da, buna inaniriz diye dusunuyor? Gercekten o aciklama hic olmasaydi guzel olurdu.

Bir baska rezalet de gecen gun Ali Durust'un Ersan Gulum'den transfer edilmis bir oyuncu olarak bahsetmesi. Abdulrahim Albayrak'tan zaten bahsetmeyecegim. Bahsetmeye kalksam cok yazmam gerekecek. Sonucta acayip bir acemilik var bu yonetimde.

Daha vakit var diye diye Temmuz yaptık! Ne kaldı geriye? Bu adamlar gelecek adapte olup top oynayacak ve başarılı olup burada tutunacak! Zor. Timeout! Talip olduğu futbolcuyu sağır sultana duyurarak bir ilki gerçekleştiren yöneticilerimizi kutluyorum, yeni bir soluk getirdiler bu işe :)

Baştan sona yanlış cevap verdin çünkü o soruların mantığını anlamamışsın. Vaktin varsa oku açıkladım kısadan.

Sabah sabah neşem yerine geldi:)

Sana sadece tek bir soru soracağım. Bu yönetim seçileli 1 ay oldu hadi diyelim taş çatlasa 2,5-3 ay oldu. Sen bu kısa sürede yönetimdeki isimleri belirleyip takımdaki eksikleri belirleyip scout ekibi kurup bu scout ekibini çalıştırıp bu scout ekibinin belirlediği oyuncuları takıma kazadıran kaç tane takım biliyorsun.? Bu işler öyle akşamdan sabaha olacak işler değil. Ha sen seneye bu eleştiriyi yap ben de destekliyim seni ama şimdi hiç sırası değil.

Bide yazdıklarından bir atasözü geldi aklıma ayranı yok içmeye....

Sana sadece tek bir soru soracağım. Bu yönetim seçileli 1 ay oldu hadi diyelim taş çatlasa 2,5-3 ay oldu. Sen bu kısa sürede yönetimdeki isimleri belirleyip takımdaki eksikleri belirleyip scout ekibi kurup bu scout ekibini çalıştırıp bu scout ekibinin belirlediği oyuncuları takıma kazadıran kaç tane takım biliyorsun.? Bu işler öyle akşamdan sabaha olacak işler değil. Ha sen seneye bu eleştiriyi yap ben de destekliyim seni ama şimdi hiç sırası değil.

son cümle olayı özetlemiş.ortada revize olan bir bütçe var ve genel kurulun bunu kabul etmesi gerekiyor,edecekte.

bu sebeple bu kurul tarihi açıklandığından beri söylüyorum transferler,daha doğrusu maliyetli transferler bu tarihin sonrasına sarkacak diye.

Extreme situations require extreme measures diye bir deyim duydun mu sen Samet ? ¿ duydun mu duymadın mı ? duydun mu duymadın mı ?

duydun mu duymadın mı ?

Bu yönetim, kulübü kurtarmak için geldi, sözde mi özde mi bilemiyorum. Normal şartlar altında gelmedi. Ne gerekiyorsa yapmaları lazım, çünkü Galatasaray bu. Siz belki farkında değilsiniz ancak büyüklüğümüzü kaybetmeye başladık. İşin ciddiyetini gerektiği gibi kavrayabilirsen, sende benim gibi sinir hastası olabilirsin büyük ihtimal.

Ama bu yönetim, şu an ki tavırlarıyla bana 0 umut veriyor. 0. Çünkü birşeyler başarmayı hedefleyen kulüplerin (İngiliz ve Alman liglerinde özellikle) icraatları yada icraat planlarıyla bizimkiler arasında uçurum var gibi gözüküyor. Yönetim şu an ki görüntüyle yola devam edecekse ışık yok gibi benim için.

Extreme situations require extreme measures diye bir deyim duydun mu sen Samet ? ¿ duydun mu duymadın mı ? duydun mu duymadın mı ?

duydun mu duymadın mı ?

Bu yönetim, kulübü kurtarmak için geldi, sözde mi özde mi bilemiyorum. Normal şartlar altında gelmedi. Ne gerekiyorsa yapmaları lazım, çünkü Galatasaray bu. Siz belki farkında değilsiniz ancak büyüklüğümüzü kaybetmeye başladık. İşin ciddiyetini gerektiği gibi kavrayabilirsen, sende benim gibi sinir hastası olabilirsin büyük ihtimal.

Ama bu yönetim, şu an ki tavırlarıyla bana 0 umut veriyor. 0. Çünkü birşeyler başarmayı hedefleyen kulüplerin (İngiliz ve Alman liglerinde özellikle) icraatları yada icraat planlarıyla bizimkiler arasında uçurum var gibi gözüküyor. Yönetim şu an ki görüntüyle yola devam edecekse ışık yok gibi benim için.

bişeyler yapacağını revize olmuş bütçede ,kulübe bağışların 9milyon dolardı sanırım,50 milyon dolara çıktığını görebilirsin.sadece bağış mesela bu,kulubü içeri sokmadan

şunuda ekliyim bütçe mali kongre vs. şu durumda söz konusu olmamalıdır. Bu yönetim boşuna geldi demektir bu. Kulübün finansal batağından haberdar olmayan yok çünkü.

Daha vakit var diye diye Temmuz yaptık! Ne kaldı geriye? Bu adamlar gelecek adapte olup top oynayacak ve başarılı olup burada tutunacak! Zor. Timeout! Talip olduğu futbolcuyu sağır sultana duyurarak bir ilki gerçekleştiren yöneticilerimizi kutluyorum, yeni bir soluk getirdiler bu işe :)

Abdul Kader Keita Galatasaray'da - 02.07.2009 09:09 (GALATASARAY SPORTİF AŞ) / Galatasaray.org

bu açıklama geldiğinde herkes şunu diyordu bu yıl hızlı başladık :S

2 temmuzda gerçekleşen transfer biz şuan 30 hazirandayız 4 transfer ve çok iyi bir teknik adam belli reyes'in kararından vazgeçmesi onların suçu değil zaten herkes ülkesi dışında yapamaz diyor , haklı olduğunuz yönler var ama transferleri tamamlamaları gerekiyor eleştiri yapılması için daha icraatlarını görmeden eleştirmek doğru değil bence.

şunuda ekliyim bütçe mali kongre vs. şu durumda söz konusu olmamalıdır. Bu yönetim boşuna geldi demektir bu. Kulübün finansal batağından haberdar olmayan yok çünkü.

kardeş anlamamakta diretiyosun sanırım.burası diktatörlükle yönetilmiyor.genel kurulun ne kadar güçlü olduğu malum,bu yönetim geldi mali yapıyı düzeltemek için ilk adımı attı ve mecburen bunu genel kurulun onayına sunup sonra işleme devam etmesi gerekiyor.

senin için mali kongre söz konusu olmayabilir,kulüp için söz konusu.

Sabaha karşı böyle bir konu görünce acaba yine hangi bilinçsiz taraftar açtı diyecektim ki Emir Satriani'yi görünce üzülmemek elde değil.

Öncelikle Emir bu yazı sana yakışmıyor.Kulübün mali açıdan nasıl bir durumda olduğu ortada bu da elbette transferi etkiliyor.Özhan Canaydın ve Polat dönemlerinde yaşanan krizlerin doruk noktası Ünal Aysal'a denk geldi 150 milyon borcun 750 milyon temliği var.Tek tek sana cevap veriyim.

1-İzlenen transfer politikası hoca ve yöneticilerin hatta başkanın da dahil olduğu bir transfer komitesi tarafından şekilleniyor.Zaten kesin bitmiş denilen transferlerin uzaması da bu yüzden oluyor.Komite toplanıyor öyle karar veriliyor.İsterse 20 gün uzasın yeterki sistem otursun.

2-Her kafadan bir ses çıktığı yok.Farklı karakterde insanlar bunlar.Petre ve Bratu uçakta Türkiye'ye imzaya gelirlerken Ali Dürüst'e ''Petre ve Bratu kesin olarak bitmiş doğrumu?'' diye soruyorlar.Ali Dürüst ise ''yok öyle birşey'' diyor.Albayrak ise daha kıpır kıpır.Adamın içi durmuyor.Kimi sorsanız cevap veriyor.Ersan, Lauro farketmiyor.

3-O bahsettiğin yol Rjkaard döneminde vardı.''Hoca istedi aldık'' derdi Polat yönetimi.Oysa öyle değil.Hoca rapor veriyor.Bizimkiler bunları alamayız onların yerine şunları alsak olmazmı? diyor.Rjkaard da para olmayınca mecbur kalıyor.Adam geldiğinde de ''hocamız istedi aldık'' oluyor.Bunun en tipik örneği Mathijsen'i isteyen Rjkaard'a Gökhan Zan'ın getirilmesidir.Ama artık bugün böyle değil herkesin söz hakkı ve hocanın kendi raporları var.

4-Başkanın atletico madridle anlaştığı.Daha sonra madrid taraftarlarının baskısıyla bu transferlerden vazgeçildiği bilinen birşey.Zaten resmi sitelerinden yapılan açıklamada da ''daha önce anlaştığımız Galatasaray'la'' diye yazmaktadır.Bu yüzden bu olayda başkanın bir suçu yoktur.

5-1.maddeyi oku.Buna rağmen iyi bir takım kurulacak.Eylül de görüşelim.

Yazının ikinci kısmına gelirsek Diego,Boruc gibi dediğin adamlar öyle hemen alınmıyor.Herşey para değil kardeşim.Biz 2 senedir Baptista ile anlaşıyoruz ancak adam Türkiye'ye gelmem diyor napacaksın? Hem zaten Diego artık sorunlu bir futbolcu.Lincoln gibi mi olsun burada? O stad dolar.Hemde ne biçim dolar.Bizzat kendi ailemde 3 kombine var.Kuzenlerimde cuma günü ikişer tane alacaklar.Stadın eksikleri de tamamlanacak.Tıklım tıklım dolacak o stad.

Bunun dışında 2 veya 9 temmuzda yapılacak olan genel kurul var.Bu kuruldan sonra maddi bir desteği de olacak Galatasaray'ın.En azından hamleleri için kuruldan onay alacak.Yönetimden taraftarların yüzde 80'i memnundur buna emin ol.

Ayrıca şuan için bile kalitesiz bir kadromuz yok.Fatih hocanın gelişiyle kendini toplayan Arda,Hakan Balta,Çağlar göreceksiniz.Bu etki istemediğiniz adam olan Mustafa Sarp'a kadar yansıyacak.

Son yazdığın için ise Dürüst böyledir diyip 2.maddeyi oku derim.

Saygılar.

duydun mu duymadın mı ?

Bak ne güzel söyledin olağan üstü şartlar altında geldi. Bu şartları bu yönetim oluşturmadı. Eski yönetim oluşturdu ve bu yönetimde bundan kurtulmak istiyor. Bu yüzden her kafadan bir ses çıkıyor. Çünkü adamlar atar topar geldiler doğru düzgün bir yapı yok şu anda. Zaten normal zamanlarda İngiliz ve Alman liglerinde başarıyı hedefleyen takımlar gibi hareket edemezken bu durumda onlar gibi hareket etmemizi beklemek hayalcilik olur.

Ayrıca sen merak etme herşeyin farkındayım. Ama geçmiş yönetimin beceriksizliğini bu yeni yönetime bağlama. Büyüklüğümüzü yavaş yavaş kaybetmeye başladığımız için zaten haftada bitmiyor transfer. Bu sene sadece ligte oynayacağız ama yönetim kaliteli adamları ikna etmeye çalışıyor. Bunun da ne kadar zor olduğunu tahmin ederin heralde.

Üst Alt